Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kaspersky Free Anti-Virus 2018 18.0.0.405 Türkçe

nous
 Share

Recommended Posts

Kaspersky Free Anti-Virus 2018 18.0.0.405 Türkçe | Katılımsız

6r4onE.png

Kaspersky Free Anti-Virus, dosya anti-virüs, web anti-virüs, IM antivirüs ve posta anti-virüs özellikleri sağlar. Bu özelliği kullanarak dosyalarınızı, e-postalarınızı, Sohbet dosyalarınızı tarayabilir ve koruyabilir ve sizi kötü niyetli web siteleri hakkında otomatik olarak uyarır. Ayrıca otomatik güncellemeler, kendini savunma ve karantina özellikleri ile birlikte gelir.

Spoiler

TEHLİKELİ DOSYALARI, WEB SİTELERİNİ VE UYGULAMALARI OTOMATİK OLARAK ENGELLER

Ödüllü güvenliğimiz, tehlikeli indirmeleri otomatik olarak engeller ve sizi kötü amaçlı web siteleri konusunda otomatik olarak uyarır.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ GÜVENDE TUTMANIZA YARDIMCI OLUR

Bir e-postayı açarken veya bir web sitesini ziyaret ederken her defasında güvende kalmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm e-postalarınız taranır ve paranızı ya da kimliğinizi çalmaya çalışabilecek kimlik avı web siteleri otomatik olarak engellenir

rJBWQm.jpg

• Varsa önceki sürümü kaldırın ve Sistemi yeniden başlatın.
  • Yönetici olarak Çalıştırın.
  • "Kurulum Tamamlandı!" uyarısı çıkana kadar bekleyin.

MD5:9751FADD3EC5CDD5A7A03509F787EC3A

(169,88 Mb)

mBSnI.gif

http://turbobit.net/sd05h5fb5s4o.html

• Like 3

• TornadoEffect changed the title to Kaspersky Free Anti-Virus 2018 18.0.0.405 Türkçe
HARBİKIZ, 49 dakika önce yazdı:

ingilizce olanını kullanıyorum, Türkçe yapmak mümkün mü acaba yoksa silip yeniden mi kurmam gerekiyor.

Silip yeniden kurmak daha sağlıklı olur ingilizceyse yazılım sizde hala 17 sürümünde duruyordur 18 olsaydı şayet dilide sisteme göre otomatik değişirdi :)

• Like 1

RaZoRWounD, Bir saat önce yazdı:

Silip yeniden kurmak daha sağlıklı olur ingilizceyse yazılım sizde hala 17 sürümünde duruyordur 18 olsaydı şayet dilide sisteme göre otomatik değişirdi :)

18 di ama otomatik olarak türkçe değişmedi, silmek istedim her yolu denedim silindi ama yenisi yüklenmiyor eski sürüm var diye uyarı veriyor ne yapmak lazım acaba.

Edited by HARBİKIZ

HARBİKIZ, 15 dakika önce yazdı:

onu da kabul etmiyor, kayıt defterinden yüzlerce anahtarını sildim yine olmuyor ama yılmak yok denemelere devam.

Sanırım bir yöntem var. Bir kaç yere bakıp geliyorum.

--------------------------------------

Yöntem: nous arkadaşımız tarafından paylaşılmış. Bu program kalıntıları temizliyebilicek tek program neredeyse denilebilinir.

Edited by luger
  • Like 2

İlgilenen bütün dostlara teşekkür ediyorum. Arkadaşlar çözüme şu şekilde ulaştım, belki başkalarına da lazım olur diye yazıyorum.

Başlat Çalıştır regedit yazıp   tamam diyoruz.   Çıkan pencereye CTRL + F  ye basarak arama kutucuğunu açıyoruz ve  Kaspersky yazarak arama yapıyoruz ne çıkarsa tamamını siliyoruz ama işlem burada bitmiyor tekrar CTRL + F  ye basarak arama kutucuğunu açıyoruz ve çıkan ne varsa siliyoruz bu işleme hiç bir kalıntı kalmayana kadar devam ediyoruz. Bu işlem kayıt defteri temizliği oluyor, biz bunu kendimiz diğer şekilde yaptığımızda bütün anahtarlar görünmüyor ve eksik kaldığı için de yeni kurulum yapamıyoruz.

• Like 2

saw58, 3 saat önce yazdı:

webroot mu (yasal kullanmıyorum crack lisanslı)

yoksa kaspersky ücretsiz sürümümü sistem gereksimleri nasıl kasma vs 

pc güvenliği önemli laptop dell i5 ısnpıron 15 3000 serisi

tartışmasız kaspersky der geçerim webroot nedir ya 3.sınıf bir antivirüs firması

• Like 1