Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

J7 2016 1. Gmail Hesabı Sorunu Room Atsak Düzelir Mi

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

fatih7998, 23 saat önce yazdı:

Telefonu tuşlardan sıfırlama yaparsaanız bunu hep yaşayacaksınız bu kaçınılmaz

son olarak verin bir telefoncuya yapın pazarlığınızı :) işlemi yapsın adam

tuşlardan sıfırlama derken? sıfırlama başka hard format başka. hard formatı tuş kombinasyonu ve  wipe yi açarak silerek yapılabiliyordu galiba. bende lenovo p2 var. tuş kombinasyonu ile hard format atabiliyorsun. ama telefon açılmadığına göre arkadaş telefon tuşlarına ulaşamaz diye düşünüyorum. yalnız wipe ye girip silip başlattığında illaki belirli hesap istememesi gerekir diye düşünüyorum.

wipe ye ulaşmada bende zorlanıyorum. tam yolunu kavramaya çalışmıştım geçende yine aklımda kesin bir şey yok bir yere yazdımmı bilgi olarak onu da hatırlamıyorum. fiziksel tuşlarla home power ve ses kısma tuşuna aynı anda basılıyor buna eminimde bırakırken  nasıl bırakılıyor ona emin değilim.  tesadüfen ya denk getiriyorum yada telefon yeniden başlıyor. :)  yalnız wipeye girdiğinde üstte recovery fastboot yazıyor. 

benim tavsiyem wipeye fiziksel tuş takımı ile gir chace temizliğini yap.o zaman illaki belli bir adres sormayacaktır. benim başıma gelmedi ama yani başka hesap içinde seçenek sunuyor her rom atışımda.

lord_figo18, 42 dakika önce yazdı:

Otg den bağladım usb deki apk ler pasif görünüyor nasıl iştir anlamadım 

Ben bir sürü örnek sayabilirim yapman gereken tek iş sadece chrome veya herhangi bir internet tarayıcısına ulaşman.  İlla otg olanı deneme, zaman kaybedersin. "FRP UNLOCK" diye youtube yazarsan karşına bir sürü yolu çıkıyor :) 

lord_figo18, 2 dakika önce yazdı:

İlk gün tarayıcı ekranı geldi daha sonraki günlerde gelmedi nedense 

Telefonu recovery moddan sıfırlayıp yeniden deneyebilirsin, bir ayarı aktifleştirmiş veya pasifleştirmiş olabilirsin. Bahsettiğim videolarda bir sürü yöntem var başaramazsın tamirciye götürüp box ile frp kilidini açtırabilirsin.

lord_figo18, Bir saat önce yazdı:

sistem çöktü :D orijinal j500f firmware bulamadım yardımcı olur musun+ne ile yüklendiğini

Please register to see this content.
 kurabilirsin, tamda benim paylaştığım konuya senin ihtiyacının olması :D 

• Like 1

lord_figo18, 24 dakika önce yazdı:

ü

üye dahi olunamıyor hata veriyor google ya da facebooktan da giriş olmuyor bende kafayı yiyecem vallaha 

rom dosyasına,

Please register to see this content.
 odin programına ulaşabilirsiniz. Gerekli adımları görüntüleyebilirsiniz.

• Like 1

lord_figo18, 1 saat önce yazdı:

realterm frp ile oluyor sadece herhalde kullanamadım onu da şans yok bende :D

Var bir sürü çözümü uğraştırıcı, miktarı ne bilmiyorum ama boxa sahip olan bir telefoncu açabilir rahatlıkla.

Hatırlamıyorum ya bu sorundu yada buna benzer bir şeydi tam 8 saat aralıksız uğraş sonucu yapmıştım :)

Cihaz eski olduğundan fabrika ayarlarına  aldığında ilk kurulun android işletim sistemi neyse o ile açılıyordu. Ve youtubeden izlediğim videolarda işe yaramıyordu. Bende işletim sistemi örneğin 4.1 ise bunu 5.0a yükseltmiştim. Bu şekilde youtubedeki videolar ile halletmiştim. Dediğim gibi googleden telefon modelini yaz işletim sistemi yükseltme yaz oralardan yap. Tam olarak nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ama kesin çözüm buydu bende :)