Jump to content

msn de 8100030d hatası veriyor

DeLta_x

Recommended Posts

Arkadaslar msnde dün geceden buyana 8100030d hatasıu veriyor ve pc yi kapatıp açmadan düzelmiyor Başat> Çalıştır Tıkla ve şunu yaz regsvr32 softpub.dll bu şekil yaptım ama yine olmadı bilen varmı yardımcı olursanız sevinirm şimdiden tşkler

arkadaşım aynı sorun 1 ay önce bende de vardı. internet explorer ı açıyosun. araçlardan internet seçeneklerini açıyosun.üstten bağlantılar sekmesini açıyosun.altta yerel ağ ayarları nı tıkla.gelen penceredeki kutucukları da kapat. işlem bu kadar.ben böyle çözdüm. hadi sana kolay gelsin.

son zamanlarda bazı msn messengerlerde sorun var güncellemek istiyor en mantıklısı programı kaldırıp internette en güncelini yüklemek iş yerinde bu problemi çok yaşıyoruz dediğimi yapınca düzeliyo

arkadaşım aynı sorun 1 ay önce bende de vardı. internet explorer ı açıyosun. araçlardan internet seçeneklerini açıyosun.üstten bağlantılar sekmesini açıyosun.altta yerel ağ ayarları nı tıkla.gelen penceredeki kutucukları da kapat. işlem bu kadar.ben böyle çözdüm. hadi sana kolay gelsin.

ya yine olmadı kutucukları işaretledim ama yine girmedi illa yeniden baslatmam gerekiyor pc ondan sonra düzeliyor :blush:

son zamanlarda bazı msn messengerlerde sorun var güncellemek istiyor en mantıklısı programı kaldırıp internette en güncelini yüklemek iş yerinde bu problemi çok yaşıyoruz dediğimi yapınca düzeliyo

msn zaten güncellendi otomatik olarak ama yine aynı sorun hatta ben stuffplug kullanıyorum ek olarak live mesennger çözemedim olayı çok şey denedim internet açıgından felan dediler tam bilgisi olan varsa neyapablirim şimdiden tşkler

• 1 ay sonra...

bu hata gerçekten ciddi bir hata çözemiyor kimse çok aradım bende ama hiçbir çözüm yok.microsofttada tartışılmış bu konu ama yine çözüm yok.cins bi durum bakalım microsoft bu konu hakkında bir çözümn gösterecekmi bekliyoruz.

• 1 ay sonra...

haNi derLer ya beNim qibisiNi qooqLe'da arasaN buLamazsıN..!! ßu söz bu hata'ya yazıLmış resmeN :) ßu hatayı kiM cıkarttıysa önüNde şapKa cıkartıyoruM..!! :):D yapıLabiLecek 3 şey war..!!

1-) formaT

2-) msn messenger 7.5 kuLLanmak

3-) msn messenger kuLLanmamak!! :D

bi formaT en iisi..!! Live deişiLmez.!! 45 dk.'da soruN faLan kaLmaz..!! siNir oLmaya qereK yok!! ne qüzeL demiş şeßneM aßLamız.. SİL BAŞTAN..!! saNmayıNki bu soruNu hiç yaşaMadımm.. yaKLaşık 3 saattir yapabiLeceqiM şeyLeri araştırıyorm (YANİ) bu soruN şuan bende mevcuT duruMda.. 2 qüNdür kuLLandıqım msn messenger'larıMdan bi tanesini kuLLanamıyorum..!! yiğidi öLdür hakkıNı yeMe..! coK qüzeL bi hata :D zıNkk..!!

ii f0rmatLar diLiorm..!!

1)

http://ideas.live.com/[/CODE]

adresine gidin.

2) Açılan sayfada sağ üst köşede bulunan “Beta users sign in here” yazısına tıklayın.

3) Bu sayfadan problem yaşadığınız e-mail adresinizi ve şifrenizi girin ve “sign in” e tıklayın.

4) Açılan sayfadaki Windows Live Messenger Yahoo beta eklentisi kutusunun içinde(sol üstteki, yahoo sembollü olan) “daha fazlasını öğrenin” yazısına tıklayın.

5) Açılan sayfada sağda “diğer betalar” yazısının üzerindeki “Bu betadan çık” yazısına tıklayın ve açılan safyada “onayla” seçeneğini tıklayın.

6) Artık yeniden oturum açabilirsiniz.

Alıntıdır Ama CvpLar Olumlu Yöndedir Kolay Gelsin...

• 2 years yıl...

yaaa arekadaşlar bu bu sorun bendede var 2 tane msn var birini sorunsuz açıyor asıl lazım olan devamlı kullandığımı açmıyor bunun tamamen bir çözümü yokmu ???

sistem saati doğru - dosyaları siliyorum - combofix programınıda kuruyorum ama yok banamısın demiyor .

sen kafayı sıyır diyor mal bilgisayar yawwww.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...