Jump to content

Windows 10 Hangisini Kurayım

Tbey35
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba yeni kayıt oldum. Bir çok windows 10 sürümü var. Bir bütün olarak hangisini kurmamı tavsiye edersiniz.  Ben Win7 kullanıyorum. Bu işlerden uzak kaldığım için yardımınıza ihtiyacım var. güncellemeleri yapılmış son sürüm windows 10  32 bit tavsiyenizi bekliyorum. Karıştırmamak için adresini de belirtirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

YarenErs246nmez, Bir saat önce yazdı:

Windows 10 (Multiple Editions) (x86) - DVD (Turkish) | Paylaşım @istanbul82

File Name: tr_windows_10_multiple_editions_x86_dvd_6847174.iso
Languages: Turkish
SHA1: 31ABE872E0D60D7ED70978BBB66DD527C16E2867
http://download.msdn.microsoft.com/pr/tr_windows_10_multiple_editions_x86_dvd_6847174.iso

Kardeş gittin TH1 sürüm linkini verdin. Bu eski sürümdür.29.07.2015 çıkış tarihlidir.

windows1032.JPG.5751eb6acd7395f54829b01f3a39bf6e.JPG

Forumdaki en güncel RS2 sürüm bu görünüyor yani 32bit içeren. Daha çok 64bit güncel sistemler hazırlanıyor.

Edited by DJ_Rush

Teşekkürler arkadaşlar.  Win1 0_ 1703 _Turkish _x64.iso dosyasını indirdim. Kurulum için bütün bilgiler sanırım bu dosyanın içindedir. Bu konuda uyarılarınız olacak mı? Çünkü İso dosyasını Cd kayıt edeceğim. Kurulum ile ilgili yapmam izlemem gereken yol nedir? tekrar teşekkür ederim.

DJ_Rush, 2 saat önce yazdı:

Daha önceki sistemini windows 10 a yükseltme yaptıysan kuruluma devam et. Yapmadıysan ilk önce yükseltme yap daha sonra temiz kurulum yaparsın.

Bir de  programları bu  https:// tb.rg.adguard.net/index  siteden indirdim.  Sitede indirme sayfasının sağ tarafında  bulunan ve SHA1: ile başlayan karakterler aktivasyon için midir? Ayrıca Microsoft Office Pro 2016 Windows 10 ile uyumlu çalışıyor mu? Teşekkürler

Tbey35, 8 dakika önce yazdı:

Bir de  programları bu  https:// tb.rg.adguard.net/index  siteden indirdim.  Sitede indirme sayfasının sağ tarafında  bulunan ve SHA1: ile başlayan karakterler aktivasyon için midir? Ayrıca Microsoft Office Pro 2016 Windows 10 ile uyumlu çalışıyor mu? Teşekkürler

Sha1 kodu: dosyanın doğru inip inmediğini kontrol içindir. Hashtab programı ile kontrol edebilirsin. w10da bütün ofisler problemsiz çalışır, aktivasyon için mephistoo 4.7.8.6 yı kullanabilirsin forumdan

Edited by efe34