Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 X64&x86 AIO Rs3 Ver 1709 (is Derlemesi 16299.15)

orca2002
 Share

Recommended Posts

X64_AIO (ESD li ISO)

https://yadi.sk/d/s7Qb4XOE3Nu46Y

MD5: 14F0F229A2D04E2F9DDC7F9938C841AB

X86_AIO

http://fg.ds.b1.download.windowsupdate.com/c/Upgr/2017/10/16299.15.170928-1534.rs3_release_clientconsumer_ret_x86fre_tr-tr_f637295b516b09160944381b547196d5d3e83294.esd

ESD to ISO Decrypter (Credit MDL)

https://sendit.cloud/0rsvtorlco2i

OS 1: Windows 10 S (Mağaza Sürümü)
OS 2: Windows 10 Home
OS 3: Windows 10 Home Single Language
OS 4: Windows 10 Education
OS 5: Windows 10 Pro
  Arch: x86&x64
  Language: TR-TR
  Version: 10.0.16299.15
  Branch: rs3_release

NOT: ESD li ISO hazırlayan arkadaşlar rufus ile iso yu yazdırmadan önce  source klasöründe insall.esd  dosyasını install.wim şeklinde değiştirmeyi unutmayınız.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Edited by orca2002
  • Like 8
  • Thanks 1

peki kurulum yaparken istediğimiz sürümü seçmek için ne yapmalıyız? direk win 10 s yükleniyor, ben pro kurmak istiyorum. seçmeli kurulum gelmedi. önceden ei.cfg adlı dosyayı sources klasörüne attım ama olmadı.

Edited by nadir3391

nadir3391, 5 saat önce yazdı:

peki kurulum yaparken istediğimiz sürümü seçmek için ne yapmalıyız? direk win 10 s yükleniyor, ben pro kurmak istiyorum. seçmeli kurulum gelmedi. önceden ei.cfg adlı dosyayı sources klasörüne attım ama olmadı.

kardeş bu microsoftun orjnal  dosyası ben sanalda kurdum o nedenle birşey diyemem.

ikaraot, 3 saat önce yazdı:

@orca2002 hocam sizin paylaşımını bekliyoruz netframework eklenmiş..

hafta içi vaktim olursa hazırlarım inşallah

• Like 1

Bu sistemi isoya çevirip kurdum x64 pro ondan yazıyorum şuan fakat ne mağazada nede mağaza içi uygulamalarda klavye yazmıyor  diğer heryerde normal çalışıyor anlamadım emeğine sağlık.....

kullanıcı denetimini kapattığımıda yazayım....

EDiT: Düzelimiş kendi kendine sıkıntı yaşamıyorum artık .....

Edited by neskali

ibesya, Bir saat önce yazdı:

En Baştaki Windows 10S yazan sürüm hangisi üstad . Ve arkadaşın dediği gibi bunun netframeworklü olanlarını da bir araya toplasanız size zahmet. Şimdiden teşekkürler

TABLET modu. win 8 de ilk çıkan metro arayüzü gibi. magazadan uygulama yükleyip kullanabiliyorsun. normal windows gibi değil.

orca2002, 10/14/2017 - 16:04 yazdı:

esdli iso yaparsanız uefi kurulum yapabilirsiniz tabi yukarıda yazdığım gibi install.esd dosyasının ismini  install.wim şeklinde çevirip iso yu yeniden oluşturmalısınız

niye ismini değilştiriyoruz hocam. ben install.esd olarak uefi format atabiliyordum sanki öyle hatırlıyorum. july1703te yapmıştım enson

Edited by efe34

pixokid, 50 dakika önce yazdı:

Arkadaşım indirdim İSO ya çevirdim SETUP tan kurmak istiyorum key istiyor bilgisayarın gömülü keyini giriyorum kabul etmiyor laptopu alalı daha 2 ay oldu beni aydınlatırsanız sevinirim

boot ederek kurulum yapım

Arkadaşlar bende 2 kurulum yaptım S kuruyor key ona uygun olmadığı için kesinlikle hiç bir şey kurdurmuyor hep parayla satın al sayfasına yönlendiriyor 999.-tl  yardım diye bir yer buldum orada  bilgisayarı taradı ve Home single language yüklemelisin diyor 

Sayın hocam ben 67 yaşında bir abinizim eğer bu home single language sürümünü tek başına yayınlarsam çok memnun olacağım saygılarımla

cuneyt78, Bir saat önce yazdı:

esd ve wim iki iso yaptım ikisinde de windows 10 s kuruluyor?

arkadaşlar gelen şikayetler üzerine windows s sürümünü kaldırarak kendim yeni isoyu hazırladım (x64 için) lütfen sorun yaşayanlar onu indirsin hemde .netframework 3.5 entegre edildi.

pixokid, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar bende 2 kurulum yaptım S kuruyor key ona uygun olmadığı için kesinlikle hiç bir şey kurdurmuyor hep parayla satın al sayfasına yönlendiriyor 999.-tl  yardım diye bir yer buldum orada  bilgisayarı taradı ve Home single language yüklemelisin diyor 

Sayın hocam ben 67 yaşında bir abinizim eğer bu home single language sürümünü tek başına yayınlarsam çok memnun olacağım saygılarımla

arkadaşlar gelen şikayetler üzerine windows s sürümünü kaldırarak kendim yeni isoyu hazırladım (x64 için) lütfen sorun yaşayanlar onu indirsin hemde .netframework 3.5 entegre edildi.

• Like 1

pixokid, 1 saat önce yazdı:

cuneyt78, 2 saat önce yazdı:

esd ve wim iki iso yaptım ikisinde de windows 10 s kuruluyor?

• Thanks 1