Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 14in1 X86 X64 Ağustos 2017

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
ulas55, 35 dakika önce yazdı:

Tüm talimatları anlatıldığı şekilde yapıyor olmama ragmen sürekli aşağıdaki resimdeki hatayı alıyorum.

ve    o (Sıfır) Byte lık iso yapıyor yani olmuyor. En sonunda error veriyor.

Please register to see this content.

diskte yeterli alan yok diyor capsta harddiskte kaç gb boş alan var?

ulas55, 21 saat önce yazdı:

Doğru..

C üzerinde yapmaya calışıyordum.C diski tıkanmış.

Torun Epeyce oyun yüklemiş farkında olamadım.

Birazdan D ye alıp yapacagım. Sonucu yazarım.

İşleminizi daha fazla yer olan D ve farklı bir sürücü üzerinde yapın.Yoksa hata alabilirsiniz.Bizzat ben denedim.@köylü birde benim iso dosyası boyutu resimde görüldüğü gibi ( 5.968.954 KB ) oldu herhangi bir sorun yoktur değil mi?

Please register to see this content.

mrb köylü hocam çalışmalarınızı takip etmeye çalışıyorum.güzel işler ortaya koyuyorsunuz .teşekkür ederim.

bu yaptığınız çalışmanın UEFI versiyonunuda çıkartmayı düşünüyormusunuz.teşekkürler

• Editor
herz, 7 dakika önce yazdı:

mrb köylü hocam çalışmalarınızı takip etmeye çalışıyorum.güzel işler ortaya koyuyorsunuz .teşekkür ederim.

bu yaptığınız çalışmanın UEFI versiyonunuda çıkartmayı düşünüyormusunuz.teşekkürler

uefi versiyonu çıktı bir üst postta sistemin güncellendiğini yazdım zaten aşağıdaki linkten devam edin

köylü, 5 dakika önce yazdı:

uefi versiyonu çıktı bir üst postta sistemin güncellendiğini yazdım zaten aşağıdaki linkten devam edin

teşekkür ederim. bunuda aynı yöntemle 1 nolu seçeneği seçerek ıso dosyası na çevirip uefi olarak kullanabiliriz değilmi.

• Editor
herz, 11.08.2017 - 12:59 yazdı:

teşekkür ederim. bunuda aynı yöntemle 1 nolu seçeneği seçerek ıso dosyası na çevirip uefi olarak kullanabiliriz değilmi.

evet aynı 1i secersen normal install.wim li iso olur 2yi secersen esd sıkıştırmalı iso olur fat32 bellek kullanıyorsan 2 yi seçmeni tavsiye ederim 2. secenekte intall.wim boyutu 4gb tı bulmuyor