Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Loaders And Activators For All Versions

trendmark
 Share

Recommended Posts

Windows 7/Vista Slic Loader v2.4.2

naycx10.jpg

Windows 7/Vista Slic Loader v2.4.2 | 5 mb

Yeah, new Win7 activation toolkit. Just get yourself Windows 7 releases from GRP or WZT, choose one of the activation methods and youвЂTMre good to go. Read instructions first. Another one Windows 7/Vista Activator for:

* Windows 7 Ultimate x86 & x64
* Windows 7 Professional x86 & x64
* Windows 7 Home Premium x86 & x64
* Windows 7 Home Basic x86 & x64
* Windows 7 Starter x86
* Windows Server® 2008 Standard x86 & x64
* Windows Server 2008 R2 Standard x86 & x64
* Windows Server® 2008 Enterprise x86 & x64
* Windows ® Small Business Server 2008 x86 & x64
* Windows Vista Ultimate x86 & x64
* Windows Vista Business x86 & x64
* Windows Vista Home Premium x86 & x64
* Windows Vista Home Basic x86 & x64
* Windows Vista Starter x86
Advantage:
1. Fast Install (since based on WMI script).
2. Single file.
3. Much smaller in size (since based on .NET Framework 2.0).
4. Slic can be added in bootmgr (Not recommended)
5. Cert & Slic option are together for OEM install.
6. Cert can be installed/replaced only.
7. Key can be replaced only.
8. Option to add your customised OEM info and logo.
9. Option to backup and restore your licence (preferred retail and wak).
Instructions:
1. Unzip
2. Follow steps in 'Mode of Activation' below
Mode of Activation:
1. OEM (Certificate & Key) install only where bios already (or modded) contains slic 2.1
2. Add slic 2.1 to Bootloader (0.97 grldr customised by Zsmin for me) with option (Default,Alternative, Low Memory, Debug, Forceful).
3. Add slic 2.1 to Bootmgr (No grldr means less time to boot, not recommended).
4. Certificate install where you want to replace certificate only.
5. Key install where you want to replace key only

http://hotfile.com/dl/28144058/bca37c8/2.4.2SlcLdr.rar.html[/CODE]

Konuyu açan arkadaşın affına sıgınarak bir resim ekliyorum yanlıs anlasılsın istemem sadece server 2008 r2 surumu ile çalısmadıgını gostermek sitedim(vista ve 7de sorun yok denedim)

Edit sorunu hallettim arkadaşlar(ilk çalısma esnasında program garip bir hata vermişti gozumden kacmıs sanırım temiz bir server 2008 kurulumundan sonra guncellestirmerli yukeyip denedim) Yani yukarıdaki resim geçersizdir

Şu resim gecerlidir :)

Emegi gecen arkadasıma canı gonulden tesekkuru bir borc bilirim...

Please register to see this content.

Edited by nuruk

• Editor

arkadaşlar, Microsoft, WAT güncelleştirmesini update listesine ekleyince, ben de meraktan, hazırladığım loader'ın orjinallik sınamasından geçip geçmediğini merak için sanalda deneme yaptım... BIOS'u modlu olan ve Windows 7'yi buradaki uygulama ile aktifleştiren arkadaşların zaten bir sıkıntısı yok... ancak loader yöntemini kullanarak buradaki uygulama ile aktivasyon yapan arkadaşlara mutlu haber... resimde herşey açık... :yahoo:

orjinal.jpg

Edited by mephistooo2

Su an removewat 2.2.5 oldugu halde dogrulamadan dun gecemedim. Sizin yaptiginizi uygulamak icin kullandigim ilaclari pasif durumami getirmem gerekiyor. Ayrica boyle bir programi bir turkun yapmasi ayri bir gurur kaynagi.

• Editor
Su an removewat 2.2.5 oldugu halde dogrulamadan dun gecemedim. Sizin yaptiginizi uygulamak icin kullandigim ilaclari pasif durumami getirmem gerekiyor. Ayrica boyle bir programi bir turkun yapmasi ayri bir gurur kaynagi.

buradaki uygulamayı kullanabilmeniz için Windows 7'nin aktivasyon dosyalarını eski haline getirmeniz gerekmektedir...

