Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Pc Sd Kartdaki Apk Uzantılı Proğramları Gizliyor.klasör Boş Gözüküyor.

fatalx35
 Share

Recommended Posts

pc sd kartdaki apk uzantılı programları gizliyor.klasör boş gözüküyor.daha öncede aynı şekilde olmuştu.usb securıty (usb guard)programı düzeltmişti fakat birkaç gün sonra tekrar aynı olay tekrar etti bu sefer bu programda kurtarmaz oldu.telefona,sd karta ve pc ye format attım.kurtuldum.2 hafta sonra tekrar aynı şeyle karşılaştım.bütün olay pc de telefon usb ile pc ye bağlandığında klasörler içerisindeki apk ları göstermiyor.klasör boyutunu sıfır gösteriyor.klasör isminin sonuna apk takısı ilave ediyor.diğer bilgilere birşey olmuyor.onlarda sorun yok.telefonun kendi yönetici proğramı ile herşeyi görebiliyorum.onda bir sorun yok.sorun pc ve usb de.lütfen bilenler yardım etsin.kendimce heryolu denedim.formatsız çözmek istiyorum lütfen yadım.........

ESET antivirüs, klasörleri gizleyen virüsü temizleyebiliyor. ERD Commander programı ile de gizli klasörlerin özelliklerine girerek "hidden" tikini kaldırarak görünür hale getirebilirsin.

Please register to see this content.

Edited by otuken
Dosya yükleme

Bir saat önce, otuken yazdı:

ESET antivirüs, klasörleri gizleyen virüsü temizleyebiliyor. ERD Commander programı ile de gizli klasörlerin özelliklerine girerek "hidden" tikini kaldırarak görünür hale getirebilirsin.

telefonum sony xperia pc ye usb ve xperia companıon ile bağlanıyorum .

Please register to see this content.

bu virüs mü malware mi herneyse tek başına karta attığım apk yı içi boş klasör haline dönüştürüyor. usb securıty proğramını iş yapamaz hale dönüştürdü.tüm flash bellek ve usb lere atlayan proğram usb leri tanımaz oldu. özet olarak  telefon ile tek başına sorun yok.sd kartı telefondan cıkarıp adaptör ile notebooka taktım tüm apk ler gözüküyor onda da sorun yok.sorun usb kablosu ile notebook a bağlandığımda sd kart içindeki apk ları göremiyorum.diğer veriler gözüküyor.sorun usb ve hıden klasör olayı olarak gözüküyor.denetim masası klasör seçeneklerinden gizli klasörlerle ilgili tikleme olayını yaptım işe yaramadı.başka yapabileceğim birşey varmı.lütfen yardım.

Pc Sd Kartdaki Apk Uzantılı Proğramları Gizliyor.klasör Boş Gözüküyor.

-arkadaşlar,pc ye format, tel e format ve birsürü virüs temizleme proğramları denedim sonuç alamadım.enson çare olarak telefonun usb kablosunu değiştirdim ve herşeyin yerli yerinde olduğunu gördüm.

1-telefonun orjinal usb kablosu neden görevini yapmıyor.

2-usb guard proğramı ile tarama yaptığımda neden usb bağlantısı bulunamadı  diyor.konuda bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum.