Jump to content

Acronis 2013 Universal Imaj Alma Sorunu

zorro71
 Share

Recommended Posts

Merhaba herkese iyi günler dilerim eğer yardımcı olursanız sevinirim.Devlet kurumunda bilgi işlem müdürlüğü bünyesinde çalışıyorum.Teknik servise gelen her formatlık makineye 4-5 saat zaman harcıyorum nedenine gelecek olursak format - driver - kurumumuzun kullanmış olduğu 4-5 adet yazılım var bunlar derken çok zaman harcıyorum.Uzun zamandır adını duyduğum fakat bir türlü beceremediğim Universal acronis hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Usb ye Acronis 2013 Pluspack universal yazdırdım direk boot ettğim zaman çalışıyor fakat imajı bir türlü alamadım.Bütün driverları kurup yazılımları kurup sonramı imajını almam gerekiyor yoksa sadece program kurup direk imaj almam mı gerekiyor sonrasında driver yüklemem mi lazım  yada başka bir işlem mi yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

• TornadoEffect changed the title to Acronis 2013 Universal Imaj Alma Sorunu

Her seferinde farklı cihazlar geliyorsa Universal imaj geri yüklemeden sonra  her seferin de sürücü kurman gerekir. Devamlı aynı donanıma sahip cihazlar geliyorsa yazılımları ve sürücüleri kurup Universal imaj alıp daha sonra geri yüklersin.

Birden fazla sayıda aynı donanımlı cihaz varsa, bunlardan birinin yedeğini alırsın ve geri yüklemede kullanırsın. Grup grup aynı donanımlı cihazlar için uygulanabilir.

Yazılım olarak Macrium Reflect de kullanılabilir.

Edited by DJ_Rush