Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Soru Ve Cevaplar

casper0007
 Share

Recommended Posts

cankusa, 9 saat önce yazdı:

Wın-10  ıso yu UltraISO  ile açtıgımda sources klasöründe  böyle bir klasörde yok bileşen de yok

pid   bahsetmişsiniz  bu uzantımı yoksa klasör veya bileşenmi

Sadece aşadaki bileşenler mevcut

pnpibs.dll

pnppropmig.dll

Pid not defteri gibi bişey her iso kalibinda olmayabilir ekleyebilirsiniz.

Elinizde pid yoksa paylaşırım ornek

Please register to see this content.

Edited by casper0007

casper0007, 4 saat önce yazdı:

Pid not defteri gibi bişey her iso kalibinda olmayabilir ekleyebilirsiniz.

Elinizde pid yoksa paylaşırım ornek

uzantısı txt mi hocam

• 3 hafta sonra ...
bilalozdemir, 41 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar @Emre02arkadaşımızın hazırladığı "Tnctr Aktivasyon AIO 2020" ile w10'u crackledim ancak hala aşağıdaki gibi hata veriyor ne yapmam gerekiyor?

sistem, yeniden başlatıp denedınızmı kullandıgınız aio da bi düzüne yontem var bunu ındırıp deneyın

Edited by casper0007
  • Like 2

casper0007, 2 saat önce yazdı:

sistem, yeniden başlatıp denedınızmı kullandıgınız aio da bi düzüne yontem var bunu ındırıp deneyın

Eyvallah hocam verdiğiniz linkteki aktivasyon ile yaptım düzeldi teşekkür ederim.

Emre028, 1 saat önce yazdı:

Hangi yöntemi denediniz ? 

Hocam AIO içindeki w10 için olan hepsini denedim ancak sadece sağ altta çıkan uyarı kayboldu etkinleştirme gerçekleşmemişti.

hasan835, 10 saat önce yazdı:

windows 1909

4GB RAM PENTİUM ÇİFT ÇEKİRDEK 

Windows 10 Lite sürümlerini de denedim ama olumsuz.

Windows 8.1 Lite köylü ustanın çalışması çok iyi kullanıyorum. Merak ettim Windows  10 neden öyle yapıyor?

uteka, 1 saat önce yazdı:

Orijinal Windows 10 Ingilizce Profesyonel surum 1909 versiyon  ariyorum sitede bir taneye denk gelemedim. Bilen varsa hayrina yonlendirsin beni.

• Thanks 1
  • Haha 1

uteka, 3 saat önce yazdı:

Orijinal Windows 10 Ingilizce Profesyonel surum 1909 versiyon  ariyorum sitede bir taneye denk gelemedim. Bilen varsa hayrina yonlendirsin beni.

Ben Wzor.net (twitter adresinden indiririm genelde sağlamdır site ve yaptıkları isolar. Güncel bilgiler ilk oradan gelir bana: En/us ve rusça dillerinde olur genelde yapımları)

Şuradaki anlatımla da kendiniz istediğiniz sürümü yapabilirsiniz

Edited by efe34
  • Thanks 1

MrRush, 4 saat önce yazdı:

Orjinal sürümü indirdim adguard aracılığı ile ancak kurduğumda Home sürüm geldi. Bana versiyon seçecek bir imkan tanımadı maalesef.

hasan835, 4 saat önce yazdı:

değerli kardeşim, en son mart 2020'de yayınlanıp, lakin, dağıtımı durdurulan İSO'lar bir müddet sonra, nisan ayında yayınlanacak isoları değerlendirirsin.

Pazartesi mesai başlamadan önce tüm yazılımları kurmam, ayarları yapmam lazım. Bir mesajda denk geldim Nisan ayı sürümü ile ilgili olarak 2004 çıkacakmış. Hatta onu dahi indirip kurdum ancak Pro'nun Lite sürümü biraz abartmışlar çıplak kalmış Windows. Şimdilik böyle idare edeyim Nisan sürümünde Bug vs. çıkar eder mayıs ayına ancak kurarım onu.

efe34, 3 saat önce yazdı:

Ben Wzor.net (twitter adresinden indiririm genelde sağlamdır site ve yaptıkları isolar. Güncel bilgiler ilk oradan gelir bana: En/us ve rusça dillerinde olur genelde yapımları)

Şuradaki anlatımla da kendiniz istediğiniz sürümü yapabilirsiniz

Bu arkadaşlardan haberim yoktu hazır bir paket varsa incelerim ancak kendi paketlememi yapmak için hem tecrübem yok hem zaman yok maalesef.

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim.

uteka, Bir saat önce yazdı:

Orjinal sürümü indirdim adguard aracılığı ile ancak kurduğumda Home sürüm geldi. Bana versiyon seçecek bir imkan tanımadı maalesef.

Pazartesi mesai başlamadan önce tüm yazılımları kurmam, ayarları yapmam lazım. Bir mesajda denk geldim Nisan ayı sürümü ile ilgili olarak 2004 çıkacakmış. Hatta onu dahi indirip kurdum ancak Pro'nun Lite sürümü biraz abartmışlar çıplak kalmış Windows. Şimdilik böyle idare edeyim Nisan sürümünde Bug vs. çıkar eder mayıs ayına ancak kurarım onu.

