Jump to content

Istediğim Kabanı Bir Türlü Bulamıyorum

TimeShift
 Share

Recommended Posts

İçi kürklü uzun yakalı bir kaban var 1-2 defa sokakta denk geldim araç içinde olduğum içinde gidip nerden aldığını soramadım. İnternetten araştırdım ama yinede bulamadım acaba yanlış mı arıyorum? Yardım ederseniz sevinirim. Ceket örnek olarak Kingsman Golden Circle da ki Galahad ın ceketine benziyor.

:) yaş kaç gençsin galiba. yanlış anlama bende gençken kadıköy  bit pazarına giderdim. :)  nubuk vardı temiz aynı böyle ama daha karizma stil. aldım. birde altına kremgri arası boğazlı bir kazak saçlar sarı gözler turkuaz.  üüff kızlar acaip kesiyordu :)  birde aynı şekilde galata köprüsünde boğaza doğru bir resim çektirmiştim. tam top model gibiydi. o fotograf nerde bulamıyorum. büyük olasılıkla kuzenlerin birinde dir. övünmek gibi olmasında gençliğimi hatırlattın :) 

• Like 1

casper0007, 16 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

Usta benim istediklerim bunlar değil

abdulhey_, 16 saat önce yazdı:

:) yaş kaç gençsin galiba. yanlış anlama bende gençken kadıköy  bit pazarına giderdim. :)  nubuk vardı temiz aynı böyle ama daha karizma stil. aldım. birde altına kremgri arası boğazlı bir kazak saçlar sarı gözler turkuaz.  üüff kızlar acaip kesiyordu :)  birde aynı şekilde galata köprüsünde boğaza doğru bir resim çektirmiştim. tam top model gibiydi. o fotograf nerde bulamıyorum. büyük olasılıkla kuzenlerin birinde dir. övünmek gibi olmasında gençliğimi hatırlattın :) 

Yaş 25 ama belli bir stilim yok canım ne isterse kafama göre kimi zaman spor kimi zaman Classic ama ağırlıklı olarak Classic severim. Sportif kesim Classic olursa eğer işte tam benim için. Bende kumralım gözler kahve eğer dediğim ceketi bulursam açık kahve tonlarında içinede krem rengi veya beyaz boğazlı kazak altada jean koyu lacivert kot omunda altına suet yine kahve tonlarında bot veya ayakkabı tamamdır ?

TimeShift, 46 dakika önce yazdı:

Usta benim istediklerim bunlar değil

Yaş 25 ama belli bir stilim yok canım ne isterse kafama göre kimi zaman spor kimi zaman Classic ama ağırlıklı olarak Classic severim. Sportif kesim Classic olursa eğer işte tam benim için. Bende kumralım gözler kahve eğer dediğim ceketi bulursam açık kahve tonlarında içinede krem rengi veya beyaz boğazlı kazak altada jean koyu lacivert kot omunda altına suet yine kahve tonlarında bot veya ayakkabı tamamdır ?

ben 19 yaşımdan bahsediyorum. bizim zamanımızda lives kotları çok ender yerler satardı ve çok pahalı idi. gerçi yine aynıda. Almancıların lives kot takımlara hasta olurdum. böyle lacivert kotun kendiliğinden taşlanmış gibi beyazlaması alt üst acaip cazip gelirdi bana. bizde 80 ler dizisi gibiydi işte kotlar falan. taşlamada acemi kamuflaj gibi yeşil gri mavi kotlar olurdu. ancak onlara gücümüz yeterdi almaya. ama almancılar hediye olarak ayakkabı gömlek getirirlerdi. bi gömlek vardı yukarıdan aşağı orta genişlikte ateş şeritleri gibi ama her renkten. :) herkes verde fotoğraf çektirelim diyordu. eşi benzeri yoktu yani. ben de acaip bir stil simetri mükemmeliyetçilik var. mesela moda da kadıköyde bir kazağa kafaya takardım onu mutlaka alırdım.  bir konçlu orijinal puma spor ayakkabıi orijinal nike birde o orijinal lacivert lives  takımdan alamadım hala içimde uhde.şimdi ise spor ve sade giyinirim genelde hem kullanışlı hem pratiktir. takım kumaş pantolon ancak düğünde giyerim. daha doğrusu hangi kişilik modunda isem onu giyerim.  takım veya kumaş pantolon la gömlek hiç tercih etmem çünkü dikkat çekmeyi sevmiyorum.benimki işte aynı böyle idi ama ke-240778853_tn30_0.jpgsim daha ince ve gerçek nubuktu. sinemada jönler giyerdi. kadir inanır özellikle, tarık akan.. nubuk kaban yaz Google görsellerde çıkıyor. 

Please register to see this content.

Edited by abdulhey_