Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Multiboot Için Tavsiye Flash Bellek

Share

Recommended Posts

lord_figo18, 11 dakika önce yazdı:

s.a arkadaşlar sandisk 32 gb usb 3.0 flash belleğim var ama artık yetmiyor ileriye dönük 128 almayı düşünüyorum marka ve model söyler misiniz size zahmet şimdiden teşekkürler 

Please register to see this content.

• Like 1

lord_figo18, Bir saat önce yazdı:

s.a arkadaşlar sandisk 32 gb usb 3.0 flash belleğim var ama artık yetmiyor ileriye dönük 128 almayı düşünüyorum marka ve model söyler misiniz size zahmet şimdiden teşekkürler 

İleriye dönük düşünüyorsanız :)

• Like 1

crasadure, 4 dakika önce yazdı:

Yukarıdaki ürünleri kullanmanı tavsiye ederim. Bende bu ürünlerin 64gb olanı var ve çok memnunum! Paraya kıy bir defa al,pişman olmazsın?

Woaww 3.1 flash disk çıkmış: ne zaman gelecek diyordum: hemen birtane çoklayıcı ile birlikte alayım

• Like 1

lord_figo18, 2 dakika önce yazdı:
efe34, 12 dakika önce yazdı:

Doğru buradakilerde 3.0 en fazla 3.0 için öneri nedir sence

değişim için çek cumhuriyetindeki temsilci ile görüşürken en hızlısı bu bunu verelim sizinkinden stoklarda yok artık demişti: ilk cevabımdaki linke bakın

• 1 yıl yıl...

geçen gün banada lazım olmuştu araştırma yaptım, sandiskler en iyileri ve sandiskler arasında en hızlı ve alınabilir olanın bu olduğunu saptamıştım. tek sorunu sanırım plastik olması.çıkarıp takarken sürtmemek lazım yoksa boyası çıkar. bundan daha hızlılarıda var extreme olarak geçen çubuk şeklinde olanlar ancak onlar gereksiz hızlı ve daha pahalı

Edited by EgeGrkn

efe34, 14.10.2017 - 23:02 yazdı:

atarda 3.1 port yaygın değil: benim işyerimdekiler 2.0 :(

s.a arkadaslar kolay gelsin burdan ürün ayrıntılarına bakın port sıkıntı olmaz hepsinde çalısır sandisk 1 numara benim için 

EgeGrkn, 24 dakika önce yazdı:

geçen gün banada lazım olmuştu araştırma yaptım, sandiskler en iyileri ve sandiskler arasında en hızlı ve alınabilir olanın bu olduğunu saptamıştım. tek sorunu sanırım plastik olması.çıkarıp takarken sürtmemek lazım yoksa boyası çıkar. bundan daha hızlılarıda var extreme olarak geçen çubuk şeklinde olanlar ancak onlar gereksiz hızlı ve daha pahalı

Metal olsaydı daha kullanışlı olurdu Kingston tavsiye eder misiniz 

EgeGrkn, 27 dakika önce yazdı:

3 Tane sandisk 3.0 flash bellek aldım 3'üde mefta. 2 tanesi film atarken pert oldu 1 tanesi can sıkıntısına :) Hızları konusunda hem fikirim ama en iyi olması konusunda emin değilim.

Edited by senyor3

senyor3, 14 dakika önce yazdı:

3 Tane sandisk 3.0 flash bellek aldım 3'üde mefta. 2 tanesi film atarken pert oldu 1 tanesi can sıkıntısına :) Hızları konusunda hem fikirim ama en iyi olması konusunda emin değilim.

pro lar SSD tekmolojisine göre yapılmış, sıfır sorun : ayrıca sorun olduğunda UPS evinizden alıyor: çek cumhuriyetinden yenisini getiriyor: 3 kkere yaptım

Edited by efe34
  • Like 2

senyor3, Şimdi yazdı:

s.a kardeşim şoyle söylim kunlanıcıya göre en iyisi şansa kalmış bazen 10 yılda kullanırız bazen 1 günde elektirik devreleri bazılarında iyi degil sansa kalmiş olacak kington 64 gb flaşh Kingston 64GB USB 3.0 Mini Metal USB Bellek DTSE9G2 bellek aldı iş arkadaşım film at dedi bana tamam dedim kutudan çıkarmamıstı aldim diş kabindan çıkardım içindilkeri  sildim biçimlerdim 5 tane  film attım 100 de 70 te takıldı daha ilerlemedi  biraz bekledim kapatmim dedim pat laptopta kapandı geri açtım flaş çalışmadı gittik aldigı yere  böyle durum iade degişim ettik dedim  iade degişm yapmazlarsa parasını vericektim sonucta bende oldu degiştirdiler kargoyla geldi aynı model  yeni ürün  buda patlarsa pc ye baktıracak tım bunda 5 tane film tekrar attım vede devamlı atıyorum bende bu flaşhı çöpe attım Sandisk Ultra Fit 16GB USB 3.0  neden oldu bilmiyom 3 ay kullandım  fazla ısınıyordu bundan bozulmustur ateş gibi oluyordu filaş burda ürünü kötülemek ve ya mükemmel demek olmaz kullanıcıya göre ve şansa göre degişir uzattıgım için özür dilerim hakkınızı helal edin