Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Altay Grub2fm + Ventoy Multiboot V8.4 2020

serhat100
 Share

Recommended Posts

Grub2 File Manager a ait yeni KONU BAŞLIĞI forumda oluşturulmuştur....Konu; forumda ilgi gördüğü için , ayrı bir başlık altında olması daha uygun olacaktır. Sorularınızı istek ve taleplerinizi ilgili konu başlığı altından sorabilirsiniz

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim :) 

awengers44, 52 dakika önce yazdı:

Neden karasır kaldınız hocam, çalışmalarınız ve fikirleriniz bize ilham veriyor :)

Emre028, 22 dakika önce yazdı:

@serhat100 Hocam flaş diskler hazır V6 da V6 diyor.. Bootsuzluktan lehimleri atacak disklerin artık paylaşın şu V6’yı ?

Teşekkür ederim arkadaşlar, v5 paylaştım 90 küsur indirilmiş topic de21 sayfa mesaj var bir kaç arkadaş dışında bir tane olumlu yada olumsuz geri dönüş olmadı @awengers44hocam bir ara demişti ki fazla kişileştiemişsin dedim ki haklısın olabilir kendi kişisel kullanımım için hazırladım bir ürün ortaya çıktı bari paylaşayım isteyen istediği yeri kendine göre düzenler demek o da yok şimdi o yüzden Kararsızım bootice 1.3.4 TR paylaştım gitmiş başka sitede paylaşıyor bari tnctr yi bir link ver yani anlayacağınız geri dönüş yok ne olumlu ne olumsuz boşu boşuna meşgul etmeyelim insanları şahsi düşüncem bu ha takdir de beklemiyorum sadece geri dönüşler ile daha ileriye doğru geliştirmek. 

serhat100, 10 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim arkadaşlar, v5 paylaştım 90 küsur indirilmiş topic de21 sayfa mesaj var bir kaç arkadaş dışında bir tane olumlu yada olumsuz geri dönüş olmadı @awengers44hocam bir ara demişti ki fazla kişileştiemişsin dedim ki haklısın olabilir kendi kişisel kullanımım için hazırladım bir ürün ortaya çıktı bari paylaşayım isteyen istediği yeri kendine göre düzenler demek o da yok şimdi o yüzden Kararsızım bootice 1.3.4 TR paylaştım gitmiş başka sitede paylaşıyor bari tnctr yi bir link ver yani anlayacağınız geri dönüş yok ne olumlu ne olumsuz boşu boşuna meşgul etmeyelim insanları şahsi düşüncem bu ha takdir de beklemiyorum sadece geri dönüşler ile daha ileriye doğru geliştirmek. 

Biz büyük bir merak ve heyecan ile bekliyoruz. Fazla tabiki kişiselleştirebilirsiniz sonuçta sizin zevkiniz..

serhat100, 16 dakika önce yazdı:

Hocam  diğer sitelerde paylaşımda tnctr linki mevcut herhalde dikkat etmediniz...

