Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

O&O ShutUp10 v1.9.1426

TornadoEffect
 Share

Recommended Posts

• Moderator
Spoiler

start.png

O&O ShutUp10 1.6.1399.1 | Download

Windwos 10 ayarlarınızı, servislerinizi düzenlemeye yarayan bir araç ve üstelik ücretsiz. Windows servislerini, ayarlarını devre dışı veya aktif etmenizi sağlayan bir uygulamadır; ayarlarınızı geri de alabiliyorsunuz.

Ana Sayfa ve Daha Fazla Bilgi İçin: http://www.oo-software.com/en/shutup10

Bu programı ben kullandım. Program kayıt defterinde değişiklik yaparak sistemdeki servisleri kapatıyor. Zararlı en ufak bir şeyi yok. Ben programda belirtilenlerin hepsini devredışı bıraktım. Sadece Windows değerlendirme aracı çalışmayı durdurdu(Buna benzer bir ismi vardı) hatası aldım. Tamam deyip pencereyi kapattım. Bu durumda bile sistemde bir sıkıntı görmedim. Önerebileceğim bir programdır. Saygılarımla

Bu programı ben kullandım. Program kayıt defterinde değişiklik yaparak sistemdeki servisleri kapatıyor. Zararlı en ufak bir şeyi yok. Ben programda belirtilenlerin hepsini devredışı bıraktım. Sadece Windows değerlendirme aracı çalışmayı durdurdu(Buna benzer bir ismi vardı) hatası aldım. Tamam deyip pencereyi kapattım. Bu durumda bile sistemde bir sıkıntı görmedim. Önerebileceğim bir programdır. Saygılarımla

Hepsini yeşil mi yaptın kırmızı mı?

Hepsi yeşil olacak devredışı kalması için. Kırmızı olursa o ayar(yani o servis çalışıyor demektir) aktif demektir. Programın en üstünde düğmelerin açıklması var.

If the button is on green then your  privacy is being protected
Düğmesine yeşil sonra ise gizlilik korunuyor
If the button is off red then the windows 10 factory settings is on
Düğmesi kırmızı kapalı ise, pencereler 10 Fabrika ayarları üzerinde
  • Like 1

• 2 ay sonra...

O&O ShutUp10 1.2.1351.1 | 1 Mb

O & O ShutUp10 size Windows 10 işletim sisteminizdeki güvenlik ayarlarının ve farklı fonksiyonların tam denetimini yapabilmenizi sunuyor.  Kullanmak istediğiniz veya istemediğiniz özelliklere ve ayarlara kolayca erişerek kapatıp açabilirsiniz. Yazılımın çok basit ve anlaşılır arayüzünü kullanarak, Windows 10’da istenmeyen fonksiyonları devre dışı bırakarak gizlilik ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Yazılım kurulum istemez, sadece indirip çalıştırmanız yeterlidir.

Windows 10 İşletim Sisteminiz Üzerinde Daha Dazla Kontrol Sağlayın

Güvenlik ayarlarınızı kolayca düzenleyin.

Gizlilik ayarlarınızın tam olduğundan emin olun.

Konum ve bağlantı servislerini ayarlayın.

Windows güncelleme ayarlarını kontrol edin.

Home Page:http://www.oo-software.com/en/

download6.gif

http://dl5.oo-software.com/files/ooshutup10/OOSU10.zip

• 3 hafta sonra ...
  • TornadoEffect changed the title to O&O ShutUp10 1.4.1386
  • 8 ay sonra...

O & O ShutUp 10 1.6.1393.1

Windows 10 Üzerinde bir çok ayar yapabileceğiniz bir araç

O ve O ShutUp10

O & O ShutUp10 programı ile windows 10 üzerinde gizlilik,performans,bakım,onarım,güncelleme defender ve bir çok hizmetleri bu uygulama menüsü üzerinden kendinize göre ayarlamaları yapabileceğiniz işleri kolaylaştıran bir uygulama.

Version 1.6.1393, File size 779KB.
Released on: October 20, 2017

Free Windows 10 Anti Piracy Tool

Tanıtım Videosu (Kullanımı,Arayüzü vs.)

Spoiler

Google translator aracılığı ile üreticisinin,ingilizce hakkında özellikler Türkçe detayları:

O & O ShutUp10 gizliliğinizi korumak için Windows 10 için küçük ve ücretsiz bir antispy araçtır .

Bu, Windows 10'da hangi konfor işlevlerinin kullanılmasını istediğiniz konusunda tam denetime sahip olduğunuz anlamına gelir ve verilerinizin ne zaman geçtiğine siz karar verirsiniz.

