Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

2500 - 3000 Arası Laptop Tavsiyesi Istiyorum

ugur4721
 Share

Recommended Posts

Merhaba canlar dostlar;
Bu sene Radyo TV Sinema (erciyes) bölümünü kazandım ben adanadayım kayseride yurtta kalacağım. Malum yurda masaüstü Pc sokamam benimde bu yüzden bir laptopa ihtiyacım var bilgisayardan iyi anlarım alacağım laptop ileriye dönük olsa daha iyi olur (ram yükseltme, m2 ssd desteği gibi). 

Ben Laptopu oyunlarda vs. kullanmayacağım sadece Sony vegas Pro kullanacağım bu program da Gpuya yani ekran kartına yük bindiriyor 

Kredi Kartı kullanmadığım için vatan bilgisayardan alacağım.

Benim aradığım laptop 2500-3000 tl arasında, taşınmaya elverişli olsa hoş olur (hafif ince), tabiki yüksek performanslı bir laptop varsa yüksek performanslıyı tercih etmek zorundayım,

Casperdan çekiniyorum çalıştığım tamirciye çok fazla ekran kartı bozulmuş laptop geldi tamir edilmek için çöpe gitti hep..

Asus Hp Msi aklımda şu 3 marka vardı ama fiyatlatı biraz daha yüksek kalıyor diğer modellere göre, neyse lafı daha fazla uzatmadan aklımdaki model "ACER F5-573G  İ5 12gbram Gtx940m" sizin bu fiyat aralığında önerebileceğiniz laptop varmı veya şuan kullanıp tecrübe edindiğiniz fikirlerinizi istiyorum canlar. Şimdiden teşekkür ederim hepinize

ACER F5-573G

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-f5-573g-core-i5-7200u-2-5ghz-12gb-ram-1tb-hdd-15-6-4gb-w10-notebook.html

ikinci olarak aklımdaki ise asus laptop gerek tasarım gerek incelik konusunda gerekse 1080p ekran konusunda geyet cezbedici.  sizce hangisi ? 

iki gb gpu austa , 4 gb ram acer'de

Asus ASUS S510UQ

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-s510uq-core-i5-7200u-2-5ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook.html

Edited by ugur4721

abdullahTR, 32 dakika önce yazdı:

Buda kampanyaya girmiş bütceni arttırabilirsen kacırma derim

Please register to see this content.

özellikler güelde 256 gb ssd günümüz için yetersiz arkadaş bu pcyi zorlamasa 6 ayda doldurur yer sorunu çıkar ondan sonra :) hani 1 tb hdd + 256 gb ssd olsa neyse

Konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum dostlar ben asus u özel bir indirimle vatandan 3100₺'ye aldım şuan ekran panelinin renk doğruluğu biraz az ntsc renk gamutunun %45'ini karşılıyor sadece, bu biraz grafik çalışırken sıkıntı olabilir ama harici bir monitör bağlayıp çalışmayı ana ekranda yapıp preview'i ikinci monitörde alırsam hiç bir sorun kalmayacak, başka bir sorun yok incelik sadelik gayet hoş ileride boş olan m2 ssd slotuna da bir ssd bağladımmı gayet tatmin edici olacağını düşünüyorum 

• Like 2