Jump to content

Windows Update sorunu

Beyhude

Recommended Posts

merhabalaar. windows update yaparken pcyi resetlemek zorunda kaldım. tek bir dosya vardı oda şu

Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB928365) ve pc her açıldığında yeni güncelleştirmeler hazır yüklemek için tıkladığımda ise başarısız uyarısı alıyorum bu güncelleştirmeyi manuel olark indirip denedim ama oda hata veriyor. her seferinde bu hatayı almak sinir bozucu. mutlaka vardır bir püf noktası ama nasıl onu ben bilmiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

program ekle kaldırda güncelemeleri göster yap "Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB928365) " büyük ihtimalle tam kurulamamıştır . listeden kaldır ve aç kapayap olmazsa sistem geri yüklemeyi hata mesajından önceki güne al yaptığın güncelemler siliniyor

o güncelleştirme gözükmüyor program ekle kaldırda. ayrıca bende sistem geri yükleme her zaman kapalıdır.
[/CODE]

bu arada bu nick kardeşimin nicki. aynı evde vede aynı pcyi kullanınca nickler karışabiliyor. yani mesajı gene ben (Beyhude) yazdım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...