• Like 2

@serhat100 Üstadım konularımıza bakacak olursan zaten çoğu bilinen veya konuyla alakası olmayan farklı talepler içeren yorumlar. Doğru dürüst çalıştırıp içeriği inceleyip, eksik fazla talep pek yok. Ya olduğu gibi kullanıyorlar veya farklı konularda olan eklentileri kullandıkları projeye eklemenin yollarını arıyorlar. Bende bir çok defa yazdım, ne olumlu yönden bir fikir nede doğru dürüst öneri geldi :) Zaten bu çalışmaları kendimiz kullanıyoruz, bu olmuşken başkaları ile paylaşıp faydalansınlar diye paylaşımda bulunuyoruz ama maalesef kullanların çoğu sessiz kent gibi, ancak sorun yaşadığında yazar veya çözemiyorsa özelden yazıp yardım ister. Benimde en çok kıl olduğum konu pm atıp soru sorulması, zanndersem konuya yazarlarsa kendilerini küçük görmelerinden korkuyorlar. Bildiğim ve emin olduğum bir çok soruyu sırf istifade edilsin diye yapımcıya kaç defa sordum ;) Sadece bootisox64.wim dosyasına entegre etmek için saatlerce uğraştığım EaseUS partition master için dahi doğru dürüst bir geri dönüş olmadı. Son zamanlarda olan tüm paylaşımlara özellikle tnctr içeriğini ekliyorum ki başka bir sitede paylaşılmasın, paylaşılsa bile link eklenmemişse içerik de görülsün buraya gelip konuya ulaşılsın. Kişiselleştirme konusu için,de ben şahsen evvelden beri bir iki yerde olması hariç fazla olmasına karşıyım, animasyonlu olması ise ilk olması çok güzel gerçekten ama boot menüde karmaşaya veya algı eksikliğe sebep olduğu gibi aynı zamanda menü,nün gecikmesine de yol açıyor. Ancak bu konular tamamen sizin tercih ve görüşünüze kalmış üstad :) nasıl uygun görürseniz öyla paylaşırsınız. Ayrıca ilk paylaşımızdan beri yakinen takip eden biri olarak kodların düzeni ahengi ve zenginliği ile hep hayran kaldım. @crasadure üstad bana pm,den yazdı modifiye ettiğimiz grubfm hakkında video için verdiği zaman hariç, programı test edip sağlıklı sonuç elde edip paylaşımda bulunmak için sekiz saat harcamış. Son olarak zaten bu konular hakkında forum,da iki elin parmakları kadar yokuz hocam ? emin olun uzaktan takipçileriniz ve sevenleriniz var. Çalışmanızı paylaşmaya devam etmenizi, bize destek vermenizi diler ve her zaman beklerim. Selam ve Du'a ile..

Ekleme: Hocam resim ekledim, indirilen sayısı ve yorumu kıyaslayın :D

Please register to see this content.

Edited by awengers44
Resim eklendi.
  • Like 3

awengers44, 5 dakika önce yazdı:

Bildiğim ve emin olduğum bir çok soruyu sırf istifade edilsin diye

Bu taktiği ben de zaman zaman uyguluyorum üstad  :)  çok iyi temas etmişsin.   Şimdi benim yaptığım multibootları   ( AIO - XorBoot -  MIYA  2020 )  paylaşıma açmama sebebimi daha iyi anlıyorsunuzdur umarım, elbette pek çok sebebi daha var.  Serhat üstad yerden göğe kadar  haklı , elbette son karar kendisine ait olacaktır.  Yine çok doğru yazdığın gibi  " zaten kaç kişiyiz ki  "    

