Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Winows 10 Enterprise Kms Lisans

cenk88
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Windows 10 enterprise sürümü için ratiborus kms ile lisanslama yaptım. Fakat windows aktif olarak görünse de; sağ alt  köşede deneme sürümü olduğunu belirten ibare mevcut olduğunu gördüm.  Universal watermark disabler ile denememe rağmen lisans süresini gösteren yazı ekrandan gitmedi.

Windows 10 enterprise sürümü için tam odaklı çalışan bir kms programı mevcut mudur / veya hepsinde benzer görüntü olacak mıdır ?

Bilgilendirme yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Saygılarımla.

Windows 10 Enterprise Evulation sürümü için kms lisans işini bir türlü çözemedim. TNCTR de bulunan KMS 4786 sürümü ile denediğimde volume sürüm windows ürün bulunmadı uyarısı çıkıyor. Windows toolkit programı ile denediğimde ise 'No installed product key  installed or possible license error' hatası veriyor. 

Konu hakkında yardımlarınız rica olunur.

Saygılarımla.

• Editor
cenk88, 2 saat önce yazdı:

Windows 10 Enterprise Evulation sürümü için kms lisans işini bir türlü çözemedim. TNCTR de bulunan KMS 4786 sürümü ile denediğimde volume sürüm windows ürün bulunmadı uyarısı çıkıyor. Windows toolkit programı ile denediğimde ise 'No installed product key  installed or possible license error' hatası veriyor. 

Konu hakkında yardımlarınız rica olunur.

Saygılarımla.

Windows 10 Enterprise Evulation sürümleri 90 günlük deneme sürümleridir, volume lisans bildiğim kadarıyla desteklemez, daha çok büyük şirketler tarafından virtual yani sanal işletim sistemi olarak kullanılır, bir ev kullanıcısı için uygun değildir... Bu sürüm yerine aşağıdaki konuda tanıtılan Windows 10'u indirmenizi tavsiye ederim, orijinal msdn kalıbı üzerinden işlem yapılan hem güncel, hemde hepsi bir arada çalışmadır.

Edited by mephistooo2

mephistooo2, 2 saat önce yazdı:

Windows 10 Enterprise Evulation sürümleri 90 günlük deneme sürümleridir, volume lisans bildiğim kadarıyla desteklemez, daha çok büyük şirketler tarafından virtual yani sanal işletim sistemi olarak kullanılır, bir ev kullanıcısı için uygun değildir... Bu sürüm yerine aşağıdaki konuda tanıtılan Windows 10'u indirmenizi tavsiye ederim, orijinal msdn kalıbı üzerinden işlem yapılan hem güncel, hemde hepsi bir arada çalışmadır.

Cevabınız için  teşekkür ederim,

Belirttiğiniz üzere  sanal işletim sistemi üzerinde kullanıyorum. Fakat konuda söylediğim gibi windowsu aktif etmek için çözüm yolu bulamadım.  Bir öneriniz var mıdır ?

• Editor
cenk88, 3 saat önce yazdı:

Cevabınız için  teşekkür ederim,

Belirttiğiniz üzere  sanal işletim sistemi üzerinde kullanıyorum. Fakat konuda söylediğim gibi windowsu aktif etmek için çözüm yolu bulamadım.  Bir öneriniz var mıdır ?

Önerim bir üst mesajımda bahsettiğim konudaki Windows u indirmeniz... :) Google Drive linki olduğu için beklemeden ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz...