Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Wpi Kullanım Kılavuzu + Program Ekleme Yöntemleri

blackman12
 Share

Recommended Posts

Bak senn...Önce kurallara uygun yazmayı öğren sonra cevabını verelim olmamı?

Benim temamda ki rengin farklı oluşu tamamen resimle alakalı ama senin kullandığın temada "çık" bölümünün rengini değiştirmek için

themes > tema adı > wpi.css içinde: ".exitText" bölümünü düzenlemen lazım...

.exitText

{

font-family: tahoma; >yazı tipi

font-weight: bold; >kalınlık italiklik

color: #FFFFFF; >renk

font-size: 11pt; >punto

margin-left: 10px; >4ü de üstüne gelindiğinde alacağı pozisyonu belirler.

margin-right: 10px;

margin-top: 10px;

margin-bottom: 50px;

}

Umarım yeterli bir cevaptır he?

• Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

Yukarda sormuştum tekrar sorduğum için kusura bakmayın gözden kaçmış olabilir.

Türkçe karakterler neden wpi 7.7 versiyonunda bozuk çıkıyor?

Gerçi ben şöyle çözdüm:

Lang klasörü içindeki lang_tr.js dosyasını not defteriyle açıp bozuk karakterleri türkçe karşılığıyla değiştirdim.

Ama daha önceki versiyonlarda böyle bir problem yoktu.

Açıkçası uzun zamandır wpi ın sürümlerine bakmadım.Ama önceki sürümün lang_tr.js sini kullanarak yada sizin gibi çözüme ulaşabilirler diğer arkadaşlar.Böyle bir sorunu başkası da yaşarsa kels arkadaşımızı uyarırsa sonraki sürümde düzeltileceğine inanıyorum

• 2 hafta sonra ...

Merhaba öncelikle başarılı anlatımınız için çok teşekkür ederim bende kendime format sonrası için bir WPI hazırlıyorum lakin bir sorunum var..

şu an rardan çıkan WPI klasörü masaüstünde duruyor install klasörü içine winrar.exe yi attım. WPI.hta yı açtım anlatıldığı gibi winrar programını ekledim. yükle dediğim zaman başarılı bir şekilde yüklüyor ancak yükleme bitince bir hata mesajı alıyorum..

http://img169.imageshack.us/img169/9101/adszel.jpg[/CODE]

bu da config.js nin içeriği şu an..

[codebox]// WPI Config 7.7.0+
//
// User defined options
//

//---------------------------------------------------------------------------------------------
// Reference ... prog[0] won't be used. It's just an example.
// Look in program.js to see explanation of these properties.
//---------------------------------------------------------------------------------------------
// pn=0; // start value for prog numbering
// prog[pn]=['ProgramName'];
// uid[pn]=['APP1'];
// desc[pn]=['Description'];
// ordr[pn]=[0];
// dflt[pn]=['no'];
// bit64[pn]=['no'];
// forc[pn]=['false'];
// cat[pn]=['Application Category'];
// configs[pn]=['List of configs to be auto checked. Comma seperated'];
// cmds[pn]=['Command Lines'];
// deps[pn]=['List of items dependant on this item'];
// excl[pn]=['List of items to exclude'];
// cond[pn]=['Javascript Conditional Statement'];
// gcond[pn]=['Javascript Conditional Statement to gray item'];
// picf[pn]=['Picture File'];
// picw[pn]=['Width'];
// pich[pn]=['Height'];
// textl[pn]=['Text Location'];
// pn++;

// Configurations tab
Configurations=[''];
ShowMultiDefault=true;
CheckOnLoad='default';
// ---
SortOrder=[''];

// Your programs here ...
pn=1;
prog[pn]=['Winrar 3.90'];
uid[pn]=['WINRAR390'];
desc[pn]=['Winrar 3.90 Türkçe Sürüm'];
dflt[pn]=['yes'];
forc[pn]=['yes'];
bit64[pn]=['no'];
cat[pn]=['Applications'];
cmds[pn]=['"%wpipath%\\Install\\winrar.exe"'];
pn++;

// End of program definitions ...
[/codebox]

Ayrıca hatada gösterdiği installer_history.js nin 55 inci satırı

[CODE]historyHandle.Write(box);[/CODE]

Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Slm arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım ve wpı öğrenmeye yeni yeni başladım.Benim bu konuda sizlere sorularım var. Sorularım şu:

1) nLite-add on maker ile oluşturduğumuz cab uzantılı dosyaları wpı da kullanabilirmiyiz

2) Mesela ben bir programı katılımsız kurulum yapmak istiyorum ama program içindeki bir yazılımı yüklemek yada bir özelliğini etkinleştirmek istemiyorum

(Örnek;Bazı programların yanında mesela Google Toolbar gibi yazılımlar bulunmakta bunu yüklemek istemiyorum diyelim) böyle bir özelleştirilmiş katılımsız kurulum yapmak mümkün mü?

• 2 ay sonra...

1.Soruna cvp: wpi sadece .exe uzantılı dosyalara uyumlu oldugunu biliyorum yane birazda mantıksız oluyor cab dosyasını ne yapacaksın ki ??

2.2oruna cvp: katılımsız program hazırlamak crack veya ekelnti eklemek içinde sitede arama yap katılımsız kurulum ile ilgili birçok şey bulacagına eminim:.....

[/codebox]@blackman

Açıkçası uzun zamandır wpi ın sürümlerine bakmadım.Ama önceki sürümün lang_tr.js sini kullanarak yada sizin gibi çözüme ulaşabilirler diğer arkadaşlar.Böyle bir sorunu başkası da yaşarsa kels arkadaşımızı uyarırsa sonraki sürümde düzeltileceğine inanıyorum

blackman kardeş tmm iyi yapmışsın yeni sürümü eklemişsinde yeni videoyuda yenilersen çok iyi olur.çünkü çogu şey farklı yeni sürümde.

Edited by önercuu

Arkdaslar WPI yi Modifiye Etmem Mümkünmü acaba Yardımcı olursanız sevınırım forumda bıraz arastırma yaptım ama WPI modıfıye etme anlatımı bulamadım yada anlatım war ben görmedım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden teşekkürler.

Ya Arkdaslar Biraz Masraflı Oluyorum ama bendekı WPI ye Bi kac Katılımsız Program Eklıcem Ama Denıyorum Yuklemede Yüklenemedı Dıe Program Ismının yanında ( X ) çarpı war yanı eger mümkünse Resimlerle program eklemeyı anlatırsanız sevınırım Şimdiden Teşekkürler.