• Like 1
  • Thanks 1

[mention=220094]serhat100[/mention] Üstadım konularımıza bakacak olursan zaten çoğu bilinen veya konuyla alakası olmayan farklı talepler içeren yorumlar. Doğru dürüst çalıştırıp içeriği inceleyip, eksik fazla talep pek yok. Ya olduğu gibi kullanıyorlar veya farklı konularda olan eklentileri kullandıkları projeye eklemenin yollarını arıyorlar. Bende bir çok defa yazdım, ne olumlu yönden bir fikir nede doğru dürüst öneri geldi [emoji4] Zaten bu çalışmaları kendimiz kullanıyoruz, bu olmuşken başkaları ile paylaşıp faydalansınlar diye paylaşımda bulunuyoruz ama maalesef kullanların çoğu sessiz kent gibi, ancak sorun yaşadığında yazar veya çözemiyorsa özelden yazıp yardım ister. Benimde en çok kıl olduğum konu pm atıp soru sorulması, zanndersem konuya yazarlarsa kendilerini küçük görmelerinden korkuyorlar. Bildiğim ve emin olduğum bir çok soruyu sırf istifade edilsin diye yapımcıya kaç defa sordum [emoji6] Sadece bootisox64.wim dosyasına entegre etmek için saatlerce uğraştığım EaseUS partition master için dahi doğru dürüst bir geri dönüş olmadı. Son zamanlarda olan tüm paylaşımlara özellikle tnctr içeriğini ekliyorum ki başka bir sitede paylaşılmasın, paylaşılsa bile link eklenmemişse içerik de görülsün buraya gelip konuya ulaşılsın. Kişiselleştirme konusu için,de ben şahsen evvelden beri bir iki yerde olması hariç fazla olmasına karşıyım, animasyonlu olması ise ilk olması çok güzel gerçekten ama boot menüde karmaşaya veya algı eksikliğe sebep olduğu gibi aynı zamanda menü,nün gecikmesine de yol açıyor. Ancak bu konular tamamen sizin tercih ve görüşünüze kalmış üstad [emoji4] nasıl uygun görürseniz öyla paylaşırsınız. Ayrıca ilk paylaşımızdan beri yakinen takip eden biri olarak kodların düzeni ahengi ve zenginliği ile hep hayran kaldım. [mention=44799]crasadure[/mention] üstad bana pm,den yazdı modifiye ettiğimiz grubfm hakkında video için verdiği zaman hariç, programı test edip sağlıklı sonuç elde edip paylaşımda bulunmak için sekiz saat harcamış. Son olarak zaten bu konular hakkında forum,da iki elin parmakları kadar yokuz hocam [emoji4] emin olun uzaktan takipçileriniz ve sevenleriniz var. Çalışmanızı paylaşmaya devam etmenizi, bize destek vermenizi diler ve her zaman beklerim. Selam ve Du'a ile..
Ekleme: Hocam resim ekledim, indirilen sayısı ve yorumu kıyaslayın [emoji3]

vadi.thumb.jpg.433102622a6e7df972b0b7a3343099e3.jpg
@serhat100@awengers44@crasadure arkadaşlar selamlar hepinizin eline sağlık diyorum. Yıllardan beri multiboot konuları takip ederim. Programcı yada servis elemanı değilim. Yoğun günler hariç mutlaka Tapatalk yada tarayıcıda ilk tnctr de ne olmuş diye göz atarım. Sayenizde tek flashta win10 win7 ve diğer pe sistemleri kullanabiliyorum.
Çalışmanızı her zaman test edemesem de takipçisiyim. Benim gibi de birçok kişi olduğunu düşünüyorum. Konular bazen son kullanıcı düzeyini aştığı için sonuç odaklı düşündüğüm oluyor. Birkaç defada özel mesaj attığım doğrudur :) ama inanın sırf konu karışmasın kendi hatam yüzünden insanlar yanılgıya düşmesin diye yapmışımdır. Hepinize teşekkür eder çalışmalarınızın devamını dilerim.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 1
  • Thanks 2

serhat100, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar şu hatanın sebebi ne olabilir.

Please register to see this content.

Hocam sanal emülatör değilde bi flaşta yada virtulaboxx üzerinde  boot etsen sorun olmadığını görürsün.(benimde başıma geliyordu bazen o şekilde çözüyorum.)

Emre028, 1 dakika önce yazdı:

Hocam sanal emülatör değilde bi flaşta yada virtulaboxx üzerinde  boot etsen sorun olmadığını görürsün.(benimde başıma geliyordu bazen o şekilde çözüyorum.)

Üstad onuda denedim aynı hata  zaten flash üzerinden test ediyorum

Edited by serhat100

serhat100, 2 dakika önce yazdı:

zaten sıkıntı orda da bir test yapıyorum hatalar ile karşılaşıyorum bakalım ..

Desene üstad yine yapılmayanın akla gelmeyenin peşindesin. Allah zihin açıklığı versin ne diyeyim. Sen yapıyorsun biz faydalanıyoruz.

• mephistooo2 changed the title to Altay Grub2fm Multiboot V7
  • mephistooo2 unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...