Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefon Almayı Düşünüyorum Ama Kararsız Kaldım

TimeShift
 Share

Recommended Posts

5 senedir aynı telefonu kullanıyorum ve artık hem sıkıldım hemde telefon öldü.1-2 Ay içinde yeni telefon almayı düşünüyorum ama çokta fazla para vermek istemiyorum.Benim için önemli hususlar ahize sesi - kulaklık kalitesi - hoparlör seviyesi - pil performansı - kamerası ve kasma takılma şişme gibi problem çıkartmaması.Apple düşünüyorum ama hangi modelini alsam veya almalımıyım diye düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim.

Apple almayı düşünüyorsan. Ekran büyük istiyorsan 6s den aşağısına bakma. Küçük istyorsan SE. Yalnız Eylül ü bekle. 7s tanıtımından sonra fiyatlar düşer. Bende de şuan iPhone 6 var. 

Edited by KenanK

Xioami acaip tutuldu. Ben hiç görmedim ama donanımı güçlü ve buna rağmen ucuz. Ne malı bu ve bir firmanin yan ürünü falanmı? Huawei bu şekilde idi ilk çıktığında tutulmuştu. Ben sony tutkunuyum. Görüşme sesi süperdir ama kamerası turuncuyu kırmızı çekiyor. Benim Lenovo K5 plus bile daha gerçekçi renklerde çekiyor. Sanırım en iyi Huawei nin kamerası. Vodafone bayisinde denemiştim. Işığı hiç dağıtmiyor.

bende telefon almaya karar vermistim burda konu bile açtım ensonunda xiaomi  telefon almaya karar verdim inşallah  telefon yarin elimde olacak mi6 2000 tl verdim ama s8 plus taş cikartiyor aradaki fiyati artik sen düşün 6gb ram 128 dahili hafiza var sanada tavsiye ederim telefonu burdan arastira bilirsiniz 

Please register to see this content.

17 saat önce, goldfather1 yazdı:

kardeşim xioami mi alabilirsin....mi6 birinci sınıf bir telefon...marka takıntın yok sa kesinlikle pişman olmazsın

5s ve 4prime da fiyat yönünden iyi mükemmel telefonlar

Marka takıntım yok ama garanti servis takıntım var çünkü bu konuda çok fazla sorun yaşadım ve artık yaşamak istemiyorum.

5S ve 4Prime derken ? 5S iPhone mu? Eğer öyleyse aklımdan o geçiyor ama pil performansı nasıldır bilmiyorum o açıdan korkmuyor değilim.

16 saat önce, KenanK yazdı:

Apple almayı düşünüyorsan. Ekran büyük istiyorsan 6s den aşağısına bakma. Küçük istyorsan SE. Yalnız Eylül ü bekle. 7s tanıtımından sonra fiyatlar düşer. Bende de şuan iPhone 6 var. 

Ekranın büyük olmasına takılmam istediğim özelliklerde olması yeterli çünkü şuanda da G2 kullanıyorum büyük ekran tamam güzel ama benim için önemli olan ihtiyaçlarımı karşılaması.

3 saat önce, mustafa2763 yazdı:

bende telefon almaya karar vermistim burda konu bile açtım ensonunda xiaomi  telefon almaya karar verdim inşallah  telefon yarin elimde olacak mi6 2000 tl verdim ama s8 plus taş cikartiyor aradaki fiyati artik sen düşün 6gb ram 128 dahili hafiza var sanada tavsiye ederim telefonu burdan arastira bilirsiniz 

Please register to see this content.

Şuanda aklımda 3 telefon var. 6S - S7 ve şimdi de bu dediğiniz Mi6 fakat Mi6 konusunda pek olumlu düşünmüyorum servis konusundan ötürü.

26 dakika önce, TimeShift yazdı:

Ekranın büyük olmasına takılmam istediğim özelliklerde olması yeterli çünkü şuanda da G2 kullanıyorum büyük ekran tamam güzel ama benim için önemli olan ihtiyaçlarımı karşılaması.

