Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Oyunlar İçin Önerdiğiniz Windows 10

RimPalace
 Share

Recommended Posts

• TornadoEffect changed the title to Oyunlar İçin Önerdiğiniz Windows 10
RimPalace, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar malum w10 csgoda hata yapıyor 30 fps felan oynatıyo önerdiğiniz bir w10 varmıdır

laptop dell 7567

i7 7700Q

16gb ram

nvidia 1050 ti

bu pcye kuracağım dün w8.1 pro kurdum işlemciyi desteklemedi

sırf oyun içinse;

burdan ultimate kur tmm.

En son Windows 10 da oyun icin 1511_2 iso sunu ve Build 10586.713 olarak kullanıyordum. Yalnız artık son sürüme güncelleme olayı mecbur koyulmuş. Servislerden kapatılsa bile Update otomatik devreye girip son sürüme güncelleme yapıyor. Takip etmen lazım devamli. 

RimPalace, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar malum w10 csgoda hata yapıyor 30 fps felan oynatıyo önerdiğiniz bir w10 varmıdır

laptop dell 7567

i7 7700Q

16gb ram

nvidia 1050 ti

bu pcye kuracağım dün w8.1 pro kurdum işlemciyi desteklemedi

Kardeeşim ayarlardan yüksek performansı seçtinn mi

hocam size performans icin ise w7 yi tercih ettigimi söyleyebilirim cünkü benim ve benim gibi internet üzerinden online olarak oyun oynayanlari oyundan ve netinden 

nefret etme nedenleri olmasi olabilir söyle düsünün cs de oynuyorsunuz bir anda arka pilanda bir update indirmeye basladi lag girdi kasamadin ve pat rütbe düstün 

level düstün vs vs benim icin en stabil olarak w7 dir 

Oyun ve benzer uygulamalar ile birlikte,windows arka plan hizmetlerinin yoğun trafiği meşkuliyetleri arttırdığından ötürü daimi bir stabilite beklemek doğru olmaz ancak kullanılmayan arka plan defender,antivirus,telemetry,metro gibi hizmet akışlarını deaktif konumlara alınması halinde sistem üzerindeki performansada bilindiği gibi etki edecektir bunun için bir çok tools paketler mevcut önemli olan sistemin yapılandırma işlemlerinin doğru şekilde yapılması kullanılacak oyun ve uygulamalarda sistem üzerinde rahatlık sağlayacaktır kanaatindeyim.Yabancı forumlarda da genel olarak daha çok yapılandırma,registry ve sistem ayarlamalarına yönelik tavsiye ve önerilerin olduğunu görmekteyim şu sistem bu sistem daha iyidir anlayışı sanıyorum windows10 için çok bir anlamı yok gibi görünmekte Home,Pro veya Enterprise 'ın aksine,"Education paketinin" tercih edildiğine yönelik bazı övgülü yazılara denk geldiğim oldu ne kadar etkili fikrim yok doğrusu denemek gerekli.

Sistemde etkili olduğunu düğündüğüm performans,bakım game mode vb.özellikleri içeren uygulamaları kullanabilirsiniz.

- Ashampoo Winoptimizer ,  WiseCare , Advanced System Care

Kolay gelsin Esenlikle kalınız! :)

• Like 1