Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Türk Telekom 40,5 Milyon Aboneye Ulaştı (Nüfusun Yarısı)

TornadoEffect
 Share

Recommended Posts

tüm operatörler hep aynı  hepsi büyük şehirlerde merkezi yerlerde çekiyor farklı olarak bazı bodrum kat gibi yerlerde bazısında biri bazısındada diğeri çekiyor birbirlerinden üsttün yanları yok ben yıllardır avea kullandım kullandığım bölgelerde sorun yaşamadım ama aynı bölgelerde türkcel ve vodafoneda kullandım benim kullandığım bölgelerde avea daha iyi çıktı vodafone çok rezildi örnek işyerimle evimin arası bir sokak iki hatta vodafone idi mesaj atıyorum eve gelirken kaç ekmek alayım diye ben eve geçiyordum mesaj daha sonra geliyordu .türkcel çıkıyor yok kalite yok full çeker diyor hep hikaye çok pahalı milletin kafasına yer etmiş türkcel heryerde çeker diye ama hikaye  aveanında sorunlu olduğu bölgeler mutlaka var ben avea ile 4.5gde 100mbgs internet hızını gördüm iphone 6s ilehemd eöyle merkez biryerde değil normal bir mahallede birde birgün şile bozgoca diye bir köye gittik ev sahibinde iphone 6s vardı 2sene önce Türkcell hattı ile interneti 3g bike çekmiyordu bende iphone 3gs vardı  3g çekiyordu avea ile yani kısaca birbirlerinden üstün yanları pek yok bu arada en üyük sorun şu 1yıl taahhüt veriyorlar tarifelere  yıl sonu tarifen 25 ise oluyor 50tl kapmanyada sunmuyorlar özellikle cihaz taahhüdünde varsa o devam ediyorsa yandın  ama aveada  müşterilere tarifelerde kampanyan devam ederken son zamanlarda %15-20-50 gibi indirimler sunuyorlar türkcel ise burnundan kıl aldırmıyor indirim yapın dediğimizde biz  full çekeriz yok türkcel kalitesi yok indirim yapmamız yasak gibi kelimeler kullanıp müşteriye değer bile vermiyor... birde son olarak ttnete atıp tutanlar var başka firmaya geçiyor bu daha iyi diyor halbuki dğeişen bir şey yok oda telekomun alt yapısını yani senin ttnette kullandığın alt yapıyı kullanıyor değişen bir şey yok boşa fazla para vermeyin  speronline bazı bölgelere kendi fiber hat çekti ama diğerleri hep aynı kablo aynı hat

• Like 1

burda konu mobil değil ama yinede onuda kapsıyor artık. benim hat vodafone evde nerdeyse hiç çekmiyor 4 g yani. çarşıda 25 mb falan,  köyde de baz istasyonu olduğundan 20 mb falan çekiyor. evde wi fi ve genişletici ile hiperneti 22 mb olarak kullanabiliyorum ama mobil veriye aldığımda 0.50 kb falan. bazanda lazım oluyor evde elektirkler gidince ve 4 g yi kullanamıyorum.

kilicmuhsin, 18.04.2018 - 23:37 yazdı:

Senelerdir Türktelekom abonesiyim gayet'de memnunum bazı arkadaşlarda sanki Türktelekom düşmanlığı var gibi.

Bu düşmanlığın sebebi Yüksek fiyata İnternet satan,Sözleşmeye bağlayan,Parasını verirsen en yüksek hızlı internet veren ve hizmet vermeyen olduğu için.