Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

If You Wanna Be My Girl ||Yok Boyle Bir Sarki....

ByKonfizik

Recommended Posts

Arkadaslar R&B Deyince Artik Aklima Ilk Gelen Grup Diyebilirim Soyliyenlerlen Bizzat Konustum Ve Album Cikarttcaklarmis Izmitin En Buyuk Rap Muzik Grubu Ve Superler...Parcalari Koymak Icin Izin Alinmistir...Keyifle Dinlemeler Ve Yorumlar Diyebilirim....

http://rapidshare.com/files/57788043/If_You_Wanna_Be_My_Girl.rar[/CODE]

[CODE]http://uploaded.to/?id=oyqw70[/CODE]

Links checked on 13/10/08 by link checker bot

arkadasım bende djlıklen ugrasıyorum ve dırek gırdım muzık bolumune ama muzıklerde sadece kendı muzıklerınız varmıs ama sarkıyı ındırdım gercekten super bır sarkı sımdıye kadar nasıl bulamamısım hayret daha sarkıları varmı sende upload edebılırmısın???

arkadasım bende djlıklen ugrasıyorum ve dırek gırdım muzık bolumune ama muzıklerde sadece kendı muzıklerınız varmıs ama sarkıyı ındırdım gercekten super bır sarkı sımdıye kadar nasıl bulamamısım hayret daha sarkıları varmı sende upload edebılırmısın???

Full Albumu Upload Edebilirim Yarina Olur....

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

www.ReAyaCRew.com

şarkının sahibi olan grupla ilgili herşey bu sitede!!!

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...