Jump to content

Windows 10 Rs3 8in1 X64 Uefi (1709.16299.98)

köylü
 Share

Recommended Posts

köylü, 04.12.2017 - 12:36 yazdı:

uptoboxa üyelik gerekmiyor free ve hızlı bir sitedir(free downloada tıkladıktan sonra 30 saniye sayar daha sonra yeni sekme açılır 2-3 kez devamlı yeni sekmeleri kapatarak ilk sayfadan devam edin)

insanlarımıza yaranmak çok zor gerçekten kimi uptobox ister kimi turbobit ister paylaşımcıda ne yapçağını şaşırır paylaşımmı yapsam çalışmalarımlamı boğuşsam  der durur mesela bende son zamanlarda yani 2 senedir turbobit üyeliğim olmadığı için bu tür dosyalarda turbobit linkini görür görmez hemen yok sayıyorum ve o paylaşımdan uzaklaşıyorum aynı paylaşımın turbobit olamayan paylaşımı varsa onu bulup indiriyom deniyorum bulamazsamda o paylaşımı yok hükmünde görüyorum.şimdi bu çalışmayı yapan değerli dostumuz  paylaşımını nasıl yapsın .onun için ben diyorumki yüzde doksan insanlarımız bu dosya indirme işini ücretsiz ve hızlı indirme sağlayan paylaşımları destekliyor ve deneme imkanı oluyor .paylaşımcıda yaptığı çalışmanın denenip daha başarılı çalışmalara yelken açmak için yorumları beklemeye koyuluyor .ozaman en mantıklısı  daha çok kişinin indirip denemesini beklemek oluyor yada ben öyle görüyorum.aynı dosya turbobitle verilmiş olsaydı 48 saatte iner derdi kim bekler iki gün bu çalışmanın inmesini bir de 2 gün boyunca elektirik idaresinden elektiriklerin gitmeyecegine dair garenti sözü alması lazımki bu çalışmayı indirsin.zaten turbo bit üyeliği olanların vip özellikleride var onlar aynı çalışmayı birçok yerden indirme imkanı vardır diye düşünüyorum ve köylü dostum sen genede garibanların yanında ol ve sorunsuz indirilebilecek bu tür paylaşım sitelerinden paylaş diyor paylaşımın için indirmedim ama teşekkürlerimi sunuyorum.bu çalışmayı katılımsız gen tr den indirdim ve orada köylü çalışması diye notu görüncede hiç tereddütsüz indirdim zaten bu tür win paylaşımlarında benim gözümde bir numara köylü çalışmaları geliyor onun üzerine ben tanımıyorum bu zamana kadar belki 300 gb köylü çalışması indirmişimdir ve hiç sıkıntı yaşamadım köylü yaparsa en iyisini yapar. köylünün tek rakibide kendisidir bana göre öyle .bu çalışmanın 32-64 biti olan 16 in çalışması elimde şu an turbobit olmadığı için belki bu çalışmayıda indirebilirim zaten turbobit olsaydı yoruma bile gerek duymazdım

turk_eros, 04.12.2017 - 13:03 yazdı:

rar dosyası bozuk mu %99 da hata veriyor çıkartırken.tekrar inidrip sonucu yazarım

bu yorum önemli sonucunu bekliyorum

turk_eros, 04.12.2017 - 16:13 yazdı:

3.Defa uptobox dan direkt indirince açıldı premiuma çevirttiğim sitede sorun varmış.Teşekkürler

cevap için teşekkürler boşuna emek insanın zoruna gidiyorda özellikle ondan doları dikkat kesilmiştim sonucu yazmışsın teşekkürler

hocam elinize sağlık fakat bende alldebrid kullanarak indirdim rar dan çıkarırken bende de hata verdi ? başka bir yere upload eden arkadaş var mı acaba yada alternatif ?? anladığım kadarı ile link çeviricilerden indirmelerde sorun veriyor.

hata mesajıda bu ;       D:\Download\8in1x64Rs3.rar: 8in1x64Rs3.iso dosyasında sağlama toplamı hatası. Dosya bozuk

düzeltme: analink ten indirilince sorunsuz iniyor ve rar dan çıkıyor. 

