Jump to content
TNC-TR
muharremerd

Windows 10 Pro Rs3 Layt X86 - X64 (1709.16299.64)

Recommended Posts

Muhammed Bey ben en son attığım 32 bit şu resimdeki sizin en son güncellediğinizi indirip tekrar format atalım dimi bendeki eski sanırım?

Screenshot_1.png

taner23, 19 saat önce yazdı:

Muhammed Bey ben en son attığım 32 bit şu resimdeki sizin en son güncellediğinizi indirip tekrar format atalım dimi bendeki eski sanırım?

Evet sizinki eski. Yeni sürüm 16299.64. Format atıp atmamak size kalmış.

seablack2, 04.12.2017 - 13:23 yazdı:

Hocam selamlar,

Ellerinize sağlık 1.0 ghz 2 GB ram Acer W500 tabletime kuruyorum. Deneyimlerimi sizinle paylaşacağım.

Tekradan selamlar,

Tablet'e başarılı bir şekilde kurdum. CPU ve RAM kullanımı konusunda beni üzmedi işletim sistemi. Browser vb performansı gayet iyi , official windows 10'da sistem bayağı zorlanıyordu.  Tek sorun olarak iTunes kurulumunda sorun yaşadım. .DLL eksik dendi DLL'i system32'ye atıp regedit'e register ettim fakat çözüm bulamadım. Geriye kalan tüm uygulamalar sorunsuz çalıştı.

Şu an format attım teşekkürler ilk etapta sistem geri alma çalışmıyor şu resimdeki hata çıkıyor. Düzelecek bir sorunsa arkadaşlar bilen varsa yardım edebilirse sevinirim surun çözülmesse artık başka format atarız yeni sürüm çıkınca 

Ekran Alıntısı.PNG

taner23, 54 dakika önce yazdı:

Şu an format attım teşekkürler ilk etapta sistem geri alma çalışmıyor şu resimdeki hata çıkıyor. Düzelecek bir sorunsa arkadaşlar bilen varsa yardım edebilirse sevinirim surun çözülmesse artık başka format atarız yeni sürüm çıkınca 

Sistem geri yüklemeyi her zaman siliyorum çünkü fazla kullanışlı değil, yerine ghost ya da acronisle düzenli yedek almayı tavsiye ederim. Düzeleceğini de pek sanmıyorum. servis gitti, dll gitti, hzimetler gitti, bağlı olduğu hizmetler silindi ...

muharremerd, 7 saat önce yazdı:

Sistem geri yüklemeyi her zaman siliyorum çünkü fazla kullanışlı değil, yerine ghost ya da acronisle düzenli yedek almayı tavsiye ederim. Düzeleceğini de pek sanmıyorum. servis gitti, dll gitti, hzimetler gitti, bağlı olduğu hizmetler silindi ...

Bunlar ayrı program mı? hocam bunlarla geri yükleme noktası yaratabilirmiyiz.

taner23, 4 saat önce yazdı:

Bunlar ayrı program mı? hocam bunlarla geri yükleme noktası yaratabilirmiyiz.

Yedek alma programları. İlk defa mı duyuyorsu?

muharremerd, 14 saat önce yazdı:

Yedek alma programları. İlk defa mı duyuyorsu?

Yedeği harddiske mi alıyoruz birde hocam bir yanlışın var senin diğer sürümlerinde geri yükleme çalışıyordu kaç defa geri aldım sisemi

taner23, 12 saat önce yazdı:

Yedeği harddiske mi alıyoruz birde hocam bir yanlışın var senin diğer sürümlerinde geri yükleme çalışıyordu kaç defa geri aldım sisemi

bazen yanlışlıkla silmediğim oluyor eğer eski ayarları kullanmışsam. ister D'ye istersen hariciye istersen usb diske sana kalmış.

muharremerd, 10 saat önce yazdı:

bazen yanlışlıkla silmediğim oluyor eğer eski ayarları kullanmışsam. ister D'ye istersen hariciye istersen usb diske sana kalmış.

Ustam gözün seveyim bundan sonraki çalışmalarında sistem geri yüklemeyi kaldırma bir zararı yok yaaa pc ye bir şey olduğunda daha önce oluşturduğumuz bir noktaya geri alıyorduk iyi oluyordu

taner23, Bir saat önce yazdı:

Ustam gözün seveyim bundan sonraki çalışmalarında sistem geri yüklemeyi kaldırma bir zararı yok yaaa pc ye bir şey olduğunda daha önce oluşturduğumuz bir noktaya geri alıyorduk iyi oluyordu

arka planda çalışıyo ya, RAM tüketimini artırıyor. hatırlarsam silmem bir daha.

muharremerd, 8 saat önce yazdı:

arka planda çalışıyo ya, RAM tüketimini artırıyor. hatırlarsam silmem bir daha.

Teşekkürler

hiçbir microsoft office yüklenmedi yükleyen arkadaşlar varmı ??? hatanın neyden kaynakladıgını da bilmiyorum osetup.dll diyor ama hata yokki

sahintan, 10.12.2017 - 21:05 yazdı:

hiçbir microsoft office yüklenmedi yükleyen arkadaşlar varmı ??? hatanın neyden kaynakladıgını da bilmiyorum osetup.dll diyor ama hata yokki

şimdi office yükleniyor mu yüklenmiyor mu? yüklenmiyorsa boşyere indirmeye gerek yok.

Django, 1 saat önce yazdı:

şimdi office yükleniyor mu yüklenmiyor mu? yüklenmiyorsa boşyere indirmeye gerek yok.

hocam neredeyse microsoft tüm office programlarını indirdim simdide 2016 versiyonunu indiriyorum onu denicem . hepsinde de osetup.dll hatası veriyor halbuki dosya var bozuk ta değil niye öyle diyor anlamadım. 2016 denicem yorum atarım tekrar.   ama  farklı office programları calısıyor ornek open office , wps office calısıyor .

• Like 1

Ofiste sorun yoookkkk. sistemden kaynaklı değildir. 

Please login or register to see this link.

Edited by muharremerd