Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Powerbank Tavsiye Sadece Bir Kez şarj Ediyor

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

abdulhey_, 36 dakika önce yazdı:

@KenanK

hepsiburada da :

250g ağırlığındadır. 
Boyutlar: 9 x 7.7 x 2.2cm (L x G x T) 

yazıyor. en: 7.7 mi ??  eğer öyle ise kemer kılıfına sığmaz. ben zenpower kadardır diyordum ama ondan büyük galiba eni. vardı bir tane zenpower denedim kılıfa tam uyduydu.

Hangi ürüne baktığınızı bilmiyorum. Bendeki 1. Nesil olan versiyonu. Bahsettiğiniz bel kılıfının boyutunuda bilmiyorum ama bendeki ürün o kadar büyük değil.  2. Nesiller farklı olabilir incelemedim. 

KenanK, 5 dakika önce yazdı:

Hangi ürüne baktığınızı bilmiyorum. Bendeki 1. Nesil olan versiyonu. Bahsettiğiniz bel kılıfının boyutunuda bilmiyorum ama bendeki ürün o kadar büyük değil.  2. Nesiller farklı olabilir incelemedim. 

evet 10000 mah lık olan yeni.  6 cm.  bahsettiğimiz ise 7.7 cm eni.  zenpower vardı dükanın birinde kılıfta denedim tam olmuştu.o da 6 cm di eni.  bu 7.7 olmaz kılıfa. en iyisi 10000 mah lık alayım alacağım kişide varsa. veya hb den alsak...? kargo verecez boşuna. 10400 olanın sayfasında videoda orjinal ile sahte olanın tam bir videosunu vermiş.

hb 59 tl kargo bedava. ben 55 tl ye alıcam kargo benden güya kar ediyoz :) ulan bu devirde yaş yere yatanmı olur yav. 

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

evet 10000 mah lık olan yeni.  6 cm.  bahsettiğimiz ise 7.7 cm eni.  zenpower vardı dükanın birinde kılıfta denedim tam olmuştu.o da 6 cm di eni.  bu 7.7 olmaz kılıfa. en iyisi 10000 mah lık alayım alacağım kişide varsa. veya hb den alsak...? kargo verecez boşuna. 10400 olanın sayfasında videoda orjinal ile sahte olanın tam bir videosunu vermiş.

hb 59 tl kargo bedava. ben 55 tl ye alıcam kargo benden güya kar ediyoz :) ulan bu devirde yaş yere yatanmı olur yav. 

HB alamayı düşünüyorsanız aceleniz yok ise 24 Kasım ı bekleyin. Black Friday indirimleri olacak deniyor. Fiyatlar düşebilir. 

• Like 2

KenanK, 15 saat önce yazdı:

eni 6 cm olanı mı sizdeki? 10 cm boy ve 2 cm kalınlık mı?  10000mahlık. eğer o ise kaçlık bataryada kaç dolum yapıyor full şarj durumunda? aslında onu alacaktım boyut ideal diye kılıftada 3.5 cm boş yer kalacaktı. orayada diğer aparatları koyabilirim diye düşünmüştüm.  fakat son incelememde bu yukarıda son olarak aldığım ın avantajlarının daha fazla olduğunu öğrendim ve onu sipariş ettim.

abdulhey_, 4 dakika önce yazdı:

eni 6 cm olanı mı sizdeki? 10 cm boy ve 2 cm kalınlık mı?  10000mahlık. eğer o ise kaçlık bataryada kaç dolum yapıyor full şarj durumunda? aslında onu alacaktım boyut ideal diye kılıftada 3.5 cm boş yer kalacaktı. orayada diğer aparatları koyabilirim diye düşünmüştüm.  fakat son incelememde bu yukarıda son olarak aldığım ın avantajlarının daha fazla olduğunu öğrendim ve onu sipariş ettim.

