Jump to content

Portable sony sound forge 9.0 aranıyor

minimini

Recommended Posts

Sony sound Forge 9.0 Portable,

istersen yarına hazır ederim nerde oldugunu bilmiyorum çünkü olmadı tekrar indiririm site ismi vermek yasak die biliyorum onun için indirecen diteyide veremiyorum yarına kadar beklersen bulur iletirim sana

tama o zaman lıstedekı bırını not aldım. burda var zaten ama AIO şeklınde var. 500 mb lık bı paket halınde o yuzden bana tek olarak lazım. siz lınkı portable programlara eklersınız. hem herkese faydası olur.çok tesekkur ederım beklıycem.

Bu kadar video convert programını ne yapacaksınız_? bir tane yada iki tane video dönüştürebileceğiniz program olsa yetmiyor mu_?

Portable programlar bölümünü açarsanız orada Portable Allok AIO ve Portable ImToo ve Portable Xilisoft AIO programları içerisinde 15-20 tane video convert programı bulabilirsiniz.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=34547
http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=34292
http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=34204[/CODE]

Ayrıca Tunka web çeviri programı Türkçe bir program olduğu için Türkçe program paylaşımı yasak.

Hero video convert programı yerine Total Video Converter programını kullanabilirsin ( portable programlar bölümünde bulabilirsin )

Sony sound forge programına gelirse, nette bulursam paylaşayım, yoksa da kendim yapmaya çalışayım.

Son olarak forumda yenisin, öncelikle forum kurallarını okumanı ve başlığını forum kurallarına göre düzeltmeni tavsiye ederim.

tesekkur ederım doruk.Portable arsıvım olsun ıstıyorum. hepsınıde kullanıyorum bıraz bıraz. başlıgı degıştırmek içinde de hemen degıştıreyım ama yapmasını bılmıyorum :blush: henuz o kadar kullanamıyorum panelı yardımcı olursan degıştırebılırım.

ama boi bey dun yazmıştım bana yarın yaz demıştı. bı kaç tane daha ıstegım var demıştım yarın dedı. benmı yanlış anladım?? hepsını bırden yarın yaz dedı sandım.

sızde olan burdakı portablelere baktım.onların çogunu çektım zaten. ama bu yazdıklarımı ıstedım ben ondan lısteledım.portablelerı yok hıç bır yerde dıye.

bırde sony portable var sızde sızın bır mesajınınzda ama AIOşeklınde vermısşınız 500 mb cıvarı ındırdım ama tek başına degıl tek olarak yok.

bırde doruk bey, bır portable aıo paketını ındırdım bu bahsettıgım ama yukleme loadıng yazarken bıt defender kurulumunu engellıyor vırus uyarısı verıyor.bence zararlı bır şey degıl ama takılıyor. bıt defender yuzunden.yardımcı olursanız lınkını vereyım bırde sız bakın. çok guzel bır pakettı ındırdıgım sonyde içinde vardı.ama dedıgım gıbı bunlar tek tek lazım. yardımınızı ve tavsıyenızı beklıyorum.

saygılar.

brewe pm nızı aldım. ancak bahsettıgım program sony vegas degıl.

sony sound forge 9.0 portable olacak. zahmetınız için tesekkur ederım.ama maalesef o degıldı.olsaydı foruma upload edecektım.

doruk bey, size rıca edıcem sanırım.. umarım yardımınızı esırgemessınız.

saygılar

tesekkur ederım doruk.Portable arsıvım olsun ıstıyorum. hepsınıde kullanıyorum bıraz bıraz. başlıgı degıştırmek içinde de hemen degıştıreyım ama yapmasını bılmıyorum :wub: henuz o kadar kullanamıyorum panelı yardımcı olursan degıştırebılırım.

ama boi bey dun yazmıştım bana yarın yaz demıştı. bı kaç tane daha ıstegım var demıştım yarın dedı. benmı yanlış anladım?? hepsını bırden yarın yaz dedı sandım.

sızde olan burdakı portablelere baktım.onların çogunu çektım zaten. ama bu yazdıklarımı ıstedım ben ondan lısteledım.portablelerı yok hıç bır yerde dıye.

bırde sony portable var sızde sızın bır mesajınınzda ama AIOşeklınde vermısşınız 500 mb cıvarı ındırdım ama tek başına degıl tek olarak yok.

bırde doruk bey, bır portable aıo paketını ındırdım bu bahsettıgım ama yukleme loadıng yazarken bıt defender kurulumunu engellıyor vırus uyarısı verıyor.bence zararlı bır şey degıl ama takılıyor. bıt defender yuzunden.yardımcı olursanız lınkını vereyım bırde sız bakın. çok guzel bır pakettı ındırdıgım sonyde içinde vardı.ama dedıgım gıbı bunlar tek tek lazım. yardımınızı ve tavsıyenızı beklıyorum.

saygılar.

Başlıklarınızı ilk mesajın altında bulunan "düzenle" butonu ile düzeltebilirsiniz. Bence hepsini ayrı ayrı yazarsanız daha iyi olacak, ama günlük 1 program isteme limitiniz var :blush:

Ben Sony nin herhangi bir programını portable hale getirmedim şimdiye kadar ve hazırladığım AIO ların boyutu 500 mb değildi, ( bir tane hazırladım o da 3,1 gb :wub: o da katılımsız kurulumlardan oluşuyordu.)

Ayrıca hazırladığım AIO paketlerini son güncellemeleri yapılmış Kaspersky 7.0 ile test etmeden upload etmiyorum.Sizdeki hata sanırım başka birisinin hazırladığı AIO paketinden kaynaklanıyor.

brewe pm nızı aldım. ancak bahsettıgım program sony vegas degıl.

sony sound forge 9.0 portable olacak. zahmetınız için tesekkur ederım.ama maalesef o degıldı.olsaydı foruma upload edecektım.

doruk bey, size rıca edıcem sanırım.. umarım yardımınızı esırgemessınız.

saygılar

Öncelikle ardarda ileti göndermek yerine bir önceki iletinizi düzenlerseniz, forum kurallarına uymuş olursunuz ve yöneticilerden uyarı almazsınız.

Sony sound forge programının portable versiyonu için @yerdenizden yada ben bir bakayım, İnşAllah sorunsuz yaparız.

sony sound forge için bahsettıgım paketı lınkını yolluyorum.http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=29564&hl= buydu sanırım. şu an acamıyorum vırus programı blok edıyor. ama sanmam kı bı problem olsun, sonyı burda gördum gıbı.

evet sızın degılmış yanlış yazmışım. hep sızın portablelerı ındırdıgımden sızın program paketınız sandım.

sony için çalışmanızı beklıyeyım.

umarım portablesı yapılabılır.

cappye gelınce, serıalını bulmak ımkansız ben aylardır baktım yok.

zaten bır sıtesı var orda gördum kaza ile o gundur ararım bulamıyorum serıalını.

yanı oda olumsuz :D

Sony sound forge 9 ile isteğiniz üzerinde öğleden önce biraz çalıştım, başlangıçta serial uyarısı veriyor, daha test etmedim ve başka bilgisayarda deneme fırsatım olmadı, tam olarak testlerden geçer ve sorunsuz çalışırsa burada yayınlayacağım, değişik birkaç yöntem deniyorum. Yarın veya ertesi gün paylaşırım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...