Jump to content

Recommended Posts

Fast Video Downloader 3.0.0.12

Update: 20 Kasım 2017

XEpM53.png

Hakkında

YouTube, DailyMotion, Metacafe, Vimeo ya da benzer portallardan diğer videoları indirmenize izin veren bir programdır. Bu uygulamanın sundukları bununla sınırlı kalmaz. Ayrıca videolarınızı telefonunuzda, tablette ya da PSP'de oynatmak istediğiniz formata da dönüştürür. 

Fast Video Downloader kullanarak bir video indirmek sunulan iki yöntemden birini kullanmak kadar basittir; her ikisi de oldukça anlaşılır. Bir taraftan uygulama içine video URL'sini kopyalayıp yapıştırabilirsiniz ve otomatik olarak memnun olduğunuz formatı seçebilirsiniz. Diğer taraftan ise direkt olarak indirmek için istediğiniz videoyu bulabileceğiniz uygulamanın ara yüzünden tarama yapmak oldukça basittir. 

İndirme listesinde aynı anda beş farklı videoyu indirebilirsiniz. İndirdiğinizde, sabit sürücüye yerleştirmek için indirilmiş klasöre bakmaktan başka şey yapmanıza gerek yoktur. 

Fast Video Downloader sevdiğiniz videoları indirmek için muhteşem bir programdır ve bu sayede internette istediğiniz her yerden videolar alabilirsiniz.

İNDİRMELİNKİ

Alıntı

• Like 2
  • Thanks 1

• 4 ay sonra...
zafero, 5 saat önce yazdı:

hocam lınkler calısmıyor

Ben bir sorun göremedim çalışıyor link değerli kardeşim.

OoX91A.gif

>>hoca<<, Bir saat önce yazdı:

idm ye göre hız ve kullanım kolaylığı hakkındaki yorumunuz nedir

Usta kullanmadım hiç denemek gerekli kullanan diğer arkadaşlar varsa mutlaka,düşüncelerini belirtirler konu altına saygılar. :)