Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Mozilla Firefox Yer İmlerim Kayboldu ! / Düzeldi

ixirix

Recommended Posts

az önce restart attım.pc i tekrar açtıgımda firefoxtaki yer imlerinin olmadıgını gördüm.onlarca sayfa adresi yok olmuş.bunun nedeni nedir.yoksa yer imleri aşırılıktan başka bi dosyaya falanmı kaydedildi. bi yardım lütfen :(:huh:

3xxcj8.jpg

Şu an için aklıma başka birşey gelmiyor. İftardan sonra biraz araştırırım inşallah birşeyler bulurum yada bulursan paylaşırsın bizimle.

sağol kardeşim düşünmen yeter.bakalım halen araştırıyom bişi bulurum inşallah..çok önemli yerler vardı yer imlerinde :huh:

Hımmm o yer imlerini bizimle paylaşırsan bir iyilik düşünürüz herahalde :(:huh:

Şaka Şaka :(

Bir de Recover My Files ile Dene uzantı seçimi yaparak büyük ihtimalle bulur. Ben Object Rescue ile bulmuştum daha önce bir dene istersen.

hiçbişey yapma

bekle

mozilla kullanıyorum ben. freworks değil.. Ama muhtemelen yapısı ve çalışma şekli aynı olmalı.

O yüzden şu dizinin fireworks ve senin pc'ndeki yapısını bul

C:\Documents and Settings\ PC İsmin \Application Data\Mozilla\Profiles\default\n1wc2opl.slt\bookmarks.html

Bookmarks.html olarak ta arayabilirsin. Tüm imlerin tek dosyada olması gerekir. Ie'deki gibi tek tek degildir.

Bu zaman zaman başıma da gelirdi. Mozilla bazen hata ile beraber farklı bir kullanıcı oluşturur ve eski dosyalar fakrlı bir dizinde kalır. Yeni bir kullanıcı ve dzin açarak sıfırdan başlar. Bu yüzden ayarların, kayıtlı şifrelerin ve imlerin gitmiş olabilir.

Mozillada bir dosyada şifreler de kayıtlıdır. Fireworks de öyle ise, bu dosyayı da taşırsan kayıtlı adreslerin şifresini istemez. Ayrıca bu yeniden kurulumda bile geçerlidir.

Bendeki sifre kayıtları "60157202.s" adlı bir dosyada saklanmakta Sıradan bu tür bir dosya oluşturmaktadır.

içeriği de örnek olarak

==================

Please register to see this content.

UserName

~dFV6GXW=

*PassWord

~PMTVshHJZDQ==

.

==================

Kolay gelsin

hay ellerin dert görmesin emi :(

sonunda ya çok şükür..çok saolasın tezat ağabey

aynı anda alperen dostumda aynı yöntemi bi arkadaşına danışarak bana söledi :) ona da sonsuz teşekkürler

nasıl bi iyilik yaptınız bi bilseniz :(:huh: SamedAllah razı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...