Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefonda Hangi Launcherlar Iyi

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

8 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

Ya senin launcher launcherin bir sayfasi gibi. Bence üçtanesi iyi next, arrow ve dodolönceki ismi line. Yalnrz rakam Lbegeler Pardon simgeler orjinal çalışmıyor. Benmi beceremedim bilmiyorum ama. Mesela cagrı ve yeni mesajda hiçbirinde simge üzerinde rakam belirmiyor. Telefondan yaziyorum imla hataları ondan kusura bakma.

nova denedinmi

3 dakika önce, FeritEtemSinBin yazdı:

en sade launcher arçalısmadıktan s

gg launcermi ilk defa duyuyorum. Neysede hiç birinde simge üzerinde Rakam uyarısı belirmiyor arama ve mesajda. En orjinal hatta artılı olan arrow launcher. Deneyin göreceksiniz. Ama dedigim gibi orjinal çalısmadıktan sonra kendi launherini kullanmak daha iyi.

8 dakika önce, FeritEtemSinBin yazdı:

nova denedinmi

Denedim. Reklammı vardi İngilizce kelimelermi vardi hatırlamıyorum. Onun için beğenmedim.

8 dakika önce, red_d yazdı:

Ben xiaomi mi5 kullanıyorum, orjinal miui 8 launcher var zaten. Üstüne tema uyguladım güzel oldu. 

evet bende bundan bahsetmiştim ilk iletilerde. benim lenovo k5 plus için direkt uygulanacak bir tane bile tema yok internette. bir keresinde araya araya buldum. hani bulunmayan şeyleri kullanıp reklam yapan siteler var bol bnol meğerse öyle bir siteymiş. klasörü indirdim hiçde direkt kurulacak bir tema yok benim telefon için.  ama olanlarda hemen üstüne giyiveriyor. mesela nokia 5800 xm vardı bende sonsuz teması vardı. 

Bir saat önce, abdulhey_ yazdı:

evet bende bundan bahsetmiştim ilk iletilerde. benim lenovo k5 plus için direkt uygulanacak bir tane bile tema yok internette. bir keresinde araya araya buldum. hani bulunmayan şeyleri kullanıp reklam yapan siteler var bol bnol meğerse öyle bir siteymiş. klasörü indirdim hiçde direkt kurulacak bir tema yok benim telefon için.  ama olanlarda hemen üstüne giyiveriyor. mesela nokia 5800 xm vardı bende sonsuz teması vardı. 

tema konusunda gördüğüm en geniş launcher miui zaten, görsel anlamda farklılık arıyorsanız harikadır, daha önce s3 kullanıyordum ona da miui launcher yükleyip denemiştim ama sizin telefon için miui launcher var mı bilmiyorum, ya da google play daki miui sorun çıkartmadan çalışır mı denemek lazım. Stabilite konusunda sorun çıkartmadığını hatırlıyorum ama ayrıntılar aklımda değil maalesef. Kullanıp görmek lazım.

13 saat önce, abdulhey_ yazdı:

gg launcermi ilk defa duyuyorum. Neysede hiç birinde simge üzerinde Rakam uyarısı belirmiyor arama ve mesajda.

13 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

reklamsız en iyi launcher novadır bildirimde istiyorsaız full'ünü bulup

TeslaUnread for Nova Launcherda kurcanız

?????