Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sorunu

mosfet35
 Share

Recommended Posts

selam arkadaşlar, 

hotspot shield ücretli lisansını aldım elit durumda olduğu ve kaç gün kaldığı gözüküyor,,,kullanıyordum fakat 1 haftadır istediğim sitelere giremiyorum?

sağ tık çıkış yaptıktan sonra yani devredışı yaptıktan sonra hiç tıklamadan açılış sayfam olan googleye anında giriyor ama tekrar aktifleştirdiğimde gene girmiyor

sildim yeniden yükledim olmadı, antivirüsü kapattım olmadı acaba  neden olabilir?

denetim masasından herhangi bir yerden ayarı varmıdır acaba izin verilmesi gereken ben anlamadım yardımcı olurmusunuz

mosfet35, 13 saat önce yazdı:

selam arkadaşlar, 

hotspot shield ücretli lisansını aldım elit durumda olduğu ve kaç gün kaldığı gözüküyor,,,kullanıyordum fakat 1 haftadır istediğim sitelere giremiyorum?

sağ tık çıkış yaptıktan sonra yani devredışı yaptıktan sonra hiç tıklamadan açılış sayfam olan googleye anında giriyor ama tekrar aktifleştirdiğimde gene girmiyor

sildim yeniden yükledim olmadı, antivirüsü kapattım olmadı acaba  neden olabilir?

denetim masasından herhangi bir yerden ayarı varmıdır acaba izin verilmesi gereken ben anlamadım yardımcı olurmusunuz

{A.s Daha evvelden sistem üzerinde programa ait olan cookies,registry kayıtları,application data,dns,proxy,host ve benzer değişiklikler ve kalıntılara dayalı sorunlar muhtemeldir.

En temizi önemli dosya yedeklemelerinizi yaptıktan sonra!,Ya temiz bir sistem kurup HSShield programını tekrar kurmak yada sistem kurmadan yeni bir hesap oluşturup administrator yetkileri vererek yada direct administrator hesabı üzerinden kurarak temiz hesap üzerinden işlemleri yapmak.Diğer taraftan antivirus,defender,uac,smartscreen vb.engellemeleri güvenlik duvarlarını kapatma ile sonuç alınamayacağı anlaşılmakta.

Özetle:

- Yeni sistem kurarak deneme

- Yeni kullanıcı hesabı açarak,administrator (Yönetici hakları vererek) uygulamayı (HSShield'i) kurup denemek.

- Üstteki işlemleri yapmaya zamanım yok,elimde sistemde yok o zaman en kestirme yol,yeni hesap açarak işlemi denemek en mantıklısı. }

Kolay gelsin.

Edited by forjest
  • Like 1

• mosfet35 changed the title to Sorunu