Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

- Program gerek görsel olarak, gerekse işlevsel olarak çok iyi durumda, ancak bazı sorunlarından da bahsetmezsek olmaz.

1- Program ilk açılışta ekrana programları yüklemesi epey uzun sürüyor.

2- Yüklenecek katılımsız programları ekledikten sonra bulunduğu yerden siliyor. Bence bunun düzeltilmesi gerekir.

3- Portable programları da aynı şekilde siliyor.

4- Program eklenen penceredeki Progress bardaki yazılar tam olarak okunmuyor. Yazıtipi kalın değil de normal olursa sanırım okunur.

5- Program isimlerinin yanındaki icon simgeleri çıkmıyor.

Edited by Berdush_03
  • Like 2

2 dakika önce, canavar123 yazdı:

Program bende açılmıyor. :)

"The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program." diye bir uyarı ile karşılaşıyorum. Sistemim Windows 10 x64.

Tarih ve saat ayarlarını kontrol et, bende de aynı sorun olmuştu. Saati ve tarihi düzeltince sorun kalmadı.

1 saat önce, Berdush_03 yazdı:

Tarih ve saat ayarlarını kontrol et, bende de aynı sorun olmuştu. Saati ve tarihi düzeltince sorun kalmadı.

Hocam tarih ve saatim doğru. Zaten en son Sierra üzerinden ayarlamıştım. Şu an tekrar güncelledim. Program hala açılmıyor.

4 saat önce, Berdush_03 yazdı:

- Program gerek görsel olarak, gerekse işlevsel olarak çok iyi durumda, ancak bazı sorunlarından da bahsetmezsek olmaz.

1- Program ilk açılışta ekrana programları yüklemesi epey uzun sürüyor.

2- Yüklenecek katılımsız programları ekledikten sonra bulunduğu yerden siliyor. Bence bunun düzeltilmesi gerekir.

3- Portable programları da aynı şekilde siliyor.

4- Program eklenen penceredeki Progress bardaki yazılar tam olarak okunmuyor. Yazıtipi kalın değil de normal olursa sanırım okunur.

5- Program isimlerinin yanındaki icon simgeleri çıkmıyor.

öncelikle yorumun için teşekkür ederim.eksik ve  sorunları söyleyin ki bende düzelteyim.

1.evet uzun sürüyor.sebebi kullandığım treelist plugininden kaynaklı 

2.yüklenecek programı bulunduğu yerden belirlemiş olduğunuz kategori klasörüne taşıyor.mantıken de doğru olan bu taşımazsa aynı programdan pcde 2 tane olur.bu da pcde ekstra yer kaplar.

3.progressbardaki yazıyı tipi ve rengini görünmesi için değiştireceğim.

4.eğer programa çok program eklersen iconlar çıkmıyor.sebebi ise kullandığım treelist pluginin azizliğine uğradım. ona da farklı bir çözüm arıyorum.en kısa sürede hatalar düzeltilecektir.

• Like 2

Bu sorunlar giderilirse program harika olacak. Umarım en kısa zamanda düzeltirsiniz. :)

Bir de şöyle bir soruna rastladım bugün, programı farklı bir bilgisayarda açmaya kaktığınızda sizden tekrar Programlar ve Araçlar klasörü oluşturmanızı istiyor. Bence bu da büyük bir sorun.

Bu programı kullanacağım diye diğer AİO'ları da silmiştim şimdi üzülmeye başladım :(

• Like 1

Bir saat önce, Berdush_03 yazdı:

Bu sorunlar giderilirse program harika olacak. Umarım en kısa zamanda düzeltirsiniz. :)

Bir de şöyle bir soruna rastladım bugün, programı farklı bir bilgisayarda açmaya kaktığınızda sizden tekrar Programlar ve Araçlar klasörü oluşturmanızı istiyor. Bence bu da büyük bir sorun.

Bu programı kullanacağım diye diğer AİO'ları da silmiştim şimdi üzülmeye başladım :(

bahsettiğin hataların hemen hemen hepsini hallettim linki yeniledim tekrar indirin.icon hatasına gelince ona şuan yapacak birşey yok treelist plugininden kaynaklı kod kaynaklı değil.ama onunla ilgili raştırmalarım sürüyor. programı farklı bilgisayardan açmaya gelince ayarlar menüsüne klasör seç butonu koydum katılımsız programların olduğu klasörü seçip kaydet dediğinizde programlar eklenmiş oluyor.

27 dakika önce, canavar123 yazdı:

Bende program hiç açılmıyor. O sorun daha öncelikli bence. :) Aynı hatayı almaya devam ediyorum. :) 

programı windows 10 32 ve 64 bit sürümünde denedim sorun yok sorun senin pcden kaynaklı

• Like 1

Benim PC'den kaynaklı olduğuna değinmişiniz ama bu platformlar genelde çok format atan kişilerde oluyor rastgele bilgisayarlarda çalışmayacaksa nasıl kullanılacak? Şimdiye kadar hiçbir platformda sorun yaşamadım sayılır. Ama yinede başka PC üzerinde test yapacağım.

