Jump to content

Windows Loaders And Activators For All Versions

trendmark
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Windows 7 için faklı bir Loader sunuyorum. Denedim çalışıyor. Çeşitli active yöntemleri var. Eğer anakartınız destekleniyorsa Bioslu aktivasyon yapabilirsiniz.

http://www.mediafire.com/?tmmm0mnljmg

e0bcd238ac3e9fe83cf31ab84c4c42dcaebc93a0.jpg

Edited by RAPTER

Dostum biliyorum bunu duymak hoşuna gitmiyor ama program çalışmıyor. Ama neresi çalışmıyor??? Otomatik aktivasyon olayı çalışmıyor. 4 farklı bilgisayarda denedim. Hiçbirinde otomatik aktivasyon işlemi gerçekleşmedi. İlk açılıştan sonra bilgisayarı resetliyor. Sonra Bilgisayarım'a baktığımda 30 gün kaldı diyor. Sonradan Install.exe'ye tıklıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum. Bu sefer etkinleştirildi diyor. Yani kısacası program çalşıyor ama otomatik yükleme işleminde bir sorun var. Bu arada BIOS'lar modsuz. Aşağıdaki linkteki aktivasyonu eklediğin Windows 7 Ultimate 32 bit - 64 bit çalışmanı indirmiştim (çok önceden). Hala elimde ve onun aktivasyonu çalışıyor. Aynı bilgisayarda bu çalışmıyor. Bi ilgilenirsen sevinirim...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=104179[/CODE]

• Editor
Dostum biliyorum bunu duymak hoşuna gitmiyor ama program çalışmıyor. Ama neresi çalışmıyor??? Otomatik aktivasyon olayı çalışmıyor. 4 farklı bilgisayarda denedim. Hiçbirinde otomatik aktivasyon işlemi gerçekleşmedi. İlk açılıştan sonra bilgisayarı resetliyor. Sonra Bilgisayarım'a baktığımda 30 gün kaldı diyor. Sonradan Install.exe'ye tıklıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum. Bu sefer etkinleştirildi diyor. Yani kısacası program çalşıyor ama otomatik yükleme işleminde bir sorun var. Bu arada BIOS'lar modsuz. Aşağıdaki linkteki aktivasyonu eklediğin Windows 7 Ultimate 32 bit - 64 bit çalışmanı indirmiştim (çok önceden). Hala elimde ve onun aktivasyonu çalışıyor. Aynı bilgisayarda bu çalışmıyor. Bi ilgilenirsen sevinirim...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=104179[/CODE]

normalde çalışıyordu... programı son güncellememden sonra sanal ve gerçek kurulumda çalışmıştı... ^_^

doğru söylüyorsun hoşuma gitmiyor, ama bu programın hatalarını son kullanıcı söyleyecek, ben de çaresine bakmaya çalışacağım :)

bugün akşam tekrardan sanalda hem Windows 7'yi, hem de Vista'yı bu aktivasyon ile deneyeceğim... baktım olmadı programın kodlarını bi elden geçiririm...

belki de son güncellemeden kaynaklanan bir sorun vardır... bu gece yada yarına sonucu söylerim...

uyarın için sağol...

normalde çalışıyordu... programı son güncellememden sonra sanal ve gerçek kurulumda çalışmıştı... ^_^

doğru söylüyorsun hoşuma gitmiyor, ama bu programın hatalarını son kullanıcı söyleyecek, ben de çaresine bakmaya çalışacağım :)

bugün akşam tekrardan sanalda hem Windows 7'yi, hem de Vista'yı bu aktivasyon ile deneyeceğim... baktım olmadı programın kodlarını bi elden geçiririm...

belki de son güncellemeden kaynaklanan bir sorun vardır... bu gece yada yarına sonucu söylerim...

uyarın için sağol...

Bat dosyasında bir hata olabilir mi? Dediğim gibi Install.exe'ye tıklayınca aktivasyon gerçekleşiyor. Modsuz BIOS'lu bir bilgisayarda denemeyi de unutma lütfen...

Edited by NeC

• Editor
Bat dosyasında bir hata olabilir mi? Dediğim gibi Install.exe'ye tıklayınca aktivasyon gerçekleşiyor. Modsuz BIOS'lu bir bilgisayarda denemeyi de unutma lütfen...

Install.exe'ye tıklandığında aktivasyon gerçekleşiyorsa büyük ihtimal bat dosyasında sorun vardır...

ancak programda iki tane bat dosyası var, birisi gözüküyor, ikinci bat dosyası ise sıkıştırılmış vaziyette, gözükmüyor yani...

gözüken bat dosyasında sorun yok, belki de sorun diğerindedir... akşama bi kontrol edeceğim...

Install.exe'ye tıklandığında aktivasyon gerçekleşiyorsa büyük ihtimal bat dosyasında sorun vardır...

ancak programda iki tane bat dosyası var, birisi gözüküyor, ikinci bat dosyası ise sıkıştırılmış vaziyette, gözükmüyor yani...

gözüken bat dosyasında sorun yok, belki de sorun diğerindedir... akşama bi kontrol edeceğim...