Çok basit bir arayüz kullanarak, Windows 10'un hangi istenmeyen işlevlerin devre dışı bırakılacağına karar vererek gizliliğinize nasıl saygı duyacağına siz karar veriyorsunuz.

O & O ShutUp10, tüm önemli ayarları tek bir yerde sunar - önceki IT bilgisine gereksiniminiz yoktur ve Windows 10 sistem ayarlarını manuel olarak değiştirmenize gerek yoktur.

Mahremiyetinizle ve onu nasıl koruyacağınızdan emin olduğunuzda "rahatlığınızın" ne kadar önemli olduğuna kendiniz karar verin. O & O ShutUp10 tamamen ücretsizdir ve kurulması gerekmez - PC'nizde doğrudan ve hemen çalıştırılabilir.

Ve O & O ShutUp10 geriye dönük olarak istenmeyen veya gereksiz yazılımları yükleyemez veya indirmez, pek çok başka program bu günlerde olduğu gibi!

Özellikler:
Güvenlik ayarlarınızı uyarlayın
Gizliliğinizi koruyun
Konum servislerini kontrol etme
Windows Güncelleştirmelerini Denetle
Kullanıcı verilerinizi ve tanılamanızı kabul etmeyin
Windows 10 , kullanıcılara mümkün olan en kolay günlük tecrübeyi vermek ister ve bunu yaparken çok nadiren bir güvenlik uyarısını okumak ve doğrulamak zorunda kalırsınız. Ne yazık ki, Microsoft'un bu basitleştirilmiş yaklaşımı, birçok kullanıcının beğenisine göre çok daha fazla veri aktarılıyor demektir.

Microsoft, bilgisayarınızı daha kolay hale getirmeye yönelik kişiselleştirilmiş bilgileri görüntülemek için birçok veriyi kullanır. Örnek olarak, Windows 10, yolda geçen trafik nedeniyle 30 dakika önce havaalanına gitmenizi hatırlatabilir. Bununla birlikte, bu bilgileri size sunmak için Windows 10, takvim girişlerinize, postalarınıza (havayolu doğrulama e-postası), bulunduğunuz yere erişmeli ve trafik haberleri almak için İnternet'e erişebilmelidir.

Please register to see this content.
 FOR ENGLISH 

Spoiler

Windows 10 wants to give users the easiest possible daily experience and in doing so very rarely forces you to actually read and confirm a security notice. Unfortunately, this simplified approach from Microsoft means much more data is passed onto them than many users would like.

Microsoft uses most data to display personalized information to you that is aimed at making your computer life easier. As an example, Windows 10 can remind you to set off to the airport 30 minutes earlier due to traffic en route. In order to deliver this information to you, however, Windows 10 has to access your calendar entries, your mails (i.e. the airline confirmation email), your location and it has to have access to the internet to get traffic news.

Free Windows 10 Anti Piracy Tool

Some services protocol your entire keyboard entries, share your WLAN access data with your facebook contacts or connect your computer without asking permission to a public – and potentially unprotected – network. While this means that you and your contacts do not have to grapple with complicated WLAN passwords, it also poses a significant security risk.

Decide for yourself how important your “comfort” is when weighed up with your privacy and how to protect it. O&O ShutUp10 presents you with all important settings in one location – you need no previous IT knowledge and there is no need to manually change the Windows 10 system settings.

O&O ShutUp10 is entirely free and does not have to be installed – it can be simply run directly and immediately on your PC. And it will not install or download retrospectively unwanted or unnecessary software, like so many other programs do these days!

• Like 3
  • Thanks 2

• TornadoEffect changed the title to O&O ShutUp10 1.6.1399.1
  • 7 ay sonra...
  • semsibey changed the title to O&O ShutUp10 v1.7.1406
  • semsibey changed the title to O&O ShutUp10 v1.9.1426
  • Editor

O&O ShutUp10 v1.9.1426

Homepage: 

Please register to see this content.

Features:

• Adapt your security settings
  • Protect your privacy
  • Control location services
  • Do not pass on your user data and diagnostics
  • Portable Version – no installation required
  • Free of charge for private users,
  • companies and educational institutions
  • Operating System: Supports all Microsoft® Windows 11 and Windows 10
  • Available in English, German, French, Italian, Spanish,
  • Russian and Chinese (simplified)

1.9.1426 – released November 2, 2021

• NEW: Support for Windows 10 21H2
  • NEW: “Do not show again” in the exit dialog
  • FIX: Incorrect colors for some buttons fixed
  • FIX: Small layout adjustments for Windows 11
  • FIX: Typos corrected in some languages
  • Available in German, English, French, Italian, Spanish, Russian and Chinese (simplified)

1.65 MB

https://dl5.oo-software.com/files/ooshutup10/OOSU10.exe