Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Rs3 16in1 (1709.16299.98)

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
bozart, 21 saat önce yazdı:

Eyvallah Üstad. ..beklenen bi çalışmaydı. .☺

Piyasada x64bit Esd sürümler göremedik yapabilirmisiniz 

kskmehmet, 18 saat önce yazdı:

Merhaba,

intel Atom n2600 1.60 ghz işlemci ve 2 gb ram olan bir netbook a bu linkten indirerek flash bellek üzerinden pro vl x86 sürümü yüklemede sorun yaşanır mı ? Konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. 

İyi günler.

home sürümünü deneyebilirsin

herz, 20 saat önce yazdı:

öncelikle emeğine sağlık .bu çalışmayı iso dosyasını multiboot sistemlerde kullanabiliriz değilmi.birde yine nt 6 ile çevirip eski multiboot sistemlerdede kullanılırmı.teşekkürler

evet multiboot ve nt6 yönteminde kullanabilirsin

pixokid, 17 saat önce yazdı:

fiaş bellekle kurulmuyor neden acaba hocam

neyle hazırladın usb yi nasıl bir hata alıyorsun

Edited by köylü
  • Thanks 1

• Editor
kocamanadam, 16 dakika önce yazdı:

KB4051963 nolu gücellemeyi yükleyemiyorum.Acaba amd 64 tabanlı olduğu için mi.Cevap yazarsanız sevinirim.

o güncelleme zaten sistemde yüklü sistem an itibarı ile hala günceldir sadece defender ve kötü yazılım temizleme aracını bulur başka güncelleme yok siz onu elle yüklemeyemi çalışıyorsunuz veya denetlemelerdemi çıkıyor denetlemelerde çıkmaması lazım

köylü, 3 saat önce yazdı:

o güncelleme zaten sistemde yüklü sistem an itibarı ile hala günceldir sadece defender ve kötü yazılım temizleme aracını bulur başka güncelleme yok siz onu elle yüklemeyemi çalışıyorsunuz veya denetlemelerdemi çıkıyor denetlemelerde çıkmaması lazım

Sayın hocam denetlemelerde çıkıyor.Güncelleme var diyor,yüklüyor,sonra yüklenemedi geri alınıyor diyor.

• Editor
kocamanadam, 15 dakika önce yazdı:

Sayın hocam denetlemelerde çıkıyor.Güncelleme var diyor,yüklüyor,sonra yüklenemedi geri alınıyor diyor.

hangi sürümü kurmuştun ben daha evvel kontrol etmiştim yeniden kontrol edeyim

Arkadaşlar bu sorunla karşılaşan varmı başka

• Editor
kocamanadam, 12 dakika önce yazdı:

Hocam hangi sürüm olduğunu tam bilmiyorum ama yükseltme ile kurduğumu biliyorum.Alakana teşekkür ederim.

yükseltmeyi bilmiyorum normal kurulumda olmuyor öyle bi sorun peki flash ve diğer güncellemede çıkıyormu denetlemede?

ben bu çalışmayı işte bu siteden  

Please register to see this content.
  indirdim ama daha dün indirdiğim için deneme fırsatım olmadı deneyince yazarım

canfevzi, 04.12.2017 - 01:45 yazdı:

rar dan çıkarırken dosya bozuk hatası alıyorum.Bu hata sadece bendemi acaba

bende olmadı hiç sorunsuz rardan çıkarabildim

sanal makine de kurup denedim hiç sorun çıkarmadan kuruluyor harika bir çalışma olmuş + masaüstü ikonları hazır geliyor.aslında sadece 64 bit olan neden çıkarılması için gerek duyuldu onu anlayamadım oysa bu çalışmada da 64 bit tüm win 10 çeşitleri mevcut aralarında ne fark var doğrusu onuda merak etmedim degil  ister 32 bit olanı kur ister 64 bit olanı kur hepsi elinin altında ben böylesini seviyorum doğrusu

Edited by tahsin4345
  • Sad 1

tahsin4345, 09.12.2017 - 10:39 yazdı:

....aslında sadece 64 bit olan neden çıkarılması için gerek duyuldu onu anlayamadım oysa bu çalışmada da 64 bit tüm win 10 çeşitleri mevcut aralarında ne fark var doğrusu onuda merak etmedim degil  ister 32 bit olanı kur ister 64 bit olanı kur hepsi elinin altında ben böylesini seviyorum doğrusu

Kardeş;  aradaki tek farkı uefi desteği olması...x64 bit onun için tercih ediliyor. ..Bu çalışmada uefi desteği olmadığı için  x64 uefi daha çok tutuluyor. ..zaten bu çalışmanın bi mantığı yok piyasada 32Bit sistem kalmadıki. ..hade ondan geçtik olsada driver desteği yok. ..Günümüz ihtiyaç x64bit uefi dir

Edited by bozart
  • Like 1

bozart, 19 saat önce yazdı:

Kardeş;  aradaki tek farkı uefi desteği olması...x64 bit onun için tercih ediliyor. ..Bu çalışmada uefi desteği olmadığı için  x64 uefi daha çok tutuluyor. ..zaten bu çalışmanın bi mantığı yok piyasada 32Bit sistem kalmadıki. ..hade ondan geçtik olsada driver desteği yok. ..Günümüz ihtiyaç x64bit uefi dir

32,64 BİT BİR ARADA VERİLEN SİSTEMLERDE KURULUM AŞAMASINDA  64 bit olan win sürümünü işretleyip kursa uefi destekleyen bilgisayarımıza kurulamazmı demek istiyorsun .ben 64 biti bilgisayarın destekliyorsa uefi de kurabilirsin diye düşünüyordum galiba sizin bu dediğinizden sonra yanlış düşünüyormuşum onu anladım

• Like 1