Jump to content

J7 2016 1. Gmail Hesabı Sorunu Room Atsak Düzelir Mi

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

samsung bypass google account diye aratın. Aynı sorunu yaşadım ve çözüldü.Yukarıdaki mesajda da belirtilmiş zaten sorunun çözümü.Sadece şu apk yı indirin.

Please register to see this content.

Daha sonra bu apk yı otg uyumlu bir tarab mini usb bir taraf normal usb girişi olan bir ub belleğe atın.Telefon açıkken usb yi takın direk usbyi görecek ve açılacak.Apk yı kurun.Sorun çözülecektir.Bu şekilde çözmüştüm ben.Teknik servise gerek yok.

Edited by porketles

porketles, 16 dakika önce yazdı:

samsung bypass google account diye aratın. Aynı sorunu yaşadım ve çözüldü.Yukarıdaki mesajda da belirtilmiş zaten sorunun çözümü.Sadece şu apk yı indirin.

Daha sonra bu apk yı otg uyumlu bir tarab mini usb bir taraf normal usb girişi olan bir ub belleğe atın.Telefon açıkken usb yi takın direk usbyi görecek ve açılacak.Apk yı kurun.Sorun çözülecektir.Bu şekilde çözmüştüm ben.Teknik servise gerek yok.

çok teşekkürler üstad deneyip olumlu olumsuz bilgi verecem 

• 11 ay sonra...
lord_figo18, 11 dakika önce yazdı:

Yardımcı olacak yardımsever yok herhalde teşekkür ederim 

Cihazınız için frp unlock araştırın.  Kolay ama uzun bir işlem sürecinde açabiliyorsunuz. 

'ya ulaşıp bakabilirsin.

senyor3, 3 saat önce yazdı:

Cihazınız için frp unlock araştırın.  Kolay ama uzun bir işlem sürecinde açabiliyorsunuz. 

'ya ulaşıp bakabilirsin.

Nasıl bu hale geliyor . sık format atarım aynı hesabı kullandığım için belki başıma gelmedi: (telefonum note8)  başka bir gmail hesabıyla oturum açamaz mıyım?

efe34, 1 dakika önce yazdı:

Nasıl bu hale geliyor . sık format atarım aynı hesabı kullandığım için belki başıma gelmedi: (telefonum note8)  başka bir gmail hesabıyla oturum açamaz mıyım?

Yanlış şifre girerseniz veya uzaktan gmail hesabınızla telefonu kitlerseniz bu hale gelebiliyor. Dediğim yöntemi sizde araştırın hepsinde çok benzer adımlar gerçekleştiriyorsunuz. Başka bir hesapla farklı adımlarla telefonu açabiliyorsunuz :)

• Like 1
  • Thanks 1

senyor3, 3 saat önce yazdı:

Yanlış şifre girerseniz veya uzaktan gmail hesabınızla telefonu kitlerseniz bu hale gelebiliyor. Dediğim yöntemi sizde araştırın hepsinde çok benzer adımlar gerçekleştiriyorsunuz. Başka bir hesapla farklı adımlarla telefonu açabiliyorsunuz :)

Üstad yapamadım ben sizin başka öneriniz var mı acaba ya da anlatımınız şimdiden teşekkürler 

lord_figo18, 9 dakika önce yazdı:

Üstad yapamadım ben sizin başka öneriniz var mı acaba ya da anlatımınız şimdiden teşekkürler 

Gerçekten yöntemi basit aslında. Hangi adımı yapamadığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim.

bu sorunu 4 5 telefonda çözdüm hepsi de deneme yanılma yoluyla oldu, o yüzden standart bir çözüm yolu yok maalesef videoları izleyerek işin mantığını kapmaya çalışın yapabilirsiniz.

lord_figo18, 4 saat önce yazdı:

Bahsettiğiniz program benim bilgisayarda olmadı nedense anlamadım 

Başka yöntemleri var, illa program olmasına gerek yok yani. Frp unlock diye araştırdığınızda bir sürü taktik karşınıza çıkacak :)

• Like 1

lord_figo18, 7 dakika önce yazdı:

Vestel venüste felan kolay halletmiştim ama bu zorlayacak anlaşıldı ?

Android sürümü ve güvenlik yamasına göre açıkları sürekli değişiyor, dediğiniz gibi zorlayacak ?

lord_figo18, 5 dakika önce yazdı:

Hocam kablo ile olmadı otg okumuyor ya da okutamadım kıracam yeminle

Hocam kablo ile olmadı otg okumuyor ya da okutamadım kıracam yeminle

İlla o şekilde yapmak zorunda değilsin. 

örnekte olduğu gibi yapmayı dene :)