Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kullanıcı Hesabımı Sildim .oturum Açamıyorum

jomily
 Share

Recommended Posts

windows 8.1 pro kullanmaktayım.Bilgisayarım kullanıcı hesabımı sildim fakat bilgisayarımda oturum açamıyorum hesabımı silmem de ki Amaç açılışta şifre sormadan direk girmekte yine aynı şekilde hesap şifresi istiyor fakat Eski kullandığım şifreyi kabul etmiyor parolayı sıfırla seçeneği var fakat ona tıkladığımda parola sıfırlama sihirbazın penceresinde devam ettiğimde parola anahtar disketi aşağıdaki sürücüde penceresi çıkmaktadır çıkarılabilir disk G olarak gözükmekte devam etmek istediğimde disket bir programı sıfırlama disketi değil hatası çıkmaktadır bu sorunu nasıl çözebilirim

abdulhey_, 40 dakika önce yazdı:

f8 den kurtarma seçeneklerine gir. geri yükleme güvenli mod v.s. dene.

f8 ile güvenli mod açılmıyor.sadece şifreyı sıfırla seceneği var.ona tıklayınca da şifre kurtrma diski istiyor.malesef o da yok 

Blue_Edition, 3 saat önce yazdı:

Tipard Windows Password Reset Ultimate 1.0.10

Bu program parola sıfirlama diski oluşturmanızı sağlıyor.hem usb hemde cdye oluşturabiliyorsun.diski format diski gibi bootta gösterip sıfirlıyorsun.belki işini görür.

içi hep virüs kaynıyor

Please register to see this content.

abdulhey_, 8 saat önce yazdı:

indir birsüsü kurmarta  aracı var parola kurtarma varmı bilmiyorum.  

Not: telefondan yazıyorum, böyle geri alınmaz imla hataları oluyor.

bunu indirdim sabit diskten başlat seceneğine tıkladım.yine şifre ekranına geldi.boşuna indirmiş oldum

abdulhey_, 13 saat önce yazdı:

@jomily dvd ye yazdır. dvd sürücüye tak çalışır. bu sistemden bağımsız. takılma olmaz. sabit diskten dediysen belki ondan takılmış olabilir. sabit diskten değil dvd sürücüyü birinci sıraya al F10 ile kaydet zaten direkt bu winpe açılacaktır.

usb ye yazmıştım

Windows logon ekranında iken komut sistemini açın administrator hesabını aktif edin 

Sonra administrator hesabına giriş yapın 

Yine komut sistemi yardımı ile silinen hesab ismi ile kullanıcı oluşturun yönetici izni vermeyi unutmayın sorun hal olur kardeşim bilgisayarıda aynı idi halleddim bu yöntemle oda windows 10 idi 

Logon ekranında komut sistemi nasıl açılır youtubeden bakın bir sürü video var 

Bu basit yöntem ile kurtarma cd lerine ihtiyaçın olmaz işlem basit

Edited by 3yl3mci
  • Like 1

3yl3mci, 17 saat önce yazdı:

Windows logon ekranında iken komut sistemini açın administrator hesabını aktif edin 

Sonra administrator hesabına giriş yapın 

Yine komut sistemi yardımı ile silinen hesab ismi ile kullanıcı oluşturun yönetici izni vermeyi unutmayın sorun hal olur kardeşim bilgisayarıda aynı idi halleddim bu yöntemle oda windows 10 idi 

Logon ekranında komut sistemi nasıl açılır youtubeden bakın bir sürü video var 

Bu basit yöntem ile kurtarma cd lerine ihtiyaçın olmaz işlem basit

baktım cmd  ekranını açamadım.tam olarak siz nasıl yapıldığını anlatysaydınız memnun olurdum

• Bilgisayarınız açılırken ....  genellikle F8 veya F10 olur. tuşlarından biri ile komut sistemine giriş yapabilirsiniz ( bilgisayara göre basılacak tuş değişebilir F2 , Delete veya bazılarında ekran açılırken siyah ekranda kısa süreliğine en altta basılacak tuş bilgisi vardır)
  • Açılan menüden “Komut  Sistemi İle Güvenli Mod” seçeneğini seçin ve enter tuşuna basın.
Edited by yineben

yineben, 6 saat önce yazdı:
  • Bilgisayarınız açılırken ....  genellikle F8 veya F10 olur. tuşlarından biri ile komut sistemine giriş yapabilirsiniz ( bilgisayara göre basılacak tuş değişebilir F2 , Delete veya bazılarında ekran açılırken siyah ekranda kısa süreliğine en altta basılacak tuş bilgisi vardır)
  • Açılan menüden “Komut  Sistemi İle Güvenli Mod” seçeneğini seçin ve enter tuşuna basın.

F2,F10,F8 denedim hiçbiri olmadı.sadece Del tuşuyla bios ekranını açabiliyorum.ASUS anakart kullanıyorum

jomily, 13 dakika önce yazdı:

F2,F10,F8 denedim hiçbiri olmadı.sadece Del tuşuyla bios ekranını açabiliyorum.ASUS anakart kullanıyorum

Biraz araştırdım bir kaç yerde şu seçenekler var.

ben şahsen deneme imkanım yok bilginize.

F8in iki görevi vardır biri boot menüsü diğeri nde ise güvenli kip e ulaşabileceğiniz menü işlevidir 
1-F8 e basıp basıp bırakarak güvenli kip menüsüne ulaşacaksınız 
2- 1kere basmayla boot menüsüne ulaşırsınız

bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin

Edited by yineben

yineben, 20 dakika önce yazdı:

Biraz araştırdım bir kaç yerde şu seçenekler var.

ben şahsen deneme imkanım yok bilginize.

F8in iki görevi vardır biri boot menüsü diğeri nde ise güvenli kip e ulaşabileceğiniz menü işlevidir 
1-F8 e basıp basıp bırakarak güvenli kip menüsüne ulaşacaksınız 
2- 1kere basmayla boot menüsüne ulaşırsınız

bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin

buradan mı yapıyoruz?başka usb keyboard göremedim

Please register to see this content.

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

@3yl3mci nin dediğı en iyi yol.

Hatta ben o yöntemin çıktısını bile almıştım. Akşam a bakarım.

paylaşırsanız çok iyi olur

efe34, 16 dakika önce yazdı:

HDD disk priority den flash diskinizi birinci sıraya alın

bilgisayarı güvenli modda başlatmanın flash disk ile ne alakası var onu anlamadım?