Peki kolay gele... :)

• Editor

Windows 7-Vista için $OEM$ Activation v3.3 güncellenmiştir...

ÖNEMLİ NOT ve ÖZÜR : arkadaşlar NeC arkadaşımızın uyarısı üzerine uygulama elden geçirilmiş ve güncellenmiştir, maalesef 3.2 sürümünde program otomatik olarak Windows 7'yi active etmemekteydi...ancak sorun halledilmiştir, (bat dosyasındaki kod hatası düzeltilmiştir...) 3.2 sürümünü indiren arkadaşların tekrardan indirmeleri gerekmektedir, çünkü 3.2 sürümü büyük ihtimal çalışmayacaktır... şuanki 3.3 sürümü ise sanalda ve gerçek kurulumda denenmiştir ve çalıştığı tecrübe ile sabittir :) 3.2 sürümünü indiren arkadaşlardan bu küçük arıza için özürdilerim...

Nec kardeşim $OEM$ Activation uygulamasını gerçekte ve sanalda (modsuz bios sistemde) denedim, son sürüm çok şükür sorunsuzdur...

sanaldan Windows 7 ve Vista için ekran görüntüsü koyuyorum, denemenin yeni olduğunu saatten anlayabilirsin... :D

bu arada uyarın için sağol... :)

79301652.jpg

vistag.jpg

Edited by mephistooo2

• Editor

Windows 7 bitti, sırada VMware var :)

arkadaşlar bu uygulama ile kolay bir şekilde VMware programımızı istediğimiz bir marka ile patchliyoruz... peki bu ne işe yarar ? sanalda Windows 7 denemeleri yapan arkadaşlar, istedikleri bir markanın SLIC 2.1 tablosunu kullanarak, VMware programını patchleyebilir ve sanal Windows 7'ye hiçbir crack/loader uygulamadan lisanslı Windows 7 kullanabilirler...

program ilk çalıştırıldığında otomatik olarak X:\Program Files\VMware dizinine "BackUp-VMX" adında bir klasör oluşturacak ve bu klasör içine orjinal yani modsuz "vmware-vmx" dosyası kopyalayarak yedekleyecektir, böylece istediğiniz zaman VMware programını modsuz hale getirebilirsiniz...

Programın yapımı bana aittir...

NOT : uygulamayı çalıştırdıktan 3-5 saniye sonra menü karşınıza gelecektir...

Programın kullanımı :

* uygulama çalıştırıldıktan sonra istediğiniz markanın kod numarası girin ve enter'a basın...

* VMware programını modsuz hale getirmek için de "00" kodunu girin ve enter'a basın... böylece X:\Program Files\VMware dizinindeki "BackUp-VMX" klasöründen orjinal modsuz dosya geri yüklenecektir...

93896198.jpg

16169841.jpg

89599172.jpg

51461298.jpg

31221485.jpg

:)VMWare BIOS SLIC Patch - Boyut : 1755 KB

http://rapidshare.com/files/328102225/VMWare_BIOS_SLIC_Patch.rar[/CODE]

:D Alternatif Link

[CODE]http://www.mediafire.com/?zmgn1zze2wg[/CODE]

[b]NOT 2 : bu uygulama VMWare programının v7 sürümünde denenmiştir, eski versiyonlarda çalışıp çalışmadığını denemediğim için bilemiyorum...[/b]

Edited by mephistooo2

2u8jzbm.jpg

*CRACKLER*

Windows 7 Loader v1.7.7 (x86 & x64)

Windows 7 Loader v1.7

Windows_7_Loader

Windows 7 Loader1.7.4

Windows.Loader.v.4.9.7

Windows_7_Loader_v1.6.6

Windows_7_Loader_v1.7.1

Windows_7_Loader_v1.7.3_(x86_x64)

Windows_7_Loader_v1.7.6

Windows7Loaderv1.7.5

HEPSİ BİR ARADA BUYRUN LİNK

Please register to see this content.

Edited by son darbe

Bunlar Neyin Crack Dosyaları Acıklayıcı Bir Bilgi Verirmisiniz..?

Başlıkta da yazdım windows 7 nin bütün crackleri.

Program based win 7 loader (daz) in tüm versiyonlarını vermişsiniz

Sadece son versiyon yeterli olurdu??

Ben hepsini denedim (daz ve orbit30 adlı arkadaşların crackleri ) Çalışıyor. :Q

hangileri çalışıyor onuda yazsaydın..

hepside çalışıyor :Q

paylaşım için sağol...

bunlar da Türk yapımı Windows 7 ve Vista cracki :Q

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=117493&st=0#entry661602[/CODE]

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=116861[/CODE]

Tşklr bunları bilmiyordum :p

• TornadoEffect changed the title to Windows Loaders and Activators for All Versions
  • MOTUN pinned this topic