SE nin boyutu karşılar dersen bence çok iyi cihaz iPhone tarafında. Hem şarj süresi olarak hemde zaten iOS yazılım olarak.(android e göre artı-eksi olayı kişiden kişiye değişir) Cihazın Tek dezavantajı ön kamerası 5s ile aynı o kadar.

Tabi 6s in 3D ForceTouch, Ekran ve Ön kamera artısı var.

Ama dediğim gibi acelen yok ise özellikle 6s Düşünüyorsan da Eylül ün 2. haftası Muhtemelen 7s tanıtımı yapılır, Ekim ilk haftası fiyatlara yansır. boşuna fazla para verme şimdiden. Belkide 7 alırsın. 

Edited by KenanK

2 dakika önce, KenanK yazdı:

SE nin boyutu karşılar dersen bence çok iyi cihaz iPhone tarafında. Hem şarj süresi olarak hemde zaten iOS yazılım olarak. Tek dezavantajı ön kamerası 5s ile aynı o kadar.

Tabi 6s in 3D ForceTouch, Ekran ve Ön kamera artısı var.

Ama dediğim gibi acelen yok ise özellikle 6s Düşünüyorsan da Eylül ün 2. haftası Muhtemelen 7s tanıtımı yapılır, Ekim ilk haftası fiyatlara yansır. boşuna fazla para verme şimdiden. Belkide 7 alırsın. 

3.000TL'nin üzerinde bir para vermek istemiyorum telefona açıkçası bana fazla geliyor gerçi 3.000TL bile fazla G2 ilk çıktığı zaman 1.500TL'ye aldım 5 senedir kullanıyorum yani bunun 2 katı fiyatında olan bir telefonu ne kadar kullanırım siz düşünün.

Bir saat önce, TimeShift yazdı:

Marka takıntım yok ama garanti servis takıntım var çünkü bu konuda çok fazla sorun yaşadım ve artık yaşamak istemiyorum.

5S ve 4Prime derken ? 5S iPhone mu? Eğer öyleyse aklımdan o geçiyor ama pil performansı nasıldır bilmiyorum o açıdan korkmuyor değilim.

Şuanda aklımda 3 telefon var. 6S - S7 ve şimdi de bu dediğiniz Mi6 fakat Mi6 konusunda pek olumlu düşünmüyorum servis konusundan ötürü.

mi 6 yi verdigim siteden alirsan  1 sene garantisi var  yazilim hataları olarak  ömür boyu garanti var imeil olarak kapanma kesinlikle yok site de bu tekefonun servis işine  bakan 5 arkadaş  var tavsiye ederim 

21 saat önce, goldfather1 yazdı:

kardeşim xioami mi alabilirsin....mi6 birinci sınıf bir telefon...marka takıntın yok sa kesinlikle pişman olmazsın

5s ve 4prime da fiyat yönünden iyi mükemmel telefonlar

xioami telefonlara güncelleme gelmiyor diye okumuştum bir yerde bilginiz var mı?

Şu sıralar Huawei ve Xioami'nin yeni modellerinden alan pişman olmaz... Mi6, P10, P10 Lite hatta P9 Lite 2017...  ithalatçıdan bu canavarları 1000-2000 TL arası bulabilirsiniz. 

Marka her ne kadar kaliteli olursa olsun teknoloji şans işi... Huawei Türkiye  garantili P10 telefon 3000 tl üzerinde satılıyor... 2 yıl garanti için paralel ithalat satılan ürüne göre 1000 TL fazla ödemiş oluyorsunuz... Ben olsam güvenilir satıcılardan telefonu alırım... 2 sene içinde birşey olursa o 1000 Tl yi zaten tamire harcarsın ki harcayamazsın bile... bişey olmazsada o 1000 tl yanına kar kalır... 

Yok benim için servis olmazsa olmaz derseniz iphone tercih edin...