Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Soru Ve Cevaplar

casper0007
 Share

Recommended Posts

6 saat önce, MOTUN yazdı:

windows10.0-kb3147458-x64.msu

windows10.0-kb3154132-x64.msu (flash)

çok teşekkürler, lakin bu kb3147458 güncellemesi 12 nisan için diyor, eğer bilgisi dahilinde olan varsa 19 nisan için verilen güncelleme adını bilen paylaşırsa sevinirim.

Please register to see this content.

Edited by agabey_42
link eklendi.

Yaklaşık 15 dakika önce Windows 10 Insider Preview 14328 geldi fast ring/hızlı olanlar indirebilir.

Ben yüklüyorum şu anda baya iyileştirmeler ve yenilikler var.Ve yakında büyük güncellemenin geleceği söylendi.Daha fazla bilgi için Windows 10 Insider Preview Blog - Gabe Aut sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bu arada sayın site yönetimi Windows 10 Ana Konu neden yok? Orada baya paylaşımlarımız ve bilgi vardı o konuyu geri getirme şansınız oyk mu?Daha önce bu soruyu bi kaç arkadaş daha sormuş fakat cevap veren olmamış her nedense.

On 22.04.2016 at 18:33, BuRak2677 yazdı:

Yaklaşık 15 dakika önce Windows 10 Insider Preview 14328 geldi fast ring/hızlı olanlar indirebilir.

Ben yüklüyorum şu anda baya iyileştirmeler ve yenilikler var.Ve yakında büyük güncellemenin geleceği söylendi.Daha fazla bilgi için Windows 10 Insider Preview Blog - Gabe Aut sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bu arada sayın site yönetimi Windows 10 Ana Konu neden yok? Orada baya paylaşımlarımız ve bilgi vardı o konuyu geri getirme şansınız oyk mu?Daha önce bu soruyu bi kaç arkadaş daha sormuş fakat cevap veren olmamış her nedense.

site yenilendikten sonra sanki biraz boşluk oluştu gibi. Eskiden admin veya moderatörler cevap verirlerdi şimdi kaç gün önce ve bir kaç kez sorulmuş soruya cevap veren, ilgilenen bile yok.

Evet eski windows 10 ana konusu geri yüklenecekmi? Yüklenmeyecek ise sebebi ve sitenin yayın politikasında hissedilen değişiklik nedir? Key, crack vs. paylaşımı tamamen yasaklandı ise buna dair bir açıklama yapılması gerekmezmi? Başta @Cango arkadaşımız olmak üzere bir çok emek veren insanlar var...

Edited by agabey_42

İyi günler.

Ben siteden windows 10 indirip kurdum. Mağaza uygulamasını kullanmak istiyordum fakat sanırım indirdiğim sürümde yoktu herhalde.

Hesaplar bölümüne giriyorum. Hesabınız bölümü açılmıyor resim ekledim hep resimde ki gibi kalıyor hiç açılmıyor.

Bu mağaza uygulamasını nasıl yükleyebilirim. İnterneti biraz araştırdım fakat herhangi bir bilgi bulamadım.

Başka bi sürüm mü indirmem gerekiyor acaba. Şu sıralar format atmakta istemiyorum işin açıkçası.

Edited by Thracian

Bir saat önce, Thracian yazdı:

İyi günler.

Ben siteden windows 10 indirip kurdum. Mağaza uygulamasını kullanmak istiyordum fakat sanırım indirdiğim sürümde yoktu herhalde.

Hesaplar bölümüne giriyorum. Hesabınız bölümü açılmıyor resim ekledim hep resimde ki gibi kalıyor hiç açılmıyor.

Bu mağaza uygulamasını nasıl yükleyebilirim. İnterneti biraz araştırdım fakat herhangi bir bilgi bulamadım.

Başka bi sürüm mü indirmem gerekiyor acaba. Şu sıralar format atmakta istemiyorum işin açıkçası.

Hangi konudan iso dosyası indirdiniz?

İndirdiğiniz iso dosyası editlenmiş olabilir uygulamalar ve mağza silinmiş olabilir.

Herşey eksiksiz tam olusn istiyorsan temiz iso dosyası indirmelisin.

2 saat önce, Cruzzwo yazdı:

arkadaşlar benim şöle bir sıkıntım var nezaman bilgisayarı acsam windows 10 kendi kendine interneti yiyor.

peki bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem arkadaşlar.

İnterneti yiyor ne demek?Bir de doğru dürüst Türkçe yazabilsek.

3 saat önce, Cruzzwo yazdı:

arkadaşlar benim şöle bir sıkıntım var nezaman bilgisayarı acsam windows 10 kendi kendine interneti yiyor.

peki bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem arkadaşlar.

Nekadar iyiyor? 

5 saat önce, Cruzzwo yazdı:

• Like 1

8 saat önce, kocamanadam yazdı:

Türkçe büyük harf,yazdın değil yazdım olacak.Ders başladı ama sende öğrenmek için gayret etmelisin.

burası tartışma yeri değil yada egonuzu tatmin etmek için bir form yeri değil.

isterseniz fazla konuyu uzatmayalım ne sizin kişiliğinize nede benim kişiliğime yakışır 

ben bir soru sordum cevap vermek yada yardım etmek size kalmış birşey ha yardım ederim dersen güzel birşey ben değil herkes mutlu olur

soruya göre kişilik tartışması yapacaksanız burası yeri değil sevgili arkadaşım

bu konuyada alıntı yapıp yazmassan sevinirim çünkü konu fazlasıyla çirkinleşecektir gerek yok çünkü hepimiz burda bir arkadaşız

birde kocaman tnctr ailesiyiz.

Edited by Cruzzwo
  • Like 6

4 saat önce, uN1versum yazdı:

İnterneti yiyor ne demek :) bende anlamadım kocamanadam tıpkı benim gibi anlamadığı için o şekilde yazmıştır ne kadar gergin bi milletiz hemen asabiyet...

ozaman konuya şöle bir açıklık getireyim ben iş yerinden acele olarak yazdım işyeri kapanmadan bilgisayarı actım masaüstü geldi internetim 3 yada 4 dkk boyunca download yapmaya başladı büyük ihtimal windows 10 bizim göremediğimiz bazı uygulamaları güncelleme yapıyor

bu olaya nazaran bende hazır konu açılmışken bu konu altında sizlerden yardım istedim açilen yazdığım için kocamanadam arkadaşımız 

bu şekilde bir yorum yazmış (  İnterneti yiyor ne demek?Bir de doğru dürüst Türkçe yazabilsek. ) kendisine suç bulmuyorum normaldir belki o anki durumdaa bu şekilde yazmak gelmiş biz zaten konuyu kocamanadam la bu konuyu kapattık zaten siz değerli arkadaşlar konuyu uzatmaya gerek yok bu konu kapanmıştır.

• Like 1

Beyler laptopa windows 10 kurdum daha yeni. Nedendir bilmiyorum masaüstünde yenile yapınca simgeler kayboluyor bilgisayarımı tıklıyorum açılmıyor. Bir dengesizlik var. Birkaç kez kurdum aynı. Windows 8.1 kuruluydu yükseltme yapmıştım windows 10 a onda da aynı sıkıntılar oluyordu. Sürümden kaynaklı mı acaba. Yüklü olan sürüm şu:

Ekran Alıntısı.PNG

• TornadoEffect changed the title to Windows 10 Genel Sorunlar ve Cevaplar
  • TeYyArEe pinned this topic