Jump to content

Otomatik Alt Yazı Oynatan Media Playervarmı

cenkobay
 Share

Recommended Posts

cenkobay, 25 dakika önce yazdı:

türkçe alt yazıyı otomatik oynatan media player var mı

Merhaba @cenkobay, uygulamamız C Media Player'ı deneyebilirsiniz. C Media Player, donanım tabanlı çözümleme, çevrimiçi altyazı arama ve indirme, YouTube desteği, hemen hemen tüm ortam dosyalarını oynatabilme, ağ akışları oynatabilme, populer oynatma listelerini destekleme ve daha fazla özelliği destekliyor. Varsayılan olarak C Media Player oynatmak istediğiniz ortam içerisindeki altyazıları otomatik ekler ve dilerseniz bu ayarları özelleştirebilirsiniz. Ya da otomatik çevrimiçi altyazı bulma ve indirme özelliğini ayarlardan etkinleştirebilirsiniz. V.1.7.0.0 ile turkcealtyazi.org desteğini de ekledik. Şuan güncel sürüm v.1.7.1.0.

Herhangi bir sorunuz olursa bize yazmaktan çekinmeyin.

Daha fazla bilgiye bu konudan ulaşabilirsiniz: 

C Media Player Geliştirici Ekibi

[email protected]

• Thanks 1

Selamlar.

Programınızı indirdim ve hoşuma gitti diyebilirim. Tüm özellikleri barındırıyor sanırım en azından kurcaladğı kadarıyla.  Ek bir isteğim olacak varsa da ben bulamadım.

Mouse ile ekrana bir kere tıkladığımda Space tuşu gibi duraklamasını istiyorum.  Varsa nasıl? yoksa da eklenmesinde yarar olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler.

• Like 1

hulasa, 34 dakika önce yazdı:

Selamlar.

Programınızı indirdim ve hoşuma gitti diyebilirim. Tüm özellikleri barındırıyor sanırım en azından kurcaladğı kadarıyla.  Ek bir isteğim olacak varsa da ben bulamadım.

Mouse ile ekrana bir kere tıkladığımda Space tuşu gibi duraklamasını istiyorum.  Varsa nasıl? yoksa da eklenmesinde yarar olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler.

Merhaba @hulasa, öncelikle yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkürler. Bahsettiğiniz özelliği 1.7.0.0 sürümü ile @oktay2023 kullanıcımızın önerisi üzerine ekledik. Özellik varsayılan olarak devredışı geliyor. Etkinleştirmek için ise ayarlar penceresinden (varsayılan kısayol tuşu "CTRL + P" ya da değiştirebilirsiniz.) "Görüntüleme ekranına tıklandığında "Oynat/Duraklat" etkinleştir" seçeneğini işaretleyip kaydedin.  Ayrıca son sürümde eklediğimiz turkcealtyazi.org desteğini de ayarlar penceresinin diğer sekmesinden etkinleştirebilirsiniz. Daha fazla içeriğe YouTube kanalımızdan edinebilirsiniz.

Herhangi bir görüşünüz veya sorunuz olursa bize yazmaktan çekinmeyin!

C Media Player Geliştirici Ekibi

[email protected]

• Like 1
  • Thanks 1