Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Loaders And Activators For All Versions

trendmark
 Share

Recommended Posts

Bios mod size zor geliyor veya bulaşmak istemiyosanız loderda işlemiyosa pc nizi hp msi dell(yeni modeller) toshiba gibi carğin işlemsi için oem driver değişitrme işlemidir..kısaca.......

How-To Write a Slic-OEM driver x64/x86 ( educational purpose only )

The project is completely open source and free and intended for proof-of-concept only!

BUT

1. You must not use my nickname for any kind of code signing.

2. Don't make a virus out of it and publish it as 'my work'

Requirements for compilation:

WinDDK 7600.16385.0 available from M$...

.. and the knowledge how to compile some files with it...

MD5: 0A890C51F6816007B898A07A4AAB024A

sisteminize göre çalıştırın patchleyin ardından loder işlemini yapın...içindeki ınstall.bat çalıştırılcak..

SONRADA LOADERI DENEYİN....

Please register to see this content.

neyse konuyu tekrar açtım modlar silmiş hatayı söylesinizde bilsek ona göre düzeltirz..

Edited by istanbul82

Bu RemoveWat diye bir crack daha var, o ne işe yarıyor istanbullu biliyormusun ? Ben çoğu makinada onu kullanıyorum şimdiye kadar hata verdiğini görmedim, yavaşlamada olmuyor, güncelleme de yapıyor. Program hakkında bilgin varsa yazarmısın..

Bu RemoveWat diye bir crack daha var, o ne işe yarıyor istanbullu biliyormusun ? Ben çoğu makinada onu kullanıyorum şimdiye kadar hata verdiğini görmedim, yavaşlamada olmuyor, güncelleme de yapıyor. Program hakkında bilgin varsa yazarmısın..

removewat apayrı bişey o sistem aktivasyon dosyalarıyla oynuyo kısmen sorunlu updatelerle çökme ihtimali yüksek bazı şeyler açdüzgün açılmıyo onda hesap makinesi filan sistem kısmen korsana düşüyo bu bildiğimiz lisans

Birde şunu yazayım, yeni satılan çoğu dizüstü bilgisayar slic 2.1 olarak geliyor, bios riskine girmeden bence bir kurulum yapıp sertifika ve key denenirse daha iyi olur, ben bu şekilde bazen olumlu sonuç alıyorum, olmazsa bios mod yapıyorum, en son çare de removewat kullanıyorum..

Birde şunu yazayım, yeni satılan çoğu dizüstü bilgisayar slic 2.1 olarak geliyor, bios riskine girmeden bence bir kurulum yapıp sertifika ve key denenirse daha iyi olur, ben bu şekilde bazen olumlu sonuç alıyorum, olmazsa bios mod yapıyorum, en son çare de removewat kullanıyorum..

oem win7 satılanlar için heçerli evet ama satılmayan kısmıda çok...

deneyen ve çalıştıran başka arkadaşlarda olmuştur :)

Teknik servisim var her indirdiğim aktivasyon u tnctr indirdikden sonra arşivime eklemeyi unutuyorum çok şükür herseferinde tnctr sitesinde arattırdıktan sonra bu aktivasyon u bulup tekrardan kullanabiliyorum antalya alanyada turist müşderilerimede win7 kuruyorum bütün avrupa dillerinde kullandım tüm sürümlerde çok güzel randımanlı çalışıyor bir gün rus müşderimin birisi Vistasinin Win7 ye yükseltildiğini söylemişdi ogün malesef ilk deneyimim di ilk önce mikrosoft u aradim türkiyede şu an için win7 nin aktivasyon desteğinin olmadiğini söylediler peki o zaman çaresi ney bu durumun şu sahatte bilgisayar kapatılacakmış dediğimde bana verdikleri cevap Vista programını tekrardan kurmam gerektiğiydi önce onları bir güzel telefonda kalayladım ondan sonra açtım gözüm nuru Tnctr imi buldum bu aktivasyonu yaptım birgüzel oldu :D:):D daha sonra bende yol yaptım bu aktivasyonu herkesede anlattım micro :D microsoft un marifetlerini bu aktivasyon uda win7 nin tüm sürümlerinde çalişdirdim defalarca çok şükür daha hiç bir sorun yasamadım. ekleyen arkadasada hizmetin bize ulaşmasını sağlayan tnc tr e de tesekkürler. 381.jpg

biliyorum bu iş için çok uğraştınız mephistooo2 bunu söylemek bile benim canımı sıkıyor ben secret arkadaşımızın paylaştığı windows 7 yi modifiye etttim tema ekledim katılımsız yaptım herşey tamam bir tek sizin yaptıpınız $OEM$ klasörü çalışmıyor crack i kurulum bittikten sonra elle çalıştırıyorum o zaman oluyor yanlız denelemlerim sanal sürücüde oldu gerçek bir bilgisayarda denemedim.peki nasıl yapmalıyım ben windows 7 sanal olarak açıyorum nereye atsamda crack kurulurken çalıtştırabilirim..