Boyutlarini bilmiyorum. Tombul birsey ama. iPhone 6 yi 3 tam ve 1 yarim kez şarj ediyordu en son. Suan iPhone SE kullanıyorum daha deneme şansım olmadı. Resimlerini atayım belki fikir oluşturur. 

Ay8400.jpg

4GW7ZL.jpg

Please register to see this content.

evet işte linkinide verdim. demek o kadar dolduruyor. ama iphone 6 ların hepsi 1800 mah lık. 3.5 kez ise  6300 mah yapıyor 3700 mah nerde ? :)  o değilde benimki daha verimli olsada seninkinden alsa idim taşımada çok avantajlı olacaktı. neyse hayırlısı olsun.

abdulhey_, 10 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

evet işte linkinide verdim. demek o kadar dolduruyor. ama iphone 6 ların hepsi 1800 mah lık. 3.5 kez ise  6300 mah yapıyor 3700 mah nerde ? :)  o değilde benimki daha verimli olsada seninkinden alsa idim taşımada çok avantajlı olacaktı. neyse hayırlısı olsun.

Aynen siparişlerimden baktim oraya cikti. 2. resimde eğer fark ettiysen zaten gercek pil degerinin 6250Mah oldugu yazıyor. Hiç bir zaman yazan deger ile icerinsendeki pil tutmaz. HDD ler de oldugu gibi. Urunden memnun kaldıktan sonra sorun yok. 

KenanK, 1 saat önce yazdı:

Aynen siparişlerimden baktim oraya cikti. 2. resimde eğer fark ettiysen zaten gercek pil degerinin 6250Mah oldugu yazıyor. Hiç bir zaman yazan deger ile icerinsendeki pil tutmaz. HDD ler de oldugu gibi. Urunden memnun kaldıktan sonra sorun yok. 

O zaman niye 10000 mah yazıyor?  Az fark olsa neyse?

abdulhey_, 1 saat önce yazdı:

O zaman niye 10000 mah yazıyor?  Az fark olsa neyse?

(3.6V - 10000mAh) = 3.6 volt 10 ampersaat çekerseniz batarya 1 saatte biter.

(5.1V - 6250mAh) = 5.1 volt 6.25 ampersaat çekerseniz batarya 1 saatte biter.

10000 mah yazmasında bir problem yok ve doğru. Önemli olan kısmı voltaj 3.6 volt yazıyor. Bir telefon bataryası 3.7 volttur ve onu doldurmak için size gerekli olan voltaj ise 5 volttur. Yani 6.25 amper saat olarak hesaplamanız gerekiyor.  Yaklaşık olarak 2 amperlik bir bataryayı 3 defa sarj edebilirsiniz.

• Like 1

evet 2. nesil i aldım. demin ulaştı elime. görüntü orjinal fakat kazımalı barkotun altından hiç bir numara çıkmadı. veya ben fazlamı kazıdım bilmiyoırum. ama hiç değilse fazla kazımadığım kısımdan bir kaç rakam çıkması gerekirdi ama çıkmadı. neyse bakalım deneyelim. 4 ışıktan 2 si yanıyordu ilk taktığımda telefona %74 dü telefon %94 e kadar acaip hızlı doldu ama diğer kalan %6 lık boş kısım daha uzun sürüyor sanki. 2750 mah lık telefonnum.  full olarak doldurduktan sonra cihazı kaç kez dolduruyor denicem. sonucu yazarım.

incelediğim kadarı ile hala 2 ışık yanmasına rağmen cihazda telefon %99 da  şarj belli müddetten sonra duruyor. bir kaç kez oldu bu dikkat ettim. sonra cihazdaki butona basınca aynı şekilde şarj a devam ediyor.

ama bu kısır döngü 2 kere oldu ve şimdi 3. ye butona basıp şarjı tekrar başlattım. 

şarj duruyor derken sadece cihaz durmuyor telefonunda şarj ışığı sönüyor yani. veya %100 olup şarjı kendi kesmiş olabilir ben farketmeden

Edited by abdulhey_