Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Mikicun Windows Xp Portable

lebuda
 Share

Recommended Posts

sayfanın altına doğru bakarsanız 3 tane rapid linki var

aynı program olduğunu tahmin ediyorum

ama indirmedim

belki fazla part istemeyen arkadaşların işine yarar...

http://programsbydoctor.blogspot.com/2007/07/windows-xp-mikicun-v2-roda-direto-do-cd.html [/CODE]

rar şifresi:kdgilberto2000

Edited by ooppss

belki fazla part istemeyen arkadaşların işine yarar...

@ooppss aynı programdır.. ! test ettim sorunsuz çalışıyor ayrıca arkadaşımız 6 part halınde vermiş bu lınkte 3 part halınde eksiksiz çalışıyor. ve veren kişi ayrıntılarınıda yazmış bilip bilmeden foruma sallamamış

download info: MİKİCUN V2 (ikinci versiyon) sıkıştırılmış 281 mb total 582 mb

download url: şifresi : kdgilberto2000

Please register to see this content.

WinXP_Portable.jpg

WinXP_Portable_1.jpg

Edited by yug2980

• 2 hafta sonra ...

arkadaşım bunu 50 mb 50 mb bolüp rapid puanı kazancam derdine girmeseydin de 100 part 100 part yapsaydın bizide reset derdinden kurtarsaydın ufacık birleştirme programını bile ayrıca yüklemişsin bu kadarmı rapid göz oldunuz yaw bi iyilik yapacaksınız karşılığını fazladan fazladan alayım demişsin dawranışını kınadım gerçekten !

verdiğin live cdnin

içeriğini ben yazayım bari

yorumlarına virgülüne varıncaya kadar katılıyorum yorumun için çok teşekkur ederim

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
vistada mumkun ama vista live cd ye ne katar onu bilmem

bu cd iso yada kalıp değilki kendınden açılana rar dosyası çıkıyor nero ule yazdırmayı denedım kalıp yazdır dedım olmadı bootable ekledımn açmıyor bır turklu olmadı yanı. varmı yanıı olan

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
eline sağlık bide bunun türkçesini programlarda türkçe olarak yapsan süper olur

Arkadaşlar bu LiveCD konuyu açan arkadaş tarafından yapılan bir şey değil ben bu live CD yi yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum. Bu ayarda RAM den çalışabilen bir Live CD yi Türkiye'de yapacak birisini bulmanız çok zor onun için olayı abartmayın arkadaş sadece uzun süredir var olan bir programın linklerini vermiş.

Bart-PE ile yapacağınız LiveCD buna göre çok ilkel olur, böyle bir programı yapabilmek için çok iyi bir programcı gerekir. (Windows işletim sisteminin tüm altyapısını çözmüş birisi lazım)

Paylaşan arkadaşa teşekkürler bu LiveCD ile ben pek çok bilgisayardan veri kurtardım, eminim sizinde mutlaka bir gün işinize yarar.

• 4 years yıl...