• Editor
biliyorum bu iş için çok uğraştınız mephistooo2 bunu söylemek bile benim canımı sıkıyor ben secret arkadaşımızın paylaştığı windows 7 yi modifiye etttim tema ekledim katılımsız yaptım herşey tamam bir tek sizin yaptıpınız $OEM$ klasörü çalışmıyor crack i kurulum bittikten sonra elle çalıştırıyorum o zaman oluyor yanlız denelemlerim sanal sürücüde oldu gerçek bir bilgisayarda denemedim.peki nasıl yapmalıyım ben windows 7 sanal olarak açıyorum nereye atsamda crack kurulurken çalıtştırabilirim..

o sizin dediğiniz sorun v3.2'deydi... v3.3'de o sorunu hallettim...

v3.3 kullandığınız halde yinede dediğiniz gibi bir sorunla karşılasıyorsanız, bunun sebebini bilemeyeceğim...

bu çalışmamı NeC, KemalALKIN ve dokumaci arkadaşlarım kendi hazırladıkları Windows 7 çalışmalarında kullandılar, onlarda bir sorun yok... ben de kendi çalışmamı onlarca makineye kurdum, bende de bir sorun vermedi...

tabi bu söylediklerim v3.3 için geçerlidir...

• Editor
15dqm28.jpg

V3.3 kullandığım dosya olmadı en son çare autoplay media studio ile bir buton yaparım o şekilde kurulum bittikten sonra manual olarak crack dosyasını çalıştırırım yinede sağolun yorumlarınız için çalışsaydı çok güzel olucaktı.

aslında çalışıyor, sadece sizin sisteminizde çalışmıyor...

elinizdeki $OEM$ Activation'lu Windows 7 DVD'sini başka bir bilgisayara kurun, büyük ihtimal $OEM$ Activation çalışacaktır...

Vista'dan itibaren işletim sistemleri crackleri donanımla paralel çalışmak üzere tasarlanmaya başladı...

demek ki buradaki crack sizin donanımınız için uygun değil...

Önce mephistooo2', sana çok teşekkür ediyor ve kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Ben şimdi bu loader klasörünü ($OEM$) secret arkadaşımızın forumda

link ile sunduğu win7 ye ait source klasörüne attim. Sonrada hem DVDye hemde boot flash belleğe yükledim. Denemelerimde her ikiside başarılı bir şekilde boot olup kuruluma geçiyor. Şimdi bu win7'nin source klasörüne attiğim senin $oem$ Activation V3.3 loaderin aynı başarıyı sağlayıp, kuracağım win7'lerde activationı gerçekleştirecekmi? Şunun için soruyorum, Sadece oem win7'lerdemi yoksa bütün win7'lerdemi iş görüyor? Özeldede secretin sunduğu win7de iş görecekmi?

Vereceğin cevap için ayrıca teşekkür ediyorum.

mephistooo2 hocam sizden gerçekten çok çok özürdilerim. $OEM$ klasörünü ben dokumacı arkadaşımızın windows 7 temalarını gezerken görmüştüm ve indirip denemiştim ve çalışmamıştı dokumacı arkadaşıma sorduğumda mephistooo2 hazırladığı bir crack demişti ondan buraya yazdım ama ben $OEM$ klasörü görünce windows xp modifiye edereken sizde bilirsiniz $OEM$ klasörünü I386 yanına atılıyor bu windows yoluydu buradan bir çok ayar yapabiliyordum benimde aklıma ilk o geldi ben dvd nin içine attım ama buradan sizin verdiğiniz rapidshare linkini indirdikten sonra beni oku da txt dosyasını okuyunca source klasörüne atılıcağı yazıyordu sonra sanalda denedim source klasörüne atarak ve oldu windows 7 mi tamamladım şimdi sizden gerçekten çok çok özürdilerim tamamiyle benim hatammış şuan sanalda ve gerçek bir bilgisayarda denemlerimde sorunsuz bir şekilde activasyon çalıştı çok sağolun ne diyeceğimi bilemiyorum kusuruma bakmayın hocam dalgınlığıma gelmiş..