Edited by SenS

• 2 hafta sonra ...
domasevski, ‎21‎.‎12‎.‎2017 - 14:55 yazdı:

iso sha-1:38A8E44506B25258943D7994F9CF04EAE6612A68

Yukarıdakinin anlamı nedir acaba? Bizim bir işimize yarıyor mu? birşeyi atlıyor muyuz yoksa? Teşekkürler. :)

Paylaşılan dosya ile sizin indirdiğiniz dosyanın aynı olduğunu gösteren bir özellik. Hashtab gibi uygulamaları kurarak indirdiğiniz dosyanın sha-1 değerine bakarsınız. Yukardakiyle aynıysa indirdiğiniz dosya özgündür, bozuk değildir.

taner23, 2 saat önce yazdı:

Hocam birde 8in1 - 16in1  ne demek farkı ne ne anlama geliyor özür dilerim  tşk

dostum 8in1' i şöyle açıklayabiliriz:

Nescafe nasıl 3in1 ise (kahve/şeker/süt tozu) içinde barındırıyorsa,

8in1 de Windows'un 8 tane farklı sürümünün birleşiminden oluşuyor demektir.

turkergozukara, 13 saat önce yazdı:

dostum 8in1' i şöyle açıklayabiliriz:

Nescafe nasıl 3in1 ise (kahve/şeker/süt tozu) içinde barındırıyorsa,

8in1 de Windows'un 8 tane farklı sürümünün birleşiminden oluşuyor demektir.

Kardeşim bu sadece win pro nun 64 bitini nasıl buluruz bana hone editıon lazım değil

taner23, 23.12.2017 - 17:57 yazdı:

Hocam birde 8in1 - 16in1  ne demek farkı ne ne anlama geliyor özür dilerim  tşk

16in1 de uefi destegi yok x64-bit de uefi destegi var.....şimdi uefi nedemek sorarsanız google amcadan ögrenebilirsin.....

çalişmada pro sürümü vardır

2Ez47N.gif

Edited by bozart

bozart, 5 saat önce yazdı:

16in1 de uefi destegi yok x64-bit de uefi destegi var.....şimdi uefi nedemek sorarsanız google amcadan ögrenebilirsin.....

16in1 deki instal.wim dosyasını X64 iso kurulum dosyaları ile kullanırsan uefi desteği mevcuttur köylü hoca'nın açıklaması bu şekilde

bozart, 10 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

uefi bu masaüstünden formata uygun pc ler değilmi bıosları

taner23, Bir saat önce yazdı:

uefi bu masaüstünden formata uygun pc ler değilmi bıosları

Yeni sistemler için uefi desteği gerek. ..Bilhassa laptoplar için. ..16in1 çalışması bana göre uefi desteği olmadığı için Gereksiz dir. ...kendi görüşüm yoksa yapan Üstad müstesna. ...x32bit win10 piyasası tam mevcut değil. .driver sıkıntısı var 

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
köylü, ‎4‎.‎12‎.‎2017 - 09:25 yazdı:

Windows 10 Rs3 8in1 x64 uefi  (1709.16299.98)

Windows 10 rs3 x64 isoları üzerinde çalışma yapılmıştır son güncellemeler yüklenmiş netframework aktif edilmiştir
 şu an itibarı ile günceldir sistemden herhangi bir bileşen çıkarılmamıştır sadece masa üstü simgeleri aktif
 edilmiştir esd sıkıştırma yapılmıştır uefi desteği vardır

iso boyutu:3.32gb

iso sha-1:38A8E44506B25258943D7994F9CF04EAE6612A68

r?

Please register to see this content.

iyi akşamlar önceden bu derlemeyi kullanıyordum yeni güncelleme gelmiyordu sonradan 1709  . 16299.192 kurdum ama yeni güncellemeleri alamıyorum  şubat kötü yazıl aracı geldi ama bugün yayınlana güncelleme gelmedi hesap ile oturum mu açmam lazım yada lisans kaynaklımıdır yardımcı olurmusunuz