Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 X64&x86 AIO Rs3 Ver 1709 (is Derlemesi 16299.15)

orca2002
 Share

Recommended Posts

muratbeyoglu, 7 dakika önce yazdı:

dostum indirdiğin siteyi ya da programsa programı, paylaşabilir misin...

konu anlaşılmadı zira linkler yukarıda açıkca verildi zaten

cuneyt78, 4 dakika önce yazdı:

Allah razı olsun. emeğine sağlık

Amin cümlemizden

Orca2002 abi çalışman için şükranlarımı sunarım.  Bu son hazırladığınX64_AIO (ESD li ISO)  yu direkt rüfus ile uefi olarak yazdırıp uefi kurulum yapabiliyormuyuz?  Değişiklik yapmamiza gerek yok değilmi iso da.?  Sürüm ekranı geliyor değilmi biosa gömülü key ile direkt kuruluma geçmemesi için?

Birde enterprise64bit yokmu görünmüyorda?

Belliki açıklama yapmaktan yorulmuşsun. 

Ama bu sorularımı tek tek yanıtlarsan sanırım sorulacak bir şey kalmaz. Herkeste aydınlanmış olur.  Teşekkürler.

abdulhey_, 17 dakika önce yazdı:

Orca2002 abi çalışman için şükranlarımı sunarım.  Bu son hazırladığınX64_AIO (ESD li ISO)  yu direkt rüfus ile uefi olarak yazdırıp uefi kurulum yapabiliyormuyuz?  Değişiklik yapmamiza gerek yok değilmi iso da.?  Sürüm ekranı geliyor değilmi biosa gömülü key ile direkt kuruluma geçmemesi için?

Birde enterprise64bit yokmu görünmüyorda?

Belliki açıklama yapmaktan yorulmuşsun. 

Ama bu sorularımı tek tek yanıtlarsan sanırım sorulacak bir şey kalmaz. Herkeste aydınlanmış olur.  Teşekkürler.

direct uefi kurabilirsiniz değişikliğe gerek yok sürüm ekranını denemedim bilemiyorum gelmezsse iso yu power iso gibi bir programda aç ei.cfg dosyasını source klasörüne at iso yu kaydet sonra yazdır. enterprise henüz çıkmadı çıkınca ekleyeceğim

• Thanks 1

orca2002, 55 dakika önce yazdı:

direct uefi kurabilirsiniz değişikliğe gerek yok sürüm inını denemedim bilemiyorumdvd içmezsse iso yu power iso gibi bir programda aç ei.cfg dosyasını source klasörüne at iso yu kaydet sonra yazdır. enterprise henüz çıkmadı çıkınca ekleyeceğim

Rufus ile iso yu usb ye yazdırınca ei.cfg yi source ye atınca kurulum ekranı geliyor. Senin dediğin dvd için geçerli ustam.  

Enterprise yi bekleyecez o zaman.

djduke, 31 dakika önce yazdı:

emeğine sağlık isoyu rufus ile 4 defa farie yazdırdım ancak yüzusb giriş6 da kurulumda hata veriyor... (yandiskten x64 olanı indirdim)bir saat önce

Bu genelde usb girişlerinin bozuk olmasından kaynaklanıyor. Sağlam usb girişİ dene.

Arkadaşlar bende kuramadım öncekilerde SETUP tan kurulum yapmıştım hiç bir sorun çıkmamıştı ama bunu kuramıyorum %1 den sonra kurulum başarısız oldu diyor ve kurulumdan çıkıyor DVD ve USB ile de kuramadım yardımcı olursanız sevinirim

djduke, 6 saat önce yazdı:

emeğine sağlık isoyu rufus ile 4 defa farklı usblere yazdırdım ancak yüzde 46 da kurulumda hata veriyor... (yandiskten x64 olanı indirdim)bir saat önce

pixokid, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bende kuramadım öncekilerde SETUP tan kurulum yapmıştım hiç bir sorun çıkmamıştı ama bunu kuramıyorum %1 den sonra kurulum başarısız oldu diyor ve kurulumdan çıkıyor DVD ve USB ile de kuramadım yardımcı olursanız sevinirim

yarın dosyanın md5 değerini vereceğim indirdiğiniz dosyayla karşılaştırın farklıysa dosya bozuk demektir. tekrar indirin

Edited by orca2002
  • Like 1

Sanırım wifi güvenliği delinip dünya çapında tehlike oluşturunca microsoft yine toplu güncelleme yayınladı.