Hayırlı çalışmalar mephistooo2 arakadaşım merak ediyorum Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated sürümündeki iso dosyasında eklimi bu yazılımın.Ekli ise 10 üzerinden 10 olacak.Çalışmalarında başarılar dilerim.

Cevap verilmesi umudu ile teşekkürlerimi arzederim.

Edited by mucit41

• Editor
Hayırlı çalışmalar mephistooo2 arakadaşım merak ediyorum Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated sürümündeki iso dosyasında eklimi bu yazılımın.Ekli ise 10 üzerinden 10 olacak.Çalışmalarında başarılar dilerim.

Cevap verilmesi umudu ile teşekkürlerimi arzederim.

buradaki otomatik aktivasyon uygulamsı Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated çalışmamda mevcuttur, ama "install.wim" dosyasının içine gömülü vaziyettedir, yani Windows 7 6.1.7600.20618 DVD'sini DVD sürücüye taktığınızda buradaki uygulamayı bulamazsınız... :rolleyes:

velhasılı Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated çalışması da % 100 orjinaldir...

Ö.M'den yolladığın soruya gelince, tam olarak sorunu anlamadım... demek istediğin Windows 7'nin içine program eklemek mi, yoksa Windows 7'nin bazı özelliklerini çıkarmak mı ?

Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated indirip kurarken bu başlıkta bahsettiğin yazılımı tekrar kullanmaya gerek yok olarak algılıyorum.

Herşey Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated bu versiyonun içinde,kurulum bitince herşeyi kendi bitirmiş vaziyette aktivasyonu hal olmuş durumda geliyorsa mükemmel bir şey faazla söze gerek kalmıyor anlaşılan.

Edited by mucit41

• Editor
Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated indirip kurarken bu başlıkta bahsettiğin yazılımı tekrar kullanmaya gerek yok olarak algılıyorum.

Herşey Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated bu versiyonun içinde,kurulum bitince herşeyi kendi bitirmiş vaziyette aktivasyonu hal olmuş durumda geliyorsa mükemmel bir şey faazla söze gerek kalmıyor anlaşılan.

evet doğru algılıyorsun... :D

Windows 7 6.1.7600.20618 Pre-activated çalışmamda aktivasyon otomatik gerçekleşiyor, ayrıca kurulum esnasında ürün anahtarı da sormuyor...

format atmadan da çaresi var, ama biraz yol uzun.. yapmanız gerekenler :

* öncelikle aşağıdaki dosyayı indiriyoruz ve kuruyoruz, kurulum katılımsızdır, ekranda hiçbir şey çıkmaz, her türlü dosya ve klasörde sağ tıkta "Nitelikler" olarak gözükür

..

'Format atmadanda çare..' gerçekten güzel ve işe yarar bir yöntemmiş. Ama benim kafama takılan; bu işlemi bootmgr değilde grldr dosyasını tercih ederek yapabilirmiyiz? Yani flash belleğe grldr dosyasını atarak(Win7 DVD'sinde herhalde bootmgr ile aynı klasördedir, öylemi?) ve devamını yaparak?..

Modlu bios activationa bir zarar vermez herhalde(slic'i silme gibi falan..)..

Edited by temmuz

win7.jpg

Windows 7 Slic Loader 2.4.0 ( Crack-Aktivasyon ) | 8.04 Mb

Advantages:
* Quick installation (as based on a WMI script).
* One file.
* Small size.
* Choose a random name of the boot during installation.
* Ability to set (replace) only the certificate.
* The possibility of replacing the key.
* Ability to add their individual OEM information and logo.
* Ability to backup and restore license information.

Version 2.3.8

* Auto SLIC.
* Auto-activation method on the version of SLIC.

