Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Rs3 8in1 X64 Uefi (1709.16299.98)

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
Cukulata76, 28 dakika önce yazdı:

Malesef   

Please register to see this content.
 üyeliğimiz olmadığı için faydalanamıyoruz.

En azından Turbobit olsaydı süper olurdu, yada ücretsiz bir platform :(

uptoboxa üyelik gerekmiyor free ve hızlı bir sitedir(free downloada tıkladıktan sonra 30 saniye sayar daha sonra yeni sekme açılır 2-3 kez devamlı yeni sekmeleri kapatarak ilk sayfadan devam edin)

Edited by köylü
  • Like 1
  • Thanks 1

• Editor
pixokid, 1 dakika önce yazdı:

Flaş bellekle kurulmuyor demiştim ama cevap yerine yazımı silmişler neler oluyor köylü ustam

silinen bişey yok bu konu yeni senin yazdığın konu dün verdiğim bunu bu gün verdim o konuda cevap yazıp sormuştum buradada soruyorum

sorun nedir nasıl bi hata alıyorsun flashı neyle hazırladın

köylü, 11 saat önce yazdı:

uptoboxa üyelik gerekmiyor free ve hızlı bir sitedir(free downloada tıkladıktan sonra 30 saniye sayar daha sonra yeni sekme açılır 2-3 kez devamlı yeni sekmeleri kapatarak ilk sayfadan devam edin)

Denediğimde 50k ile iniyor. idm ile de aynı. Bu hızla indirmek mümkün olmaz. Belki üye olmayanlar için indirme sayısı limitlidir.

Alternatif link isteyenler için dünkü paylaşımı turbobit olarak vermiştim. Ancak köylü onaylamadı.

Belki upload sitesinden maddi bir kazanç vardır, saygı duymak gerek.

• Editor
alisaygin, 9 saat önce yazdı:

Denediğimde 50k ile iniyor. idm ile de aynı. Bu hızla indirmek mümkün olmaz. Belki üye olmayanlar için indirme sayısı limitlidir.

Alternatif link isteyenler için dünkü paylaşımı turbobit olarak vermiştim. Ancak köylü onaylamadı.

Belki upload sitesinden maddi bir kazanç vardır, saygı duymak gerek.

Maddi kazancım yok uptobox da fark etmiyor free de yüksek hızda indirebiliyorsun  turbobit üye olmayanlar için bir işkence turbobitten alternatif olmaz ben onun için orya yüklemedim ve onaylamadım farklı sitelerden yeni link verme şansın varsa iki konuyada ekleyebilirsin alternatif link serbest

• Like 2
  • Thanks 2

Dün bende indirdim İDM  vasıtasıyla sorunsuz bi şekilde indirdi son hızla. ...tavsiyem İDM  ile indirin.. tarayıcıdan indirmeyiniz .

Üstad; turbobit e eklese alternatif yokmu;  Alternatife eklese turbobit e ekleseydiniz diyor :)   valla bu millete bi şey beğendirmek zordur??

Edited by bozart
  • Like 1
  • Thanks 1

Bu son güncelleme ile çeşitli sıkıntılar geldi. 

Ağ üzerinden bu ışletim sistemindeki paylaşımlara erişilemiyor. 

Bazı uygulamalar yüklenirken yükseltme gerekli gibi hatalar veriyor. Ama en kötüsü paylaşım sorunu.

köylü, 9 saat önce yazdı:

Maddi kazancım yok uptobox da fark etmiyor free de yüksek hızda indirebiliyorsun  turbobit üye olmayanlar için bir işkence turbobitten alternatif olmaz ben onun için orya yüklemedim ve onaylamadım farklı sitelerden yeni link verme şansın varsa iki konuyada ekleyebilirsin alternatif link serbest

Turbobite upload edince ikinci bir paylaşım seçeneği var:

"İndirme hızlandırıcı programlar ve diğer sitelere uzaktan yükleme işlemi için direkt bağlantı"

Bu sekmeye tıklayınca herkese açık hızlı indirme linki veriyor. Ancak bu linki herhangi bir forumda paylaşmak riskli mi, doğrusu bilmiyorum. 

Belki de sınırlı sayıda üyeliksiz erişime izin veriliyordur.

Ocak ayı sonuna kadar turbobit üyeliğim var.  Bitince alldebrid almayı düşünüyorum.

Yukarıda bahsettiğim turbobit hızlı indirme linki hakkında tecrübesi olan ve aydınlatan olursa sevinirim, sakıncasız ise yardımcı olmak için paylaşımlar yaparım.

• Editor
alisaygin, 44 dakika önce yazdı:

Turbobite upload edince ikinci bir paylaşım seçeneği var:

"İndirme hızlandırıcı programlar ve diğer sitelere uzaktan yükleme işlemi için direkt bağlantı"

Bu sekmeye tıklayınca herkese açık hızlı indirme linki veriyor. Ancak bu linki herhangi bir forumda paylaşmak riskli mi, doğrusu bilmiyorum. 

Belki de sınırlı sayıda üyeliksiz erişime izin veriliyordur.

Ocak ayı sonuna kadar turbobit üyeliğim var.  Bitince alldebrid almayı düşünüyorum.

Yukarıda bahsettiğim turbobit hızlı indirme linki hakkında tecrübesi olan ve aydınlatan olursa sevinirim, sakıncasız ise yardımcı olmak için paylaşımlar yaparım.

benim için saınca yok ekleyebilirsin üyeliğn varsa direk hızlı link verebilirsin turboobitten ama nasıl yapılıyor onu bilmiyorum senin önce verdiğin link normaldi 80kb la anca indiriyordu