• Like 1

10 dakika önce, Blue_Edition yazdı:

bahsettiğin hataların hemen hemen hepsini hallettim linki yeniledim tekrar indirin.icon hatasına gelince ona şuan yapacak birşey yok treelist plugininden kaynaklı kod kaynaklı değil.ama onunla ilgili raştırmalarım sürüyor. programı farklı bilgisayardan açmaya gelince ayarlar menüsüne klasör seç butonu koydum katılımsız programların olduğu klasörü seçip kaydet dediğinizde programlar eklenmiş oluyor.

programı windows 10 32 ve 64 bit sürümünde denedim sorun yok sorun senin pcden kaynaklı

Yeni versiyonu indirdim şuan onu kullanıyorum.

Şuan başka bir bilgisayarda denedim klasörleri oluşturduktan sonra daha hızlı açılmaya başladı.

• Like 1

23 dakika önce, canavar123 yazdı:

Benim PC'den kaynaklı olduğuna değinmişiniz ama bu platformlar genelde çok format atan kişilerde oluyor rastgele bilgisayarlarda çalışmayacaksa nasıl kullanılacak? Şimdiye kadar hiçbir platformda sorun yaşamadım sayılır. Ama yinede başka PC üzerinde test yapacağım.

bu platformu ilk defa yapmıyorum birçok arkadaşım ve kişiler farklı bilgisayarlarda sorunsuz kullanıyor.aldığınız hatanın çözümünü alttaki videoda var.eğer farklı kişiler de aynı hatayı alırsa tekrar platform üzerinde inceleme yaparım.

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

Açıklama kısmını daha işlevsel olabilir (fare üzerine gelince bilgi balonu gibi...)

portable program eklerken bazen portable programlar tek exe olmuyor klasör içinde olanlar içinde bir yöntem olursa iyi olur

• Like 1

Aciklama balonu olabilir.ama 15 - 20 gun sonra anca olur.sehir disindayim.araclar kismi portable programlar icin degil,windows activatorleri gibi tek exe olan araclar icin,klasor icinde olan portable programlar icin suan yapacak birsey yok bazen ayni klasorde birden fazla exe olabiliyor.ama ilerde belki baska bir cozum bulabilirim.

• Like 1

16 dakika önce, Blue_Edition yazdı:

Aciklama balonu olabilir.ama 15 - 20 gun sonra anca olur.sehir disindayim.araclar kismi portable programlar icin degil,windows activatorleri gibi tek exe olan araclar icin,klasor icinde olan portable programlar icin suan yapacak birsey yok bazen ayni klasorde birden fazla exe olabiliyor.ama ilerde belki baska bir cozum bulabilirim.

Portable ve araçlar için oluşturulan klasö içine atılan ,klasör içindeki exe seçilebilirse veya  driver pack deki gibi exe yolu gösterilebilinir belki...

portable ve diğer araçlar içinde bilgi balonu olabilir...

• Like 1

12 dakika önce, prens_of yazdı:

programı tasınabilir yada flashdiske attıktan sonra her seferinde klasör yerlerini ayarlamak gerekiyor

Yanlis mi anladim bilmiyorum ama Programi flash bellekle baska pcye attiginizda program klasorlerini tekrar ayarlamaniz gerekiyor.program tek exe halinde calisabilmesi icin o sekilde ayarladim.

mesela tasınabilire atınca yolları ona göre ayarlamak lazım her seferinde

ilk resimdeki gibi

2. driverpack exe istiyor mesela onun yerine SDI_auto bat dosyası secmek istedim olmadı driverpack ten daha kullanıslı

exe nin için de bu klasörler hazır olursa her yere tasınır klasor yolu gostermeye gerek kalmaz

saglılarımla emegine saglık

Please register to see this content.

Bir saat önce, pairs yazdı:

Katılımsız kurulum kullanan varmı hala acaba merak ediyorum :D

Ben genelde program arşivi olarak kullanıyorum (portable ,katılımsız,normal kurulumlu programlar olarak) :)

şuan kullandığım;

Itdbox V2.0 - AIO Program Platformu

Edited by 34ero

prens_of, taşınabilir hdd sürücü harfi değiştiği için mecburen tekrar klasör yolunu ayarlaman gerek,klasörü göstermenin amacı programların bulunduğu klasörü programa bağlı kalmadan istenildiği yerde tutabilmek

2.si driver için hem exe hem de bat dosyası seçmek için ayarlarım.

Edited by Blue_Edition

• 4 hafta sonra ...
Blue_Edition, 29.07.2017 - 00:30 yazdı:

prens_of, taşınabilir hdd sürücü harfi değiştiği için mecburen tekrar klasör yolunu ayarlaman gerek,klasörü göstermenin amacı programların bulunduğu klasörü programa bağlı kalmadan istenildiği yerde tutabilmek

2.si driver için hem exe hem de bat dosyası seçmek için ayarlarım.

- Bu programın yeni versiyonu hakkında bir gelişme var mı?

• Thanks 1