Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Rs3 16in1 (1709.16299.98)

köylü
 Share

Recommended Posts

yunus_74_78, 14 saat önce yazdı:

köylü hocam çalışmalarınızı her zaman kullanıyorum ama bu sürümde 

Please register to see this content.
 hatası veriyor.(dvd  den)kuramadım neden olabilirki

Pc nizin Sistem özelliklerinizi belirtirmisiniz? ?

Muhtemel sorun ve çözümleri?

- İndirilen işletim sistemi Iso kalıbı eksik inmişse,md5 checksum karşılaştırması yaparak dosya bütünlük kontrolünü yapmak

- Dvd diske yazım hatası,dosya atlamasıda hataların oluşmasına sebebiyet verecektir.Genellikle işletim sistemi yazımları için önerilen hızlarda yazdırma hızı kullanılmalıdır (Minimum-8x ile16x) vb.

- Usbdisk üzerinden boot yöntemi ile kurulumu yapmak sağlıklı olacaktır.

- Bios'u sıfırlayıp "virtualization özelliğini" aktif ederek (Enable) tekrar kurmayı deneyin.

- Son olarak Dvd,Usbdisk'te işe yaramadıysa eğer,alternatif hızlı yöntem olan,sabit disk üzerinden NT6 üzerindende kurulum ayrıca yapılabilir alta linki bulabilirsiniz eklendi.

Usbdisk,Dvddisk ve Nt6 kurulum araçları hepsi bir arada kurulumsuz (Portable) olarak kullanabilir şekilde! Kolay gelsin &  Esenlikle Kalınız! :) 

https://drive.google.com/open?id=1bdpE-vCSuvwMqZYDXnni_QeC8tRpI15W

bozart, 10 saat önce yazdı:

Pc nizin Sistem özelliklerinizi belirtirmisiniz? ?

hocam sistemle alakalı olacağını sanmam. i7 3770--hd6970--uefi destekli anakart ve harddisklerde sorunsuz.

sağolsun forjest hocamda ilgilenmiş.inen iso nun MD5 ine bakmadım sorunlu inmiş olabilir. dvd ye yazınca isoyu silmiştim.

dvd ye en düşük hızla yazdırdım, yazım hatası da olacağını sanmam. Usbdisk üzerinden boot yöntemini bilmiyorum,

şimdi 8in1 sürümünü indirip deneyeceğim.ilginize teşekkür ederim.

• Thanks 1

forjest, 6 saat önce yazdı:

Muhtemel sorun ve çözümleri?

- İndirilen işletim sistemi Iso kalıbı eksik inmişse,md5 checksum karşılaştırması yaparak dosya bütünlük kontrolünü yapmak

- Dvd diske yazım hatası,dosya atlamasıda hataların oluşmasına sebebiyet verecektir.Genellikle işletim sistemi yazımları için önerilen hızlarda yazdırma hızı kullanılmalıdır (Minimum-8x ile16x) vb.

- Usbdisk üzerinden boot yöntemi ile kurulumu yapmak sağlıklı olacaktır.

- Bios'u sıfırlayıp "virtualization özelliğini" aktif ederek (Enable) tekrar kurmayı deneyin.

- Son olarak Dvd,Usbdisk'te işe yaramadıysa eğer,alternatif hızlı yöntem olan,sabit disk üzerinden NT6 üzerindende kurulum ayrıca yapılabilir alta linki bulabilirsiniz eklendi.

Usbdisk,Dvddisk ve Nt6 kurulum araçları hepsi bir arada kurulumsuz (Portable) olarak kullanabilir şekilde! Kolay gelsin &  Esenlikle Kalınız! :) 

https://drive.google.com/open?id=1bdpE-vCSuvwMqZYDXnni_QeC8tRpI15W

hocam inen iso nun MD5 ine bakmadım sorunlu inmiş olabilir. dvd ye yazınca isoyu silmiştim. dvd ye düşük hızda yazdırdım,

diğer dedikleriniz beni aşıyor. hele NT6 yı ilk defa duyuyorum.verdiğiniz link sıkıntılı galiba.

ben kolaya kaçıp köylü hocamın 8in1 sürümünü deneyeceğim.

hepinizin çalışmalarını kullandım, herbiri ayrı değerlidir,teşekkürlerimi sunarım.

• Like 1

• 5 years yıl...