Works:

* Windows 7 Ultimate x86 & x64
* Windows 7 Professional x86 & x64
* Windows 7 Home Premium x86 & x64
* Windows 7 Home Basic x86 & x64
* Windows 7 Starter x86
* Windows Server ® 2008 Standard x86 & x64
* Windows Server 2008 R2 Standard x86 & x64
* Windows Server ® 2008 Enterprise x86 & x64
* Windows Vista Ultimate x86 & x64
* Windows Vista Business x86 & x64
* Windows Vista Home Premium x86 & x64
* Windows Vista Home Basic x86 & x64
* Windows Vista Starter x86

Size: 1.28 MB
MD5: ab6378b0e2bfa6e7cc8d0e1c1b71f2de
SHA1: 396e47c156a96644dd4bee815971df83611791b3

14kzg1w.jpg

Please register to see this content.

Rar Şifresi Yoktur.
Edited by starex_01

..

Klasör seçenekleri, Görünüm'den "Gizli Dosyaları Göster" seçeneğini aktif edin ve "Korunan İşletim Sistemi Dosyalarını Gizle" seçeneğini de deaktif edin...

son olarak Sistem dizini olan C: kök dizini içindeki "grldr", "w7ldr" adlı dosyaları (ikisi yada ikisinden biri vardır) normal dosya siler gibi silin ve reset atın, bu kadar...

NOT : eğer loader uyguladığınız halde C: kök dizini içinde yukarıda adı geçen dosyalar yoksa, büyük ihtimal 100 MB ayrılmış gizli bir HDD bölümü vardır ve "grldr", "w7ldr" adlı dosyaları bu bölüme kurulmuştur...

eğer durum bu şekilde ise : gizli HDD bölümüne sürücü harfi verip dosyaları loader dosyalarını sildikten sonra sürücü harfini kaldırmanız gerekmektedir..

gizli HDD bölümüne sürücü harfi vermek için yapmanız gereknler :

Başlat Menüsü>Yönetimsel Araçlar>DEpolama>Disk Yönetimi bu sıray takip ederek gizli HDD'ye ulaşırsınız ve gizli HDD üzerinde sağa tıklayıp sürücü harfi ver demeniz yeterlidir, sürücü harfini kaldırmak için de yaptığınız işlemlerin tam tersini yapınız...

bütün bunları yaptıktan sonra bilgisayarı resetle, açıldıktan sonra sadece sertifika ve key gir, loader yükleme, bakalım activation oluyor mu ? eğer oluyorsa bir daha loader'la uğraşmana gerek yok... :)

Mephistooo2,mesajlarını okuyarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bazı sorularım olacak:

1-Benim win7'li sistemimde disk yönetiminde gizli HDD bölümü görünmüyor. Bu, gerçekten sistemde böyle bir bölüm yokmu demektir yoksa bu bölümü görebilmek için disk yönetimi seçeneklerinden bir ayarmı yapılıyor?

2- Yine bu sistemimde gizli ve korunan dosyaları görünür yaptım. Orada bootmgr'yi gördüm ama grldr yok. Neden ve olması gereken bu dosya nerede?

3-w7ld dosyasıda yok. Neden ve nerede? Bu loader crack dosyasımıdır ve benim sistemim modlu bios activation ile activation yapıldığı içinmi yoktur?

4-Bootmgr dosyasının içindeki bilgileri okuma imkanı varmıdır ve nasıl?

5-Gizli olmayan bootsqm.dat dosyası nedir ve ne işe yarar? Silersek zararı olurmu?

6-Sistemim modlu bios activation öncesi loader crack activationluydu ve bunu modlu biosa geçerken uninstall etmiştim. Ama şu anda sistemimde -uninstall'e rağmen- bu eski loader crackımdan kalıntılar varmı, onu merak etmekteyim. Bunu nasıl öğrenebilirim(Öğrenebilirsem el ile sileceğim ve WAT güncellemesinin bunları belirleme ihtimalini yok edeceğim. Düşüncem budur.)?

Bu soruları anlaşılır bir dille cevaplamanı rica ediyorum. Eğer cevaplarsan ben ve benim gibi meraklı arkadaşlar, çok sevineceğiz.

Teşekkür ederim..

Edited by temmuz

• TornadoEffect changed the title to Windows Loaders and Activators for All Versions
  • MOTUN pinned this topic