Jump to content

Jet-VoiceMail CVF ses dosyasını MP3-WAV dönüştürecek program?

S3RHAT

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

samsung ses kayıt cihazı ile kaydettiğim

Jet-VoiceMail CVF ses dosyasını MP3-WAV dönüştürecek program arıyorum.

Çok aradım bulamadım. belki siz bana yardımcı olabilirsiniz, bir fikir önerebilirsiniz.

Digital Sound Recorder diye bir program full yapıp çalıştırdım ama CVF ses dosyasını dizüstünde çalıştırırken kendi programı ile dinlerken, Digital Sound Recorder programını çalıştırıyorum giriş yada microfon'dan kayıt diye 2 seçenek var. giriş ten kayıt ettiremedim bir türlü.

CVF ses dosyasını laptopta çalıştırırken kendi programı ile dinlerken normalde Digital Sound Recorderin diğer yanda kayıt etmesi gerekiyor ama etmiyor! bunun nedeni nedir anlayamadım . benzer 3-4 program denedim ama cvf ses dosyası orjinal programı ile dinlenirken kayıt yapılmıyor.sanırım programlar cvf ses çalıcısını tanımıyor bu nedenle...

geride microfondan kayıt seçeneği kalıyor. bu yol ile de ses çok kısık kayıt edilmiş oluyor, dışardaki sesleride beraberinde kayıt ediyor vs bir çok dezavantajı oluyor.

bana öneriniz ne olabilir? neye nasıl dikkat edeyimki az hasarlı kayıtı gerçekleştirmiş olayım?

şimdiden teşekkür ederim.

konunun açılacağı bölüm değil ise gerekli bölüme taşınmasını ve teşekkürlerimi ....

:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...