• Editor
Önce mephistooo2', sana çok teşekkür ediyor ve kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Ben şimdi bu loader klasörünü ($OEM$) secret arkadaşımızın forumdalink ile sunduğu win7 ye ait source klasörüne attim. Sonrada hem DVDye hemde boot flash belleğe yükledim. Denemelerimde her ikiside başarılı bir şekilde boot olup kuruluma geçiyor. Şimdi bu win7'nin source klasörüne attiğim senin $oem$ Activation V3.3 loaderin aynı başarıyı sağlayıp, kuracağım win7'lerde activationı gerçekleştirecekmi? Şunun için soruyorum, Sadece oem win7'lerdemi yoksa bütün win7'lerdemi iş görüyor? Özeldede secretin sunduğu win7de iş görecekmi?

Vereceğin cevap için ayrıca teşekkür ediyorum.

buradaki çalışma hertürlü Windows 7'de çalışır, RETAIL yada OEM Windows 7 olması hiç farketmez hepsinde istisnasız çalışır... sürüm numarası da önemli değildir...

yeter ki çekirdek Windows 7 olsun ^_^

win7.jpg

Windows 7 Slic Loader 2.4.0 ( Crack-Aktivasyon ) | 8.04 Mb

Advantages:
* Quick installation (as based on a WMI script).
* One file.
* Small size.
* Choose a random name of the boot during installation.
* Ability to set (replace) only the certificate.
* The possibility of replacing the key.
* Ability to add their individual OEM information and logo.
* Ability to backup and restore license information.

Version 2.3.8

* Auto SLIC.
* Auto-activation method on the version of SLIC.

Works:

* Windows 7 Ultimate x86 & x64
* Windows 7 Professional x86 & x64
* Windows 7 Home Premium x86 & x64
* Windows 7 Home Basic x86 & x64
* Windows 7 Starter x86
* Windows Server ® 2008 Standard x86 & x64
* Windows Server 2008 R2 Standard x86 & x64
* Windows Server ® 2008 Enterprise x86 & x64
* Windows Vista Ultimate x86 & x64
* Windows Vista Business x86 & x64
* Windows Vista Home Premium x86 & x64
* Windows Vista Home Basic x86 & x64
* Windows Vista Starter x86

Size: 1.28 MB
MD5: ab6378b0e2bfa6e7cc8d0e1c1b71f2de
SHA1: 396e47c156a96644dd4bee815971df83611791b3

14kzg1w.jpg

Please register to see this content.

Rar Şifresi Yoktur.
Edited by starex_01

• Editor
Peki x64 işletim sistemini destekliyormu eğer x64 te calışıyorsa çok iyi olur aradan biraz zaman gecmiş ama yinede şansımı deniyeyim dedim şimdiden teşekkürler...

arkadaşım buradaki Loader x86 ve x64'te kesinlikle işe yaramaktadır... tabi istediğin loader'ı kullanmakta özgürsün... istersen gavurların hazırlamış olduğu loader'ı kullan...

işin görülsün yeter... ama buradaki loader'ında gavruların yaptığı loader'dan zerre farkı yoktur... bunu da bilmeni isterim...

• Editor
arkadaşım buradaki Loader x86 ve x64'te kesinlikle işe yaramaktadır... tabi istediğin loader'ı kullanmakta özgürsün... istersen gavurların hazırlamış olduğu loader'ı kullan...

işin görülsün yeter... ama buradaki loader'ında gavruların yaptığı loader'dan zerre farkı yoktur... bunu da bilmeni isterim...

ama malesef Windows Server 2008 R2 sürümünü desteklemiyor, belki ileride o sürümü de desteklemesi için programı yeniden güncelleyebilirim...

• Editor
programdaki seçenekler neden etkin değil bilen yokmu arkadşlar

eğer XP'de çalıştırdıysanız seçenekler aktif olmaz...

Vista yada 7'de çalıştırdığınız halde seçenekler yine de aktif olmuyorsa, bilgisayarınızı resetleyip yeniden deneyin...

ayrıca seçenklerin etkin olmaması sorununu da ilk sizden duyuyorum :mellow::)

• TornadoEffect changed the title to Windows Loaders and Activators for All Versions
  • MOTUN pinned this topic