Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Office2016 Pro Vl 3in1 Lite 155m

Share

Recommended Posts

Üstad eline sağlık fakat bir istirhamım olacak, bu çalışman ve diğer ofis çalışmanın da outlooklu versiyonunu yapman mümkün mü?

Edited by ney69
  • Like 2

oncelikle tesekkurler calışıyor bi sorun yok sadece bir rica bide yanlarına outlook ekli olan bi versiyonda olma ihtimali varmı cunku cabuk kuruluyor basit işler icin cok iyi

bazen ofisler windowstan daha uzun suruyor kurması :D

• Like 1

1 saat önce, red_d yazdı:

Hocam cevabı çok uzun değilse,lite versiyonlarla neleri yapamayız?

Güzel bir soru. Bunun için herhangi bir kısıtlama yok hocam. Ev kullanıcısı olarak yapacabileceğin herşeyi yaparsın. Fakat eklenti ve şablon destegi gibi durumlarda malesef yetersiz kalacaktır. Eger mesleki çalışmalarda kullanacaksanız FuLL sürümü kullanmanız tavsiye edilir. Sonuçta microsoft gibi dünya devi bir firmanın ve uzman çalışanların hazırlamış oldugu GB'larca boyuttaki Officenin  %90' ı çıkarılıp amatör bir ev kullanıcısı tarafından Lite versiyona dönüştürülüyor. Sanırım bunu microsoft görse inanmaz. :)  

3 saat önce, ney69 yazdı:

Üstad eline sağlık fakat bir istirhamım olacak, bu çalışman ve diğer ofis çalışmanın da outlooklu versiyonunu yapman mümkün mü?

Bir saat önce, bymax yazdı:

oncelikle tesekkurler calışıyor bi sorun yok sadece bir rica bide yanlarına outlook ekli olan bi versiyonda olma ihtimali varmı cunku cabuk kuruluyor basit işler icin cok iyi

bazen ofisler windowstan daha uzun suruyor kurması :D

Özel istekler için şuan ayıracak zamanım yok, Tatil dönüşü veya ilerleyen zamanlrda yapabileceklerimi yapmaya çalışacagım.

• Like 5

12 saat önce, yesilaygunes yazdı:

iki tane office 2010 var farkları nedir? office lite paylaşımınız portable olması mümkün mü?

Word, Excel , PowerPnt ve Access  4in1 oluyor diger 3in1 sadece Word, Excel , PowerPnt den oluşuyor.

Portable Kurulum: Exe'yi klasöre çıkarıp "Setup.cmd" yi yönetici olarak çalıştırın. Kaldırmak için "Kaldırma.cmd" yi kullanın.

Portable kullanımda lisanslama kullanıcıya bırakılmıştır. (kms ile yapabilirsiniz.)

• Like 1

6 dakika önce, by_kamu yazdı:

Windows 10 daha önceden office kuruluydu ancak bu kurulumu gerçekleştirmeden önce kaldırdım ve resetledim bilgisayarı

Windows 10 da defalarca test ettim. Sistemininizden kaynaklı bi durum var. Ya kurarken antiler setup'u siliyor ya da kuruluma engel olan başka bir uygulama var. Program files de office2016 klasörü yoksa hiçkurulmamış demektir.  Bir de exe yi klasöre çıkarıp setup.cmd den kurulum yapmayı deneyin

• Like 1

ne yaptıysam dosyayı bir türiü indiremiyorum. şöyle bir mesaj çıkıyor, indir diyorum ama olmuyor,

Google Drive, bu dosyada virüs taraması yapamaz.

Please register to see this content.
(147M), Google'ın tarayabileceği maksimum boyutu aşıyor. Bu dosyayı yine de indirmek istiyor musunuz?

4 saat önce, firtina_limani yazdı:

karadurak rica etsem bos bir zamaninizda ofice 2003 de düzenleme yaparmisiniz cok begendim yaptiginiz oynamalari sorun hata vs vermedi ve hizli da aciliyor 

İnşallah kardeşim müsati olunca oda yapıcaklar arasında. 2003 de tamamlayınca noktayı koyacagım.

3 saat önce, haruni yazdı:

ne yaptıysam dosyayı bir türiü indiremiyorum. şöyle bir mesaj çıkıyor, indir diyorum ama olmuyor,

Google Drive, bu dosyada virüs taraması yapamaz.

Please register to see this content.
(147M), Google'ın tarayabileceği maksimum boyutu aşıyor. Bu dosyayı yine de indirmek istiyor musunuz?

Yine de indir e tıkla iner

• Like 1

Merhabalar, herhangi bir excel dosyasına çift tıklayıp açmak istediğimde excel boş bir sayfa olarak açılıyor, içerik gözükmüyor. Önceki ofis sürümünü kaldırıp kurulum yapmıştım, hatta sanal makinede de denedim, aynı şey oldu. Word ve Power Point ile ilgili bir sıkıntı yok. Yapmam gereken başka birşey mi var acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir saat önce, elli yazdı:

Merhabalar, herhangi bir excel dosyasına çift tıklayıp açmak istediğimde excel boş bir sayfa olarak açılıyor, içerik gözükmüyor. Önceki ofis sürümünü kaldırıp kurulum yapmıştım, hatta sanal makinede de denedim, aynı şey oldu. Word ve Power Point ile ilgili bir sıkıntı yok. Yapmam gereken başka birşey mi var acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Şuan il dışında oldugum için anlık kontrol yapamıyorum. Fakat bahsettiginiz hata ile karşılaşmadım. Yine de dönüşte kontrollerini saglıyacagım. Varsa bir hata düzeltiriz. Açmak istediginiz excel dosyasının bir örnegini gönderirseniz çözümü kolay olur.

29 dakika önce, fingerprint yazdı:

hocam office 2013 exel ilişkilendirmesinde de aynı problem var bilgine

@elli arkadaşın bahsettigi hatanın aynısını mı alıyorsunuz yoksa excel dosyaları ile ilişkilendirmede mi bir problem var. ?

7 dakika önce, karadurak yazdı:

Şuan il dışında oldugum için anlık kontrol yapamıyorum. Fakat bahsettiginiz hata ile karşılaşmadım. Yine de dönüşte kontrollerini saglıyacagım. Varsa bir hata düzeltiriz. Açmak istediginiz excel dosyasının bir örnegini gönderirseniz çözümü kolay olur.

@elli arkadaşın bahsettigi hatanın aynısını mı alıyorsunuz yoksa excel dosyaları ile ilişkilendirmede mi bir problem var. ?

arkadaşla aynı hatayı alıyorum exel sayfası boş açılıyor boş sayfada sağ tıklayıp aç ile dosyayı gösterip açtığımda normal açılıyor yeni aç dediğimde exel açılış ekranı geliyor ve normal çalışma sayfasını açabiliyorsun

42 dakika önce, fingerprint yazdı:

arkadaşla aynı hatayı alıyorum exel sayfası boş açılıyor boş sayfada sağ tıklayıp aç ile dosyayı gösterip açtığımda normal açılıyor yeni aç dediğimde exel açılış ekranı geliyor ve normal çalışma sayfasını açabiliyorsun

Tamamdır. geri dönüş için teşekkür ederim. Gerekli incelemeleri yapacagım.

• Like 1

On 21.07.2017 at 22:25, YAGMURADAM yazdı:

elli ve finerprint, hem office 2013 ve hem de office 2016'yı defalarca sisteme(win 8.1em) yükledim ve denedim. Sizlerin belirttiği bir sorunla karşılışmadım. Bilgilerinize. Saygılarımla

Hocam Win10 x64 bu sorun var bilgine