Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows [alpelwin] 10 Edu. [x64] Next Gen[eylül 2017]

Recommended Posts

Please login or register to see this link.  Win 10 Edu Sistem için Çok Tşk. Ellerine Sağlık, çok güzel bi sistem olmuş , önceden yaptığın Sistemler gibi... 

2 dakka yazan yeri tıkla hiçbir zaman yap diger plan ayarlarını degiştir olması lazım eger olmuyorsa ekran kartı driver larını tamamen yükledinmi  hersey tamamsa bi yerde eksik vardır mutlaka

AdnanG252m252351, 3 saat önce yazdı:

2 dakka yazan yeri tıkla hiçbir zaman yap diger plan ayarlarını degiştir olması lazım eger olmuyorsa ekran kartı driver larını tamamen yükledinmi  hersey tamamsa bi yerde eksik vardır mutlaka

süresiyle alakalı sorunum yok ki.  tekrar açıldığında oturum açma sayfasına geliyor. direk masaüstüne gelmiyor.

gerçek makineye kurmak istedim yukleme bittikten sonra  ilk yeniden başlama ekranında hazırlanıyor  bölümünde siyah ekranda  haddinden fazla bekliyor. bu neden olur. iki defa denedim ilk denememde çok fazla hazırlanıyor  ekranında beklettiği için vazgeçmiştim . ikinci masaüstüydü ondada aynı sorunla karşılaştım ve galiba masaüstünede kuramıyacağım bakalım bekliyorum en az bir saat beklemeyi düşünüyorum şu meşhur hazırlanıyor ekranında bakalım sonuca ulaşabilecekmiyim görcez  . EVET kurulum sonuçlandı modifiyeli olarak süper bir çalışma olmuş lakin bazı sıkıntılarını tesbit ettim klasörler acıkken içindekilerle ilgilenirken maus ısrarla sola çekiyor ve ikonlar üstünde tutmak için ayrıca efor sarfetmek zorunda kalıyorsun buda çok can sıkıyor.hatta kaplosuz mausla olunca koplolu mausu denedim onunlada aynı sıkıntı oldu bunun ve masaüstü pekde hoş olmayan resimler  haricinde hızlı çalışan bir çalışma olmuş diyebilirim.hele şu maus la mücadele etmek zorunda kalışım doğrusu beni pek mutlu etmedi genede emege teşekkürler 

Edited by tahsin4345