Jump to content

İnternette Canlı yayın

minkaya

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Benim sorunum şu: Okulumuzun güvenlik kameraları 24 saat kayıt halinde. Yapılan bu kaydı internetten canlı olarak velilere izletebilirmiyiz. Yani bir veli evden çocuğunu izleyebilirmi. Eğer bunun yapımı hakkında bilgisi olan varsa bir açıklamada bulunursa çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar,

Benim sorunum şu: Okulumuzun güvenlik kameraları 24 saat kayıt halinde. Yapılan bu kaydı internetten canlı olarak velilere izletebilirmiyiz. Yani bir veli evden çocuğunu izleyebilirmi. Eğer bunun yapımı hakkında bilgisi olan varsa bir açıklamada bulunursa çok sevinirim.

evet bu mümkün ben daha önce tek bir webcam ile yayın yaptım :D kaç tane webcam bağlıysa hepsiyle yayın yapabilirsin. programın adı webcamXP program kaç tane webcam bağlıysa o kadar bölüm oluşturuyor.

oda1 oda2 oda3 gibi. yada kameralrı değiştir ip kamerad edikleri yanlış değilsem direkt olarak modeme bağlanabiliyor. Bilgisayara hitiyacın kalmıyor. :D

bu az bilgimle bu kadar anlatabildim :(

bu az bilgimle bu kadar anlatabildim :D

Ne demek teşekkür ederim,

bizim okuldaki güvenlik mamera sistemi ve 16 tane, server görevi görecek bir bilgisayar sürekli açık duracak.

Postaneden özel bir İP almak gerek filan dediler ne kadar doğru bilemiyorum.

Kısa bir araştırma yaptım tamamen alıntı :D

WebcamXP PRO 2007 v3.07 (Sitenizden Sizi İzlesinler!)

--------------------------------------------------------------------------------

WebcamXP Pro güçlü bir webcam yazılımı program ile kendi yerel hostunuzdan webcam serverı yaratarak internet kullanıcılarının webden sizi seyretmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Program size adresiniz:8080/ şeklinde bir ip tayin ediyor.Ve ziyaretçileriniz bu adresten sizi görebiliyorlar.Programda webcam siteniz için otomatik kod yaratma, kendi chat odanızı ve kendi resim galerinizi oluşturma gibi gelişmiş özellikler de var.

Programın Özellikleri:

· Aynı bilgisayardan 5 kameraya kadar kamera desteği

· Http server ve entegre ftp upload modu

· Email ve capture için otomatik uyarma ve motion detektör

· Çektiğiniz son resimlerden otomatik resim galerisi yaratabilme

İstenmeyen ziyaretçiler için ban ip / password koruması

· Resimleri text (metin) ekleyebilme

· Detaylı ziyaretçi istatikleri

· Resimlere gerçekçi efektler ekleyebilme

· Yönetim paneli

· Entegre chat sistemi

· Audio streaming özelliği ile online müzik dinletebilme

Please register to see this content.

EvertechXP kullanıyorum ben ve internetten canlı hızlı bi şekilde izliyorum ama kullandıgımız guvenlik kameralarının markası Evertech kendi orjinal sitesdiden indirdim

diyeceğim sende o şekilde indirebilirsin Web sitesinden veya bunu dene

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...