Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Mozilla Firefox 105.0.3 Türkçe

forjest
 Share

Recommended Posts

MOZILLA FIREFOX ESR 52.0.1 [x86 - x64] BİT TÜRKÇE | 28 Mart 2017

https://yadi.sk/d/1BwGFW843GQ8fk 90MB Win32/64Bit Katılımsız

Bilgi:32 ve 64 bit orjinal setuplar kullanıldı uygun olanını kurar.Anagiriş,arama motoru Google Türkiye ayarlı,işlemci ve Ram kullanımında en düşük seviyesi ile bilinen Reklam engelleyicisi uBlockOrigin eklendi yerimleri açık optimal ince ayarlar geçildi.FireFox ESR kurulumsal nitelikte olan tarayıcı oluşundan,sadece güvenlik düzeyi ve kararlılık güncellemeleri almakta belli zaman aralıklarında sürüm güncellemeleri yapmaktadır.

Spoiler

45dg3x9a.png

• Like 4
  • Thanks 1

• 1 ay sonra...

Mozilla Firefox 53.0.2 Final x86.x64

Spoiler

7qG03Y.jpg

• Yönetici olarak Çalıştırın.
  • "Kurulum Tamamlandı!" uyarısı çıkana kadar bekleyin.

MD5:86870C64D65E17FDBB6712D156F21D760

(60,55 Mb)

mBSnI.gif

http://turbobit.net/aehrasddu26t.html
https://userscloud.com/il700dl589i1

Edited by nous
  • Like 2

• 6 ay sonra...

Mozilla Firefox Quantum 57.0.1 Final [x86-x64] | Katılımsız

Firefox Quantum, Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış, az bellek tüketen, hızlı çalışan, modern yapıda bir internet tarayıcısı. Mozilla Firefox’un standart sürümüne göre çok daha hızlı çalışan, daha az kaynak tüketen, modernize edilmiş arayüz sunan bir web tarayıcısı karşımızda

Link: 

Mozilla Firefox Nightly 59.0a1 [x86-x64] | Katılımsız

Firefox Nightly, Firefox’un daha deneysel sürümlerini sergilemek amacıyla tasarlandı. Nightly kanalı, en yeni Firefox özelliklerini stabil olmayan bir ortamda denemenize, özellikler ve performansla ilgili geri bildirimlerde bulunmanıza olanak tanıyor. Böylece neleri final sürüme aktaracağımızı belirlememize yardımcı oluyorsunuz.

Link: 

Please register to see this content.

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 57.0.1 / 59.0a1 Türkçe
  • 4 hafta sonra ...

Mozilla Firefox Quantum 57.0.3 Final [x86-x64] | Katılımsız

1508283679_mozilla-firefox-quantum.png

Firefox Quantum, Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış, az bellek tüketen, hızlı çalışan, modern yapıda bir internet tarayıcısı. Mozilla Firefox’un standart sürümüne göre çok daha hızlı çalışan, daha az kaynak tüketen, modernize edilmiş arayüz sunan bir web tarayıcısı karşımızda

Link: 

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 57.0.3 Türkçe
  • 2 hafta sonra ...

Mozilla Firefox Quantum 57.0.4 | Katılımsız

.: Kurulum Notları :.
# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Kaldırır ve Kalıntıları Temizler.
# 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir.Sisteminize Uygun Sürüm Yüklenir.
# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.( Kurulum Hızı Yüksektir. )
# Başlangıç Açılışı ve Varsayılan Tarayıcı Bildirimleri Kapatıldı.
# Otomatik Güncelleştirme Kapalıdır Fakat Denetlenmesi Açıktır.
# Giriş Sayfası : www.google.com.tr Ayarlandı.
# Arama Sayfası : www.google.com.tr Ayarlandı.Sadece Google Olarak Ayarlandı.
# Son Sürüm uBlock Origin 1.14.22 Reklam Engelleyici Eklenmiştir.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz..

• Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 57.0.4 Türkçe
ronaldinho424, 9 dakika önce yazdı:

Mozilla Firefox Quantum 57.0.4 | Katılımsız

# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Kaldırır ve Kalıntıları Temizler.
# 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir.Sisteminize Uygun Sürüm Yüklenir.
# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.( Kurulum Hızı Yüksektir. )
# Başlangıç Açılışı ve Varsayılan Tarayıcı Bildirimleri Kapatıldı.
# Otomatik Güncelleştirme Kapalıdır Fakat Denetlenmesi Açıktır.
# Giriş Sayfası : www.google.com.tr Ayarlandı.
# Arama Sayfası : www.google.com.tr Ayarlandı.Sadece Google Olarak Ayarlandı.
# Son Sürüm uBlock Origin 1.14.22 Reklam Engelleyici Eklenmiştir.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz..

hocam teşekkürler ama farklı bir yere upload edebilir misiniz.

• 3 hafta sonra ...

Mozilla Firefox Quantum 58 Final x64 | Update: 27 Ocak 2018
- Yerimleri Adres çubuğu açık,Anasayfa ve arama motoru Google Türkiye ayarlı.
- Yüksek optimum ayarlar tanımlandı.
- uBlockOrigin (Reklam Engelleyicisi) + BrowsecVPN (Engelli sitelere giriş) eklentileri sabitlendi yüklü gelir.
- Mozilla Firefox'un 64 Bit setup'ını içerir,Windows 64 Bit sistemler içindir 32 bit'e yüklenmez ve kurulum yapmaz 7zipSFX ile paketlendi.Ekran Görüntüsü

Spoiler

image.png.fec8592a947165e99e4e11dd3dab0f01.png

Alıntı

42MB Zipnopass! OS:For_Windows64Bit Katılımsızkurulum

• Like 3
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 58.0 Türkçe

Mozilla Firefox Quantum 58.0.1 Katılımsız

# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Kaldırır ve Kalıntıları Temizler.
# 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir.Sisteminize Uygun Sürüm Yüklenir.
# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.( Kurulum Hızı Yüksektir. )
# Başlangıç Açılışı ve Varsayılan Tarayıcı Bildirimleri Kapatıldı.
# Otomatik Güncelleştirme Kapalıdır Fakat Denetlenmesi Açıktır.
# Giriş Sayfası : www.google.com.tr Ayarlandı.
# Arama Sayfası : www.google.com.tr Ayarlandı.Sadece Google Olarak Ayarlandı.
# Son Sürüm uBlock Origin 1.15.4 Reklam Engelleyici Eklenmiştir.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz..

Edited by ronaldinho424
  • Like 3

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 58.0.1 Türkçe
  • 1 ay sonra...

Mozilla Firefox Quantum 58.0.2 Best Performance! (x64 Bit )

En yüksek seviyede koruma özellikleri açık şekilde! (Sitelere WebRTC IP_bilgisi gönderimi gizli)

→ Reklam Engelleyicilerine katkı gücü arttıldı! (Popup'sız,Saf ve temiz Internet Gezintisi)

→ Donanım,Ram,İşlemci kullanımına yönelik Maksimum Hız ayarları (Sayfa geçişleri,tepki süreleri,kararlılık)

→ uBlockOrigin v1.15.10 (Reklam Engelleyicisi) Filtre/Güncellemeleri yapılı + Browsec VPN Free and Unlimited (Engelli Sitelere Giriş) Popüler Eklentiler İlave!

→ Yer imleri ana çubuğu açık ve yapılı.

→ AnaGiriş Sayfası ve Arama Motoru: 

Alıntı
Spoiler

3EJoQr.gif

42 MB Katılımsız Zipnopass! Platform: Windows 64 Bit

Edited by forjest
  • Like 5
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 58.0.2 Türkçe
kilicmuhsin, 14 saat önce yazdı:

Birde 57 sürümden öncekilere uygulanan temalar yüklense hemen kuracağım.Yoksa Opera ve diğerleriyle devam

Tema yapımcılarının bu yönde çalışmalarını güncellediği yönünde yorumları var sanıyorum ileri zamanlarda temalar dahil desteklemeyen eklentilerin,quantum serisine uygun hale getirirler.