Update sırasında ekrana "güncelleme uzaktan erişiminizi güvence altına alır" gibisinden mesajlar çıktı.

Bende uzunca bir güncellemeden sonra sürüm 1709  is derlemesi 16299.19 oldu.

• Like 1

zeki müren bizi yine göremeyecekmiş arkadaşlar :) şaka bir yana sonuçta ne olduğu ve ne olacağının linkini bir üstteki iletide arkadaş vermiş işte. pardon daha doğrusu; ne olabileceğinin..

şeytana uyduk güncelleştirmeleri denetle dedik. indirmeye başladı. bekleyemem ben aga bu saatte. kapatıp yatarım ne olursa olur.

Edited by abdulhey_
  • Haha 1

ikaraot, 12 saat önce yazdı:

@orca2002 hocam bende 1-2 pc de denedim maalesef hata verdi yarıda kesildi yükleme hem flash ile hem dvd ile isoda sıkıntı olabilirmi? sonra orjinal iso ile denedim aynı pc de kurulum oldu.

arkadaşlar yeniden upload yapıyorum  x64 linki yenilenecek lütfen bekleyiniz

• Like 1

orca2002, 5 saat önce yazdı:

arkadaşlar yeniden upload yapıyorum  x64 linki yenilenecek lütfen bekleyiniz

Son paylaşımlarını indirdim ve kurdum, teşekkürler. Tam aradığım formatta ve sorunsuz iso kalıbı hazırlıyorsun.

Sürüm 1709  is derlemesi 16299.19 (64 bit) olarak yenilenecekse çok makbule geçer.

Yararı olacaksa, indirince turbobite upload edebilirim.

tayyar61, 36 dakika önce yazdı:

Kurulumda sürüm seçme ekranı gelmiyor.Direk kuruluma geçiyor.Yeni upload ettiğin 64 Bit yandex'ten indirdim bilgine...

Hangi sürüm yükleyeceğini bilmediğim için formattan vazgeçtim.

biosunuzda gömülü lisans varsa onu yükler: seçim ekranını pas geçer ama atlatmanın başka bir sürüm yüklemenin yolu sanırım bu konuda anlatıldı

Edited by efe34

dün gece güncelleştirmeleri denetle deyince  buldu bunu. indirmeyi yarıda bırakacaktım baktım hızlı iniyor gibi ama 2-3 kez tekrarladı. 1 saat kadar sürdü. sonrada uzun sürecek ne zaman yüklemek istiyorsunuz diye seçenek sundu. bende daha sonra hatırlatı seçtim.  kapat düğmesinde bir sürü seçenek vardı ben direkt kapattım. bu akşam üzeride yükledim 1 saat kadar sürdü. sorunsuz yüklendi. 64 bit  enterprise i formatsız yükseltmiş oldum iyi oldu. derleme sonuda bu konudaki gibi . 15 ile değil .19 ile bitiyor.

C: de de 25 gb lık windows.old klasörü bırakmış. silsem mahzuru olmaz değilmi? 

yalnız ne yüklersem yükleyeyim gb lar eksiliyor C den. Allahtan 200 gb C . birde eskisi gibi 50-60 gb a kursak ne olacak bilmiyorum.  geçen bir kaç program yükledim 7 gb eksildi. ilk kurduğumda da zaten hemen 30-35 gb a ulaşıyor nedense.

neyse şu an için kullanımda herhangi bir sorun yok.