Jump to content

Portable programların olduğu bir Xp

evlat

Recommended Posts

selam ark. benim bir isteğim olucaktı, belki konunun yeri burası değil ama hrekesin işine yarayacağına inandığım bir xp.

mesela nero 8 'i örnek olarak alırsak bouyutu çok büyük office 2003 veya 2007 gibi bu programların portable yani küçültülmüş halleri var , böyle bişey yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.

isteğim ; küçük programlarla bir xp cd si içinde driver ları ve Küçük boyutlu işlevsel programlar bulunan bir Windows xp

selam ark. benim bir isteğim olucaktı, belki konunun yeri burası değil ama hrekesin işine yarayacağına inandığım bir xp.

mesela nero 8 'i örnek olarak alırsak bouyutu çok büyük office 2003 veya 2007 gibi bu programların portable yani küçültülmüş halleri var , böyle bişey yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.

isteğim ; küçük programlarla bir xp cd si içinde driver ları ve Küçük boyutlu işlevsel programlar bulunan bir Windows xp

Arkadaşım bunu yapmak için çok uğraşmana gerek yok.Elinde güncelleme dosyaları, bir xp sp2 cd si ve n-lite programı yeterlidir.portable programları zaten kopyalayıp istediğin yerde çalıştırırsın. xp kurulum cd sinin içine atmana bence gerek yoktur.Saygılarımla

YAĞMURADAM ın dediği gibi, güncellemeleri ekle,driver ları ekle, ve işine yarayacak portable programları da bir sfx yaparak hepsini program files içerisine at, farklı bir sfx ile de bu programların kısayollarını masaüstüne kopyala, işlem tamamdır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...