Bu arkadaşlardan haberim yoktu hazır bir paket varsa incelerim ancak kendi paketlememi yapmak için hem tecrübem yok hem zaman yok maalesef.

İlla lazım diyorsan aşağıdaki linkte orjinal  1909 (19363-720) sürümleri var. Premium şeklinde partlı olarak indirebilirsin.

https://downloadly.net/windows-10-msdn/

uteka, 1 saat önce yazdı:

Wzor un sitesinde baktım hızlıca bulamadım ardır bakın

ama anlatım çok yeterli

edit: home kurmasının sebebi laptop sa home kurulıu gelmesi ve bista home keyi yüklü olmasıdır

öyleyse yazın çözümü yazayım

Edited by efe34

efe34, 16 dakika önce yazdı:

Wzor un sitesinde baktım hızlıca bulamadım ardır bakın

ama anlatım çok yeterli

edit: home kurmasının sebebi laptop sa home kurulıu gelmesi ve bista home keyi yüklü olmasıdır

öyleyse yazın çözümü yazayım

Evet orijinal versiyon Home lisansı ancak sonradan şirkete Prof lisansı alınmıştı onu kullanıyorum. Ben de o şekilde tahmin ettim ama çözüm yolu aramakla zaman kaybetmeyeyim demiştim. Çözümü varsa çok memnun olurum paylaşmanızdan.

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 – AIO 32/64 Bit ISO + PRO 20h1 32/64 bit ISO TÜRKÇE

Spoiler

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 – AIO 32/64 Bit ISO

17994e72f064dd1af.jpg

Windows-10-2004-23.png

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 32/64 Bit ISO + PRO TÜRKÇE

Spoiler

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 – Türkçe PRO 32/64 bit

Alıntıdır!

Edited by forjest
  • Like 1

muhsin42, 42 dakika önce yazdı:

İlla lazım diyorsan aşağıdaki linkte orjinal  1909 (19363-720) sürümleri var. Premium şeklinde partlı olarak indirebilirsin.

Windows'un sitesinden orijinal indirmiştim ancak bilgisayarın ilk lisansı Home olarak geldiğinden olsa gerek Pro yerine Home kuruldu ancak benim Profesyonel seri numaram var şirketten aldığım.

forjest, 1 dakika önce yazdı:

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 – AIO 32/64 Bit ISO + PRO 20h1 32/64 bit ISO TÜRKÇE

İçeriği Görüntüle

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 – AIO 32/64 Bit ISO

17994e72f064dd1af.jpg

Windows-10-2004-23.png

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 32/64 Bit ISO + PRO TÜRKÇE

İçeriği Gizle

Windows 10 v2004 – 2020 20h1 – Türkçe PRO 32/64 bit

Alıntıdır!

Bunun gibi AIO bir tane indirdim ancak bana nedense seçim yaptırmadan kurulum yapmıştı. Dünden beri SSD sağolsun 4-5 defa Windows 10 kurdum :)

uteka, 34 dakika önce yazdı:

Evet orijinal versiyon Home lisansı ancak sonradan şirkete Prof lisansı alınmıştı onu kullanıyorum. Ben de o şekilde tahmin ettim ama çözüm yolu aramakla zaman kaybetmeyeyim demiştim. Çözümü varsa çok memnun olurum paylaşmanızdan.

İso dosyasını flash diske yazdırdıktan sonra sizin için daha kolay olur bu  :mecut isoyu da editleyebilirsiniz

ilk söylediğimi yapın: aşağıdaki kodu ei isimli txt dosyasına yazın ve uzantıları dosya özelliklerinden dörünür hale getirip txt uzantısını  cfg yapın

yada ekleyeceğim mesajın sonuna hazırı var rar dan çıkarrın: o dosyayı source klasörüne atın: bu kadar: tüm sürümler grünecektir (4 sürüm sanırım-ben enterprise kullandığım için yukarıdaki bahsettim seçenekle kendim yapıyorım isoyu: o seçeneklşe sadece pro yaparsanız buna da gerek kalmaz.

Alıntı

[EditionID]

[Channel]
Retail
[VL]
0

Edited by efe34
  • Like 1
  • Thanks 1

uteka

ISO dosyası içeriğindeki EI.CFG dosyasını ya silerek deneyin yada alttaki kodları ekleyerek seçmeli aio menüsünün gelmesini sağlayın VBOX_ sanal makinelerden test edilebilir.

" Sources\dizini..altında..bulunan.. ei.cfg dosyası + içeriği (Not defterine copy/past edip,adını ei.cfg olarak kaydedip ilgili iso içeriği sources\altına atıp iso kaydedin." 

ISO Düzenlemek için  poweriso,ultraiso programları kullanılabilir.  Bilgi: "Yazdıklarım  sadece muhtemel önerilerdir,denenmemiştir!"

[Channel]
Retail

[VL]
1
  • Like 1
  • Thanks 1