Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 1703 Build 15063.540 Rs2 14in1

köylü
 Share

Recommended Posts

nuri6633, 3 saat önce yazdı:

alternatif link lutfen

Alternatif linki ne yapacaksın arkadaş. k@ylü nün verdiği 

Please register to see this content.
  linkten premium olarak indirilebiliyor. Ben 1 saat 15 dakikada indirdim. İncelemeden gereksiz taleplerde bulunmayın lütfen.

Bunun bundan ne farkı var? Keyfinin kahyası değiliz tabiki ne verirsen onu indirmek zorundayız ama şu sürümlerde masaüstü simgesi gelmesi falan eklemesen olmuyor mu. Ne kadar ellenmemiş o kadar iyi. netframework eklendiği zaman ilerde dism ile güncelleme eklendiğinde dism optimizasyon komutu çalışmıyor

• Confused 1

Yokum Birader ?Köylü hocamız her kesime hitap etmeye çalıştığı için bi önceki çalışması esd uzantili install win. .Bu çalışmada normal install.win...Sonuç olarak çalışma aynı sadece uzantı farkı var.....masaüstü simgeler ve net frame olmazssa olmaz prolardan. .eklemese biri çıkar neden bunu eklemedin der. ..yada siz istemiyorsanız ayarlardan devre dışı yapabilirsin 

• Editor
yokum, 1 saat önce yazdı:

Bunun bundan ne farkı var? Keyfinin kahyası değiliz tabiki ne verirsen onu indirmek zorundayız ama şu sürümlerde masaüstü simgesi gelmesi falan eklemesen olmuyor mu. Ne kadar ellenmemiş o kadar iyi. netframework eklendiği zaman ilerde dism ile güncelleme eklendiğinde dism optimizasyon komutu çalışmıyor

Bunun farkı yeni çıkan büyük güncelleme ve flash güncelellemesi eklenmiştir is sürümü önceki 502 idi 540 oldu birde yeni güncelleme ile boyut bayağı düştü dvd boyutuna düştü netframework istendiği için ekliyorum masaüstü simgeleri eklenmese olur neden olmasın oda istek dismde sorun yaşamadım ben hangi komutta sorun yaşıyorsun? birde offline image demi onnline damı dism hatası var

• Like 1

köylü, 5 saat önce yazdı:

uptobox linkleri zaten premium linkdir ne gerek var çevirmeye

üstad bu sizin dediğiniz şekilde indirme.yani direkt indirme.

Please register to see this content.

bu da benim dediğim şekilde.idm de hız oranı.onun için vermiştim o linki.

DISM /Image:C:\test\offline /Enable-Feature /FeatureName:NetFx3 /All /LimitAccess bu komutla etkinleştirildiğinde

birdaha bu komut çalışmıyor.

Dism /Image:C:\test\offline /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

Senin sürümünle alakalı değil. Microsoft böyle istiyor sanırım. Bu yüzden güncelleme çıkar çıkmaz senin yeni bir sürüm yapıp yüklemeni beklemek ve indirmek lazım. Güncellemeyi offline eklemek istesek boyut çok büyüyecek, optimizasyonda yapılamayınca sıkıntı oluyor.

Edited by yokum

• Editor
yokum, 2 saat önce yazdı:

DISM /Image:C:\test\offline /Enable-Feature /FeatureName:NetFx3 /All /LimitAccess bu komutla etkinleştirildiğinde

birdaha bu komut çalışmıyor.

Dism /Image:C:\test\offline /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

Senin sürümünle alakalı değil. Microsoft böyle istiyor sanırım. Bu yüzden güncelleme çıkar çıkmaz senin yeni bir sürüm yapıp yüklemeni beklemek ve indirmek lazım. Güncellemeyi offline eklemek istesek boyut çok büyüyecek, optimizasyonda yapılamayınca sıkıntı oluyor.

