Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msdn Haziran Isoları Usb 3.0 Destekliyor Mu?

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde usb 3.0 destekli notebook olmadığından sormak zorunda kaldım. Multiboot hazırlayacağım ama USB 3.0 konusunda biraz kafam karıştı. Haziran ayında yayınlanan windows 10 msdn isonun içindeki boot.wim imajı çoğu sürücüyü içeriyor ama USB 3.0 sürücüsü içerip içermediğini bilemedim deneyemedim :(  Bilgisi olan var mı? Entegre etmek gerekir mi?

56 dakika önce, destroychip yazdı:

Arkadaşlar elimde usb 3.0 destekli notebook olmadığından sormak zorunda kaldım. Multiboot hazırlayacağım ama USB 3.0 konusunda biraz kafam karıştı. Haziran ayında yayınlanan windows 10 msdn isonun içindeki boot.wim imajı çoğu sürücüyü içeriyor ama USB 3.0 sürücüsü içerip içermediğini bilemedim deneyemedim :(  Bilgisi olan var mı? Entegre etmek gerekir mi?

Win 10 sürücüleri içermez kardeşim nete bağlarsın netten indirip kurar otomatikmen tüm sürücülerin kurulu gelir :)

• Like 1

• Editor
Bir saat önce, destroychip yazdı:

windows 8 ve 8 den sonra çıkan tüm isolar usb 3.0 içerir

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By ciguli
      Windows 7 ve 8 i aynı iso dosyasından kurabilmek için boot.wim dosyasında yapılması gerekenleri nasıl öğrenebilirim? 

Windows 7 ve 8 leri birleştirdiğim install.wim dosyamı yükleyebilecek bir boot.wim nasıl yaparım arkadaşlar lütfen yardım edin.

• By canavar123
      Arkadaşlar ben bilgisayarıma win 8.1 kurdum ama win 8 den zayıf olduğu için ve dosyalarım çok önemli olduğu için easy bcd ile önyüklemeye bir win pe ekleyeceğim ama ems yi etkin yapıp yapmayacağıma karar veremedim çünkü ems yi ilk duyuşum
    • By mephistooo2
      Microsoft tarafından Windows 8.1 sürümleri için yayınlanan, istemci PC'lerde meydana gelen olası problemlerin hızlı çözümünü amaçlayan Diagnostics and Recovery Toolset uygulamasındaki kurtarma araçları, Windows 8.1'in önyükleme dosyası olan boot.wim dosyasına tarafımca entegre edilmiştir.

Windows 8.1 çalışması yapan arkadaşlar isterlerse çalışmalarında modifiye boot.wim dosyasını kullanabilirler...

Kurtarma araçlarına ulaşmak için Windows 8.1 DVD'si ile PC'yi başlattıktan sonra "Bilgisayarınızı Onarın" kısmını takip edip "Sorun Gider" kısmından resimdeki sıraya uyarak ulaşabilirsiniz...

:download1:

Dart 8.1 Boot x86 & x64
      RAR Şifre: www.tnctr.com
    • By FireWalkeR
      SANDISK EXTREME 32GB USB 3.0  USB FLASH BELLEK      SANDİSK EXTREME (SDCZ80-032G-X46)    USB 3.0 (USB 2.0 İLE UYUMLU)     32 GB   190 MB/s VARAN OKUMA HIZI     110 MB/s VARAN YAZMA HIZI  
      Arkadaşlar, Öncelikle Ürün KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ORJİNALDİR çakma ÇİN MALI ürünlerden veya REPLİKA ürünlerden değildir.USB Bellek yurtdışından hediye gelmiştir.İhtiyaç fazlası olduğu için satılmaktadır.Ürün kullanılmamıştır sadece kontrol ve fotograf çekme amaçlı kutusu açılmıştır.(zaten elinize aldığınız zaman göreceksiniz, hediye olduğu için garantisi bulunmamaktadır.).Aras, Yurtiçi, Sürat veya MNG Kargo ile gönderilir Ciddi Alıcı arkadaşlara sanalpazar'dan veya sahibinden'den GET'li satış açılır Ürün fiyatı 78 TL'dir.Alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...