forjest, 10.03.2018 - 18:36 yazdı:

Mozilla Firefox Quantum 58.0.2 Best Performance! (x64 Bit )

En yüksek seviyede koruma özellikleri açık şekilde! (Sitelere WebRTC IP_bilgisi gönderimi gizli)

→ Reklam Engelleyicilerine katkı gücü arttıldı! (Popup'sız,Saf ve temiz Internet Gezintisi)

→ Donanım,Ram,İşlemci kullanımına yönelik Maksimum Hız ayarları (Sayfa geçişleri,tepki süreleri,kararlılık)

→ uBlockOrigin v1.15.10 (Reklam Engelleyicisi) Filtre/Güncellemeleri yapılı + Browsec VPN Free and Unlimited (Engelli Sitelere Giriş) Popüler Eklentiler İlave!

→ Yer imleri ana çubuğu açık ve yapılı.

→ AnaGiriş Sayfası ve Arama Motoru: 

Hocam x86 sürüm yapar mısınız ?

forjest, 10 saat önce yazdı:

Tema yapımcılarının bu yönde çalışmalarını güncellediği yönünde yorumları var sanıyorum ileri zamanlarda temalar dahil desteklemeyen eklentilerin,quantum serisine uygun hale getirirler.

Forjest usta siz çok iyi bir insansınız,hemen herkese cevap veriyorsunuz.Teşekkür ederim.Şimdilik Firefox'un yerine Palemoon kullanıyorum

Edited by kilicmuhsin
  • Like 1

okkes27, 9 saat önce yazdı:

Firefox Quantum sürümünün vaadi hız ve ekstra performanstır bunu en iyi 64bit sistemde gösterir 32bit için bence daha önce paylaştığı ESR sürürmünün güncel olanını aynen "Firefox Quantum 58.0.2 Best Performance!"' ta olduğu gibi ince ayarlı ve eklentili olarak forjest üstat yaparsa bu daha faydalı olur çünkü eklenti uyumluluğu sorunu yok (yeni çıkanlar hariç Quantum'a göre yeniden güncelleniyorlar), ayrıca Windows'un tüm sürümlerinde çalışıyor; yani 64bit için Quantum 32bit için ESR daha faydalı bir tercih olur  

tabi tercih meselesi herkesin farklı beklentileri var

• Like 1

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 59.0 Türkçe
okkes27, 12.03.2018 - 11:22 yazdı:

Genellikle istisnaaların dışında,kendi çalışmalarımı güncelleyerek sitede verdiğim çalışmalar oluyor.Diğer üye arkadaşlarda aşağı yukarı ihtiyaçlara yönelik paylaşımlar yapmakta sonraki versiyonda ekleriz artık.Ancak istenirse eğer,7zip sıkıştırma programı ile indirilen katılımsız dosyayı açarak,32 bit setupı aynı isimle eklerseniz 32 bit olarakda sorunsuz kurulur. 

HARBİKIZ, 16 saat önce yazdı:

yakında crome eklentileri firefox ta çalışacakmış.

Chrome eklentilerini çalıştıran eklenti (denenmedi!)=> 

Zapotek, 12.03.2018 - 20:05 yazdı:

Firefox Quantum sürümünün vaadi hız ve ekstra performanstır bunu en iyi 64bit sistemde gösterir 32bit için bence daha önce paylaştığı ESR sürürmünün güncel olanını aynen "Firefox Quantum 58.0.2 Best Performance!"' ta olduğu gibi ince ayarlı ve eklentili olarak forjest üstat yaparsa bu daha faydalı olur çünkü eklenti uyumluluğu sorunu yok (yeni çıkanlar hariç Quantum'a göre yeniden güncelleniyorlar), ayrıca Windows'un tüm sürümlerinde çalışıyor; yani 64bit için Quantum 32bit için ESR daha faydalı bir tercih olur  

tabi tercih meselesi herkesin farklı beklentileri var

Bir ara aynı performans ayarlarını,esr üzerinde deneyerek inceledim quantum kadar seri olmadığı gördüm belki benim donanımımdan yada farklı bir sorundan kaynaklı olabilir ancak eklenti,tema vb.açısından,uyumluluk ve güvenlik açısından Esr daha mantıklı elbette,Esr üzerinde,performans ile ilişkilendirilen ayarların güvenliğe zaafiyet verecek şekilde kullanılmaması gerektiği kanaatindeyim yoksa esr özelliği kalmaz.