o komutun farkındayım temizlik yaparken winsxs içindeki netframework dosyalarınıda temizleyeceği için microsoft izin vermiyor verse zaten netframewrk yeniden kurulum isteyecek gecen yıl o komutu bi kaç istemde kullandım genelde aio üzerinde çalıştığım için işlem çok uzun sürdüğünden şimdi kullanmıyorum mdl formunu takipteyim henüz bizim türklerden son msdn paylaşan yok paylaşım olursa hiç bir şey eklenmemiş bir aio yapar paylaşırım bilmiyorum vaktim olursa esd lerden de ellenmemiş yaparım hardiskte yer yok hazırladığım isoları ve sistemleri siliyorum sadece esdler var şu an hepsini yenden iso yapıp wimleri yeniden birleştirmek bayağı bi zaman alacak yine vakit bulursam paylaşırım

• Like 1

• Editor
fingerprint, Bir saat önce yazdı:

Hocam sources içerisinde ei.cfg dosyası olmadığından grup4dos multiboot kurulumda install.wim dosyasını okuyamıyor ei.cfg dosyası eklendiğinde multiboot ta çalışıyor kullanacak arkadaşlara geri dönüş bilgisi olsun ayrıca emeğine sağlık TEŞEKKÜRLER

ilginç bir tespit ei.cfg dosyası ile hiç alakası olmayan bir durum aslında fradisk felanmı kullandın bu gün bende bi arkadaşa 64bit pro kurdum usb den bir sorun olmadı ei.cfg key ekranını atlatır sadece ei.cfg dosyasını eklemeden nasıl bir hata almıştın ?

• Editor
fingerprint, 2 dakika önce yazdı:

doğrudur hocam fradisk kullandım kurulum ekranına geçmedi hata verdi ei.cfg dosyasını ekledikten sonrasında düzeldi

Arkadaşım firadisk bir ölçü değildir firadiskte xml dosyası içinde cd key girili haliyle girili olan cd key bu isoda hiç bir sürüme ait olmayınca kurulacak sürüm bulamaz grubdosla felan alaksı yok senin eklediğin ei.cfg o xml deki yanlış cd keyi atlatıyor sadece yanlış yönlendirme olmasın ei.cfg dosyasına gerek yoktur

köylü, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşım firadisk bir ölçü değildir firadiskte xml dosyası içinde cd key girili haliyle girili olan cd key bu isoda hiç bir sürüme ait olmayınca kurulacak sürüm bulamaz grubdosla felan alaksı yok senin eklediğin ei.cfg o xml deki yanlış cd keyi atlatıyor sadece yanlış yönlendirme olmasın ei.cfg dosyasına gerek yoktur

anladım hocam doğrudur bilgi için teşekkürler

• 3 hafta sonra ...

Sitede sanırım en güncel windows bu. 20 dakikada kuruldu. Sade ve hızlı. Teşekkürler köylü.

Güncel Ofis bulamayınca yabancı bir siteden indirdim. İçinde 17 dilde patch var.

Hangisine tıklarsanız aynı klasör içine o dilde iso oluşuyor.

Ağustos güncel olduğu için kurunca güncelleme çıkmıyor.

Talep ederseniz paylaşırım veya köylüye gönderirim, Türkçesini upload eder.

• 3 hafta sonra ...

yav 

köylü, 16.08.2017 - 21:23 yazdı:

ilginç bir tespit ei.cfg dosyası ile hiç alakası olmayan bir durum aslında fradisk felanmı kullandın bu gün bende bi arkadaşa 64bit pro kurdum usb den bir sorun olmadı ei.cfg key ekranını atlatır sadece ei.cfg dosyasını eklemeden nasıl bir hata almıştın ?

yahu usta sizsinizde ei.cfg dosyası seource klasöründe yoksa biosa gömülü key varsa sürüm ekranı gelmeden biosa gömülü key hangi sürüme denk geliyorsa onu yükler.  sürüm ekranının gelmesi için seource klasöründe ei.cfg dosyasının olması lazım yani. uefi den bıktım uefisiz diye bunu kuracaktım. kafamı karıştırdınız. başka birileride iso yu fazla kurcalamanın pek iyi olmadığını söylemiş. muallakta kaldım yani. yani benim bildiğim bu siz ne dediniz pek anlamadım galiba :) 

• 2 hafta sonra ...