Dexter18, 29 dakika önce yazdı:

@forjest çok teşekkürler bu ayarlı hali çok daha stabil çalışıyor. kurulumdan sonra ayarların değişmemesi için güncelleme açık mı kalmalı yoksa kapatmalı mıyız?

Güncelleme sorun yaratmaz.Ancak tedbiren eklenti ve genel ayarların barındırdığı dizin olan "%appdata%\Mozilla" klasörünü güncelleme öncesi yedeklerseniz eğer,olası bir sorunda Mozilla klasörünü aynı dizine (%appdata%\Mozilla) copy/past edebilirsiniz.

Spoiler

2JRknE.gif

kilicmuhsin, 12.03.2018 - 19:02 yazdı:

Forjest usta siz çok iyi bir insansınız,hemen herkese cevap veriyorsunuz.Teşekkür ederim.Şimdilik Firefox'un yerine Palemoon kullanıyorum

Hakkımdaki pozitif düşünceleriniz için ben teşekkür ederim! Palemoon F.fox tabanlı olarak iyi bir tercih.chromium ve firefox açık kaynak yazılım geliştiricilerinin farklı varyasyonlarda ve adlarda piyasada oldukça yaygın internet tarayıcıları var.Linux sistemde farklı adlarda denk geldiğim tarayıcılarda olmuştu hız olarak oldukça etkileyici bulduğum maxthon vardı iyiydi. :)

• Thanks 1

• 2 hafta sonra ...
forjest, 28.03.2017 - 00:36 yazdı:
MOZILLA FIREFOX ESR 52.0.1 [x86 - x64] BİT TÜRKÇE | 28 Mart 2017
 90MB Win32/64Bit Katılımsız
Bilgi:32 ve 64 bit orjinal setuplar kullanıldı uygun olanını kurar.Anagiriş,arama motoru Google Türkiye ayarlı,işlemci ve Ram kullanımında en düşük seviyesi ile bilinen Reklam engelleyicisi uBlockOrigin eklendi yerimleri açık optimal ince ayarlar geçildi.FireFox ESR kurulumsal nitelikte olan tarayıcı oluşundan,sadece güvenlik düzeyi ve kararlılık güncellemeleri almakta belli zaman aralıklarında sürüm güncellemeleri yapmaktadır.
Spoiler 45dg3x9a.png

Hocam link çalışmıyor.

Edit: Tarihleri karıştırmışım :). Doğal olarak link ölü.  Güncel olan sürümü indirdim. Çok teşekkürler 

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Edited by yunz0505

• 2 hafta sonra ...

Mozilla Firefox Quantum 59.0.2 x64  Türkçe

(Maksimum Hız ayarlı + Güvenlik Seviyesi yüksek!)

Alıntı
Spoiler

image.png.7410841cd861372ffd5b15687597201c.png

image.png.007d35314ebea6bf4fbfc05da216ea17.png

- Güç ikiye katlanarak akıcı sayfa,sekme geçişlerine yönelik yüksek hız ayarları,Güvenlik seviyeleri reklam,sızıntılarınaa karşı engelleme özellikleri tanımlandı temiz güvenli gezinti.

- uBlock Origin (Reklam Engelleyicisi) + BrowsecVPN  (Engelli sitelere giriş)  Eklentileri Entegre

- Arama motoru Google Search'e,Anasayfa giriş Google Türkiye Ayarlı

- Yerimleri sekmesi açık birkaç tane sekme üzeri buton özelleştirmeleri yapıldı.

42MB ZipNopass! OS:Win_X64Bit İNDİR:

• Like 1
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to Mozilla Firefox 105.0.3 Türkçe